15 Травня, 2023
Час читання: 2 хв.

VNV Solutions приєдналася до Львівського IT Кластера

VNV Solutions – це досить молода,проте досвідчена та надійна компанія, який всього 1 рік. Так вже склалось, що основний діяльності компанії припав на повномасштабну війну агресора росії по відношенню до нашої країни. Не зважаючи на це, VNV Solutions не тільки почала функціонувати, а й змогла розвинутись і навіть масштабуватись.

Звісно, як і будь-яка українська компанія від самого початку підтримували та підтримує наших військових і намагається вносити свій вклад, щоб пришвидшити перемогу. Йдеться не тільки про волонтерство і донати на армію, а й благодійні заходи,хоч і невеликі, безкоштовне навчання для військових.

По суті VNV Solutions це компанія з інноваційним підходом до того як можуть працювати сучасні ІТ Компанії, яка акцентує увагу на бізнес – доменах, а не на технологіях. Це не просто команда інженерів, які є експертами в технологіях, це команда, яка має спільну ціль, цінності, а головне – експертизу в бізнес доменах і звикли говорити з клієнтами в першу чергу про business value, а не про інженерні питання.

VNV Solutions використовує нестандартні та нові для IT сфери способи продажів, новітні підходи до розробки і роботи з клієнтом, “Шоу Кітчен” на ринку ІТ – саме так можна назвати дану компанію, тому клієнтам так комфортно співпрацювати з VNV Solutions.

Нетворкінг для компанії є необхідністю, що приносить задоволення, адже спілкування та знайомства – неабияка цінність для обміну думками, досвідом, інколи переживаннями.

“Команда VNV Solutions дуже рада можливості долучитись до ІТ Кластеру і допомагати нашій країні разом з усіма учасниками цього об`єднання. Вперед до перемоги разом!”, – додав СEO VNV Solutions, Любомир Лужний.

“Від імені усього Львівського ІТ Кластера скажу, що ми дуже раді, що наша спільнота поповнюється молодими та прогресивними компаніями. Впевнений,  що завдяки представникам різних сфер технологічного бізнесу, ми зможемо ще ефективніше працювати на користь Української ІТ-індустрії, ” – коментує виконавчий директор Львівського ІТ Кластера, Степан Веселовський.

Поділитися статтею:
VNV Solutions приєдналася до Львівського IT Кластера

VNV Solutions – це досить молода,проте досвідчена та надійна компанія, який всього 1 рік. Так вже склалось, що основний діяльності компанії припав на повномасштабну війну агресора росії по відношенню до нашої країни. Не зважаючи на це, VNV Solutions не тільки почала функціонувати, а й змогла розвинутись і навіть масштабуватись. Звісно, як і будь-яка українська компанія […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-274.jpg
Скопійовано!