21 Квітня, 2022
Час читання: 2 хв.

Як компанія JustAnswer підтримує Україну під час війни

Енді Курціг, генеральний директор JustAnswer, та його родина вирішили не проводити весняні канікули на Гаваях цього року. Замість пляжного одягу і сонцезахисного крему він наповнив валізи турнікетами, дронами та приладами нічного бачення для українських військових та приїхав в Україну, щоб підтримати своїх колег у місцевих офісах і передати важливе повідомлення – бізнес повинен залишатися та розвиватися в Україні.

До ужгородського офісу CEO JustAnswer привіз допомогу для ЗСУ, волонтерів та співробітників компанії, які зараз воюють по всій Україні. Крім тактичних приладів, Енді Курціг передав багато листів і малюнків від американських дітей, зібраних у школі його сином Каєм. Ці листи відправились українським дітям, які були змушені покинути свої домівки та тимчасово переїхати до закарпатських притулків.

for-fb04-21

В Ужгороді Енді також відвідав волонтерське кафе “Дельфін” та центр для тимчасово переміщених осіб “Совине гніздо”, куди передав чимало продуктів харчування, засобів гігієни, матраців та інших речей, яких не вистачає волонтерам. У той час його дружина Сара, донька Джеймі та син Кай надавали допомогу в центрі для переселенців поблизу словацького кордону.

Енді Курціг був ініціатором іноземного збору коштів на підтримку України з перших днів російського вторгнення. На сьогодні компанія JustAnswer та партнери зібрали понад 10 мільйонів гривень, за які вдалося допомогти українським лікарям та людям, що постраждали під час війни, збір триває. Також компанія запустила благодійну колекцію світшотів, усі кошти від якої йдуть на допомогу колегам, що втратили домівки у Маріуполі, Бучі, Харкові та інших містах.

for-fb04-21-3

“Ми віддані Україні. Ми будемо розвиватися разом з Україною. Ми пишаємося нашими колегами з JustAnswer та українським народом за відданість країні та демократії. Всі вони багато допомагають Україні і впевнені у перемозі. Слава Україні!” –  каже Енді Курціг, CEO JustAnswer.

Енді Курціг публічно підтримує Україну в боротьбі з російською агресією. Він неодноразово наголошував, що офіси компанії залишаються у Львові, Ужгороді та інших містах і не підуть з українського ринку. Про це він заявив у перші дні війни в ефірі провідних новинних каналів CNN, FOX, CNBC та інших, закликаючи іноземні компанії зберігати свою присутність та розвиватись в Україні.

Поділитися статтею:
Як компанія JustAnswer підтримує Україну під час війни

Енді Курціг, генеральний директор JustAnswer, та його родина вирішили не проводити весняні канікули на Гаваях цього року. Замість пляжного одягу і сонцезахисного крему він наповнив валізи турнікетами, дронами та приладами нічного бачення для українських військових та приїхав в Україну, щоб підтримати своїх колег у місцевих офісах і передати важливе повідомлення – бізнес повинен залишатися та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d18fd0ba-d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-justanswer-d0bfd196d0b4d182d180d0b8d0bcd183d194-d183d0bad180d0b0d197d0bdd183-d0bfd196d0b4-d187_62f864c27e426.png
Скопійовано!