6 Лютого, 2019
Час читання: 2 хв.

X-Box за Кмітливість: Нагородження Переможців Конкурсу IT Future

Проект IT Future продовжує тішити своїх учасників. Після кількох місяців візитів до Львівських шкіл та екскурсій до ІТ Компаній, менеджери проєкту організували конкурс для всіх школярів, що брали участь у цьогорічному сезоні IT Future.

Десяти- та одинадцятикласникам, які впродовж семестру мали можливість послухати про перспективи навчання в ІТ сфері та інноваційні освітні програми, випала нагода проявити свої здібності. Школярі взяли участь у конкурсі, умовою якого було розв’язати логічну задачку. Першим з завданням справився Назар Величко та отримав у подарунок  X-Box. Друге та третє місце визначили з-поміж решти тих, хто дав правильну відповідь, за допомогою рандомайзера. Цьогорічні переможці: Ярослав Куцела та Олена Турківська, отримали JBL колонку та Lego Technic. Подарунки надали партнери програми IT Future.


1
/
2
Нагадаємо, що проєкт IT Future покликаний познайомити учнів 10-11 класів зі світом технологій. Упродовж кількох місяців, представники Львівського IT Кластера відвідали школи Львова та області та розповіли про перші кроки для успішної кар’єри в технологічному бізнесі, перспективи роботи в ІТ-сфері та можливості вступу до модернізованих навчальних програм ІТ Кластера.
Цього року проєкт IT Future змінив свій формат.  Окрім звичних візитів до шкіл області та міста, учні львівських шкіл мали можливість побувати на екскурсіях в компаніях Львівського ІТ Кластера. Учні побачили, як функціонують офіси, над якими проєктами працюють спеціалісти та як виглядає робота в ІТ-компанії.
Поділитися статтею:
X-Box за Кмітливість: Нагородження Переможців Конкурсу IT Future

Проект IT Future продовжує тішити своїх учасників. Після кількох місяців візитів до Львівських шкіл та екскурсій до ІТ Компаній, менеджери проєкту організували конкурс для всіх школярів, що брали участь у цьогорічному сезоні IT Future. Десяти- та одинадцятикласникам, які впродовж семестру мали можливість послухати про перспективи навчання в ІТ сфері та інноваційні освітні програми, випала нагода […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/x-box-za-kmitlyvist-nagorodzhennya-peremozhcziv-konkursu-it-future_62f9d691cb2e7.jpeg
Скопійовано!