9 Грудня, 2022
1 min read

Windmill Smart Solutions приєдналась до Львівського IT Кластера

Windmill Smart Solutions є компанією, яка створює ідею продукту, здійснює його дизайн та розробку. Використовуючи перевірену методологію Design Thinking,компанія пропонує надійний супровід та технічну підтримку, необхідну для вивчення трансформаційних можливостей і їх стратегічної реалізації. 
 

Компанія надає послуги преміум-класу та прагне зробити кожне завдання успішним, використовуючи свої основні компетенції в таких сферах: Digital Strategy, Experience Design, Software Development, Product / Project Management, Quality Assurance.

for-fb_windmill2022-12-08Windmill було започатковано на просторах озера Женева (Швейцарія, Баар) у 2012 році, засновником є Санні Гамбір. Специфікою компанії було нарощення клієнтської бази швейцарського банківського сектору. Перших корпоративних клієнтів даної сфери компанія здобула  у 2014 році. Перші венчурні клієнти та Windmill Ventures запущені у 2017 році. Корпоративна команда стрімко зростає. Головний офіс знаходиться в Швейцарії, також є офіси в Україні, Португалії, Великобританії, США та Індії.

Офіс у Львові було засновано у 2015 році у вигляді хабу і повноцінно запущено у 2018 році. Львівська команда налічує 27 експертів у сфері дизайну та випуску продукту, які володіють дизайн-мисленням та практиками agile-підходу. В цілому, компанія налічує більше, ніж 100 співробітників по всій Україні (Львів, Київ, Дніпро, Миколаїв, Харків, Одеса та інші міста).

lviv_office“Ми дуже раді долучитись до Львівського IT Кластера як прогресивної сучасної організації Львівської спільноти. Наша компанія довгий час налагоджувала зв’язки із організацією, і врешті ми із задоволенням оголошуємо, що стали повноцінним учасником. Прийшов час активної співпраці та досягнення чудових результатів у майбутньому. Windmill має незмінну позицію проти війни в Україні. Ми всіма силами підтримуємо наших українських колег у цей трагічний для українського народу час. Молимось за Україну!” Санні Гамбір, Founder and Designer-in-Chief.

Ми раді вітати компанію Windmill у нашій спільноті. Наша співпраця виходить на новий якісний рівень. Я впевнений, що Windmill  підсилить нашу команду і ми зможемо ще ефективніше працювати задля розвитку IT-галузі в нашому регіоні та Україні, а також втілювати нові проєкти, що наближатимуть перемогу України”, – додав Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Windmill Smart Solutions приєдналась до Львівського IT Кластера

Windmill Smart Solutions є компанією, яка створює ідею продукту, здійснює його дизайн та розробку. Використовуючи перевірену методологію Design Thinking,компанія пропонує надійний супровід та технічну підтримку, необхідну для вивчення трансформаційних можливостей і їх стратегічної реалізації.    Компанія надає послуги преміум-класу та прагне зробити кожне завдання успішним, використовуючи свої основні компетенції в таких сферах: Digital Strategy, Experience […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/windmill-smart-solutions-pryyednalas-do-lvivskogo-it-klastera_63bd80b6ae988.png
Скопійовано!