10 Березня, 2021
Час читання: 1 хв.

Як Будують IT Village? Нове Відео Проекту

Відтепер є можливість дізнатись більше деталей про будівництво заміського простору для ІТ-спеціалістів IT Village. У проєкту – нове відео з деталями, які точно цікавлять тих, хто в пошуку приватного будинку.

На YouTube каналі проєкту IT Village з’явився другий відеоролик, в якому Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера та Іван Капустей, головний архітектор проєкту, керівник компанії VR Group, говорять про особливості будівництва будинків, інфраструктуру, дороги та комунікації в IT Village. Завданням відео було відповісти на усі запитання, які цікавлять потенційних покупців і які щоразу отримують менеджери проєкту. На відео також можна краще роздивитись саму локацію будівництва, ділянки та красивий ландшафт.

Переглядайте відео та підписуйтеся на канал IT Village, щоб бути в курсі останніх новин, адже невдовзі з’явиться також друга частина відеоролика.

IT Village – некомерційний проєкт, який має на меті об’єднати ІТ-професіоналів, які хочуть мешкати у комфортному заміському просторі. Будівництво простору розпочалось 2 квітня 2018 року. Простір складатиметься із 134 окремих будинків різних типів у с. Нагоряни, поруч із мальовничим озером Наварія, що за 9 км від Innovation District IT Park – найбільшого інфраструктурного проєкту Львівського ІТ Кластера.
Поділитися статтею:
Як Будують IT Village? Нове Відео Проекту

Відтепер є можливість дізнатись більше деталей про будівництво заміського простору для ІТ-спеціалістів IT Village. У проєкту – нове відео з деталями, які точно цікавлять тих, хто в пошуку приватного будинку. На YouTube каналі проєкту IT Village з’явився другий відеоролик, в якому Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера та Іван Капустей, головний архітектор проєкту, керівник компанії […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d18fd0ba-d0b1d183d0b4d183d18ed182d18c-it-village-d0bdd0bed0b2d0b5-d0b2d196d0b4d0b5d0be-d0bfd180d0bed0b5d0bad182d183_62f86b12c023f-scaled.jpeg
Скопійовано!