9 Грудня, 2022
Час читання: 2 хв.

Windmill Smart Solutions приєдналась до Львівського IT Кластера

Windmill Smart Solutions є компанією, яка створює ідею продукту, здійснює його дизайн та розробку. Використовуючи перевірену методологію Design Thinking,компанія пропонує надійний супровід та технічну підтримку, необхідну для вивчення трансформаційних можливостей і їх стратегічної реалізації. 
 

Компанія надає послуги преміум-класу та прагне зробити кожне завдання успішним, використовуючи свої основні компетенції в таких сферах: Digital Strategy, Experience Design, Software Development, Product / Project Management, Quality Assurance.

Windmill було започатковано на просторах озера Женева (Швейцарія, Баар) у 2012 році, засновником є Санні Гамбір. Специфікою компанії було нарощення клієнтської бази швейцарського банківського сектору. Перших корпоративних клієнтів даної сфери компанія здобула  у 2014 році. Перші венчурні клієнти та Windmill Ventures запущені у 2017 році. Корпоративна команда стрімко зростає. Головний офіс знаходиться в Швейцарії, також є офіси в Україні, Португалії, Великобританії, США та Індії.

Офіс у Львові було засновано у 2015 році у вигляді хабу і повноцінно запущено у 2018 році. Львівська команда налічує 27 експертів у сфері дизайну та випуску продукту, які володіють дизайн-мисленням та практиками agile-підходу. В цілому, компанія налічує більше, ніж 100 співробітників по всій Україні (Львів, Київ, Дніпро, Миколаїв, Харків, Одеса та інші міста).

“Ми дуже раді долучитись до Львівського IT Кластера як прогресивної сучасної організації Львівської спільноти. Наша компанія довгий час налагоджувала зв’язки із організацією, і врешті ми із задоволенням оголошуємо, що стали повноцінним учасником. Прийшов час активної співпраці та досягнення чудових результатів у майбутньому. Windmill має незмінну позицію проти війни в Україні. Ми всіма силами підтримуємо наших українських колег у цей трагічний для українського народу час. Молимось за Україну!” Санні Гамбір, Founder and Designer-in-Chief.

Ми раді вітати компанію Windmill у нашій спільноті. Наша співпраця виходить на новий якісний рівень. Я впевнений, що Windmill  підсилить нашу команду і ми зможемо ще ефективніше працювати задля розвитку IT-галузі в нашому регіоні та Україні, а також втілювати нові проєкти, що наближатимуть перемогу України”, – додав Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Windmill Smart Solutions приєдналась до Львівського IT Кластера

Windmill Smart Solutions є компанією, яка створює ідею продукту, здійснює його дизайн та розробку. Використовуючи перевірену методологію Design Thinking,компанія пропонує надійний супровід та технічну підтримку, необхідну для вивчення трансформаційних можливостей і їх стратегічної реалізації.    Компанія надає послуги преміум-класу та прагне зробити кожне завдання успішним, використовуючи свої основні компетенції в таких сферах: Digital Strategy, Experience […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/windmill-smart-solutions-pryyednalas-do-lvivskogo-it-klastera_63bd80b6ae988.png
Скопійовано!