5 Червня, 2024
Час читання: 2 хв.

Видання Newsweek назвало YouScan серед 100 кращих роботодавців світу 2024 

Newsweek визнав YouScan одним з кращих роботодавців світу у своєму рейтингу Global Most Loved Workplaces® 2024. До речі, YouScan – єдина компанія з України в цьому рейтингу.

Другий рік поспіль Newsweek складає список Top 100 Global Most Loved Workplaces® у співпраці з Best Practice Institute (BPI), організацією, що займається розвитком лідерства і дослідженням бенчмарків.YouScan посіла в рейтингу 10 місце серед 100 роботодавців, відібраних за результатами опитування більш ніж 2 млн співробітників в компаніях розміром від 30 до 10,000 людей. Список відзначає компанії, які ставлять повагу, турботу і вдячність до своїх співробітників в центр своєї бізнес-стратегії і, таким чином, заслужили лояльність і повагу команди.

“Наше включення до рейтингу Global Most Loved Workplaces за версією Newsweek® 2024 – момент гордості для всієї команди, і визнання тієї неймовірної культури, яку ми побудували разом. Справа не лише в тому, що ми робимо, а і як саме – з пристрастю, повагою і вірою в успіх. Дякуємо нашій чудовій команді за те, що зробили YouScan місцем, де ми всі любимо працювати”, – поділився CEO YouScan Леонід Литвиненко.

Це визнання, безумовно, є важливим досягненням для компанії, а також сприяє підвищенню видимості та впізнаваності українського бізнесу на світовій арені.

YouScan.io – платформа моніторингу соцмедіа на основі штучного інтелекту. Вона допомагає маркетологам, дослідникам, експертам з комунікацій та PR зрозуміти своїх клієнтів.

Галузеві експерти визнають YouScan провідним гравцем на ринку. Gartner назвав YouScan “Крутим ШІ-вендором для маркетингу”, а MarkTech Breakthrough Awards кілька разів визнавав платформу “Найкращим інструментом для моніторингу соцмедіа”.

Компанію було засновано в Києві у 2009 році, сьогодні це розподілена команда з присутністю в Україні, Португалії, Німеччині, Австрії, Польщі, Нідерландах, Кіпрі, Аргентині, Бразилії та Мексиці, і клієнтами по всьому світу.

Поділитися статтею:
Видання Newsweek назвало YouScan серед 100 кращих роботодавців світу 2024 

Newsweek визнав YouScan одним з кращих роботодавців світу у своєму рейтингу Global Most Loved Workplaces® 2024. До речі, YouScan – єдина компанія з України в цьому рейтингу. Другий рік поспіль Newsweek складає список Top 100 Global Most Loved Workplaces® у співпраці з Best Practice Institute (BPI), організацією, що займається розвитком лідерства і дослідженням бенчмарків.YouScan посіла […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/ua.png
Скопійовано!