15 Листопада, 2021
Час читання: 2 хв.

Внутрішня Волонтерська Платформа SoftServe Отримала Бронзу від Corporate Engagement Awards

SoftServe отримав бронзову відзнаку на Corporate Engagement Awards 2021 за благодійну краудсорсингову платформу OpenTech. Її мета – підтримувати соціальні ініціативи, громадські організації і державні інституції, що займаються вирішенням важливих соціальних питань, безкоштовно розробляючи для них технологічні рішення.

Corporate Engagement Awards – це щорічна нагорода від британського Communicate magazine, яка відзначає успішні та інноваційні колаборації компаній. Її вручають у трьох категоріях: програми корпоративної соціальної відповідальності, корпоративне спонсорство та комунікаційні стратегії.

Компанія SoftServe отримала бронзову нагороду у категорії “Найкраща pro-bono робота для благодійних, соціальних чи етичних потреб” (Best pro-bono work for a charitable, social or ethical cause) за внутрішній проєкт OpenTech. Це платформа, ініційована та створена працівниками SoftServe, аби допомагати соціально важливим проєктам з технологічними рішеннями. Зокрема, партнерами та ініціаторами проєктів були Міністерство охорони здоров’я України, UNICEF Україна, Rakuten Viber, Український культурний фонд, Ukraїner, Пласт, Україна без сміття та інші.

OpenTech запустили у березні 2021, і відтоді успішно реалізували вже 13 проєктів для України, Болгарії та США. Серед них — сайт StopCovid-19, на якому користувачі можуть оперативно знайти контакти свого сімейного лікаря, дізнатися про симптоми захворювання тощо, сервіс для відстеження натовпу в обраних місцях Crowdfree, краудфандингова платформа на підтримку побудови Музею Голодомору «Зерна правди» та інші.

Проєктами OpenTech, які отримали нагороду, на добровільних засадах займаються фахівці компанії та волонтери, яких на сьогодні уже більше 200.

«Open Tech став органічним продовженням нашого корпоративного волонтерського руху, і дав можливість ІТ-фахівцям компанії застосовувати їхню експертизу у розробці цифрових рішень для вирішення гострих соціальних проблем у спільнотах, де ми живемо і працюємо. За менш ніж рік з офіційного старту платформи спільними зусиллями волонтерів та компанії ми реалізували вже низку найрізноманітніших проєктів для громадських організацій, міждержавних структур та влади, що допомагають їм бути ефективнішими у щоденній роботі. Ця несподівана і надзвичайно приємна для нас відзнака є додатковим підтвердженням, що ми як компанія і спільнота небайдужих людей рухаємося у правильному напрямку», – розповідає директорка з корпоративної репутації та CSR Марія Кучеренко.

Зараз на платформі на стадії розробки є ще 19 проєктів для освітніх, екологічних та інших громадських організацій.

Поділитися статтею:
Внутрішня Волонтерська Платформа SoftServe Отримала Бронзу від Corporate Engagement Awards

SoftServe отримав бронзову відзнаку на Corporate Engagement Awards 2021 за благодійну краудсорсингову платформу OpenTech. Її мета – підтримувати соціальні ініціативи, громадські організації і державні інституції, що займаються вирішенням важливих соціальних питань, безкоштовно розробляючи для них технологічні рішення. Corporate Engagement Awards – це щорічна нагорода від британського Communicate magazine, яка відзначає успішні та інноваційні колаборації компаній. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b2d0bdd183d182d180d196d188d0bdd18f-d0b2d0bed0bbd0bed0bdd182d0b5d180d181d18cd0bad0b0-d0bfd0bbd0b0d182d184d0bed180d0bcd0b0-softserve-d0be_62f86774915dd.png
Скопійовано!