7 Вересня, 2021
Час читання: 3 хв.

Як компанія Avenga дбає про баланс між роботою і відпочинком

В постковідних реаліях рівень стресу невпинно зростає, що призводить до різноманітних порушень у ментальному здоров’ї людей, зокрема тривожних чи депресивних розладів. Адже стрес – це реакція на загрозу в певній ситуації, а тривога – це реакція на стрес. Зокрема, як свідчать останні статистичні дані від Anxiety and Depression Association of America з 2020 року тривожні розлади стали найпоширенішими психічними захворюваннями в США, котрі щороку вражають 40 мільйонів дорослих людей у Сполучених Штатах віком від 18 років.

В Україні мало статистичних даних, проте у 2020 році Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування, яке виявило, що дві третини (67%) опитаних пережили якусь стресову ситуацію протягом 2020 року. Це суттєво більше, ніж у період 2017-2019 рр., коли переживали стрес 50-53% респондентів.

 

Минулого року Всесвітня організація охорони здоров’я опублікувала ілюстрований посібник з важливими навичками в період стресу: https://apps.who.int/iris/handle/10665/339150.
for-fb2021-09-06-1

Безумовно ми зважаємо на світові тенденції і хочемо максимально забезпечити комфорт для наших колег. Саме тому, як людино-орієнтована компанія,  минулого року ми розпочали проєкт Avenga Care. Тож зараз прийшов час поділитися кейсом створення цього проєкту та першими результатами його ініціатив.

Avenga Care – це проєкт, який націлений на турботу про емоційний та фізичний стан наших колег, щоб забезпечити  максимальний комфорт в команді Avenga Ukraine. В першу чергу, ми розуміємо, що для продуктивної роботи необхідно мати якісний відпочинок, тож в межах проєкту ми запровадили ініціативу Avenga Restart.
for-fb2021-09-06-2Avenga Restart – це один з перших проєктів корпоративного відпочинку, організованих в IT-сфері в Україні, які відбуваються взимку під назвою “Avenga winter restart” та влітку – “Avenga summer restart”. Наші рестарти включають в себе: проживання, харчування та розважальну програму, а також приємні і корисні подарунки від Avenga. Це креативна альтернативна стандартним корпоративним розвагам в час пандемії, оскільки карантин зробив неможливим корпоратив у традиційному вигляді. Ця ініціатива стала дуже приємним бонусом для колег, який допомагає спеціалістами безпечно для свого здоров’я відпочити, поновлюючи соціальні контакти та  запобігаючи емоційному вигоранню. Нам приємно усвідомлювати, що  Avenga була однією з перших компаній в Україні, яка запропонувала своїм колегам такий формат відпочинку.

Перший Avenga Summer Restart відбувся рік тому в межах карантину. Проте завдяки злагодженому та продуманому процесу, понад 250 наших колег разом зі своїми сім’ями змогли чудово відпочити в котеджах в Славську та Переяславі, обравши на власний розсуд зручну для себе локацію.
for-fb2021-09-06-3Вже в лютому 2021 року ми запровадили Avenga winter restart. В цей час наші колеги об’єднувалися з колегами зі своїх команд та проводили вихідні катаючись на лижах, сноубордах, квадроциклах, чи просто гуляли серед мальовничих гір.

Цьогорічний Summer Restart проходить у формі командних виїздів на вікенд у різних регіонах України. Впродовж літа кожен спеціаліст компанії має змогу взяти участь у насиченому тімбілдингу та відпочинку разом зі своїми teammates в Avenga Ukraine, а це понад 600 спеціалістів!

Кожен рестарт відбувається не в одному місці, а у різних відпочинкових локаціях України, які обрали самі працівники, адже ми прагнемо підтримувати регіональний туризм та малі бізнеси після ковідної паузи.
Поділитися статтею:
Як компанія Avenga дбає про баланс між роботою і відпочинком

В постковідних реаліях рівень стресу невпинно зростає, що призводить до різноманітних порушень у ментальному здоров’ї людей, зокрема тривожних чи депресивних розладів. Адже стрес – це реакція на загрозу в певній ситуації, а тривога – це реакція на стрес. Зокрема, як свідчать останні статистичні дані від Anxiety and Depression Association of America з 2020 року тривожні […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d18fd0ba-d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-avenga-d0b4d0b1d0b0d194-d0bfd180d0be-d0b1d0b0d0bbd0b0d0bdd181-d0bcd196d0b6-d180d0bed0b1d0bed182_62f868a41df51.png
Скопійовано!