4 Травня, 2023
Час читання: 2 хв.

Все про дизайн в ІТ: Кластер проведе другу конференцію IT Meets присвячену діджитал-дизайну

25 травня у Львові відбудеться друга конференція із серії IT Meets на тему Product Дизайн/Майбутнє. Користувачі. Компетенції. Бізнес. Подія об’єднає дизайнерів різних напрямків, арт-директорів, бренд-менеджерів, продуктових менеджерів та всіх, хто цікавиться дизайном та технологіями.

IT Meets: Product Дизайн/Майбутнє. Користувачі. Компетенції. Бізнес відбудеться офлайн у креативному просторі KIVSH та збере майже 300 учасників, які переконані, що успішний бізнес більше не можливий без дизайнової складової. На присутніх чекає кілька годин обміну досвідом, гострих дискусій та продуктивних лекцій. Усе присвячене тому, як робота над дизайном цифрових продуктів визначає щоденні процеси компаній, як розвивати продукти, враховуючи істинні потреби користувачів, а також влучно аргументувати дизайн-рішення замовникам. Почуємо думки дизайнерів про те, як з розумом та користю реагувати на тренди індустрії, наприклад, штучний інтелект, як розвиватися самому та керувати командою, створюючи успішні продукти.

Спікерами конференції стануть топові експерти дизайну із сервісних та продуктових компаній. Зокрема:

  • Анна Гребнєва, Chief Product Officer у ЛУН.
  • Олександр Валюс, керівник Product Design у Qubstudio.
  • Маріан Мота, Senior Design Manager у JustAnswer.
  • Олександр Моклович, Design Manager в ELEKS.

“IT Meets – це місце зустрічі професіоналів. Ми прагнемо підвищити професійний рівень української тех-спільноти, тому залучаємо справжніх знавців своєї справи та експертів із суміжних з ІТ-галузей. Під час IT Meets: Product ми зберемо спікерів – практикуючих дизайнерів як із сервісних, так і продуктових компаній, а також провідних дизайн-бюро, аби порівняти наші досвіди, підходи, робочі процеси. Адже у цьому і цінність спільнот – спілкування, яке породжує інсайти, що ми потім можемо інтегрувати у свою роботу,” – зазначає Леся Мандзевич, івент-директорка Львівського ІТ Кластера. 

На IT Meets: Product Дизайн/Майбутнє. Користувачі. Компетенції. Бізнес на учасників чекає якісний нетворкінг, неформальне спілкування та нові знайомства з колегами з галузі.

Подія відбудеться 25 травня у креативному просторі KIVSH в офлайн форматі. Дізнатися про IT Meets: Product Дизайн/Майбутнє. Користувачі. Компетенції. Бізнес та придбати квитки можна на сайті. Для учасників, компанії яких є учасницями Львівського ІТ Кластера, передбачені спеціальні умови. Придбати квитки можна за цим посиланням.

Партнери IT Meets: Product Дизайн/Майбутнє. Користувачі. Компетенції. Бізнес є: QubStudio, Eleks, Just Answer.

Медіапартнерами події є: Cases, Vector, Ukrainian Digital Community, robota.ua та Happy Monday.

Поділитися статтею:
Все про дизайн в ІТ: Кластер проведе другу конференцію IT Meets присвячену діджитал-дизайну

25 травня у Львові відбудеться друга конференція із серії IT Meets на тему Product Дизайн/Майбутнє. Користувачі. Компетенції. Бізнес. Подія об’єднає дизайнерів різних напрямків, арт-директорів, бренд-менеджерів, продуктових менеджерів та всіх, хто цікавиться дизайном та технологіями. IT Meets: Product Дизайн/Майбутнє. Користувачі. Компетенції. Бізнес відбудеться офлайн у креативному просторі KIVSH та збере майже 300 учасників, які переконані, що […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/it-meets-product-2.png
Скопійовано!