7 Липня, 2022
Час читання: 2 хв.

Як минув День відкритих дверей на оновленій програмі з основ програмування

6 липня відбувся День відкритих дверей у львівському ВПУ №29 на навчальній програмі “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” в межах проєкту Lviv IT Cluster Academy. Це ініціатива із модернізації професійно-технічної освіти від Львівського ІТ Кластера.

Завдяки трансформації навчальної програми вдалося оновити зміст курсу, забезпечити належну матеріально-технічну базу та сучасні лабораторії і залучити до викладання представників ІТ-компаній Львова. Побачити оновлені навчальні кабінети та поспілкуватися із студентами модернізованої програми могли усі, хто відвідав День відкритих дверей у навчальному закладі.

“Програму вдалося трансформувати так, що сьогодні вона максимально відповідає вимогам роботодавця. Також у нас викладається поглиблений спеціалізований курс англійської мови. Великою перевагою є й те, що всі спеціалізовані предмети викладають фахівці з індустрії. А після закінчення студенти отримують диплом кваліфікованого працівника”, – розповідає Роман Стецький, директор ВПУ №29.

Оновлена програма з основ програмування стартувала у вересні 2021 року. Враженнями про перший навчальний рік студенти поділилися із потенційними вступниками, а представниця компанії Sigma Software Галина Арнаутова розповіла про можливості, які відкриває ІТ-сфера.

У першому семестрі Кластер залучив до викладання ІТ-фахівців на курси з основ програмування, алгоритмів і структури даних, а також англійської мови за професійним спрямуванням. В другому семестрі до викладання приєдналась компанія QAGroup, представники якої створили та успішно реалізували пілотний курс із основ тестування.

“Для випускників 9 класів навчання на оновленій програмі у межах проєкту Lviv IT Cluster Academy – це чудова нагода більш детально вивчити певні напрямки програмування, здобути базу рівня Strong Junior і знайти першу роботу в ІТ”, – додає Юлія Цимбала, керівниця освітньої команди Львівського ІТ Кластера.

Після закінчення училища, випускники мають достатній рівень знань із розробки програмного забезпечення, знають базові та спеціалізовані мови програмування, розуміються на операційних системах та основах комп’ютерних мереж і володіють, основами веб-програмування.

Вступна кампанія у ВПУ №29 на програмі з основ програмування триватиме до 1 вересня 2022 року. Навчання безкоштовне, передбачено 30 бюджетних місць. Прийом документів відбувається на конкурсній основі. Для вступу потрібно подати:

  • заяву на ім’я директора училища;
  • документ про освіту;
  • довідку про стан здоров’я (форма: 086, 25-ю, 063);
  • 6 фотокарток розміром 3 х 4 см;
  • 2 копії ідентифікаційного коду;
  • копії документів, що дають право на пільги до вступу у ВПУ № 29 м. Львова (за наявності).

Термін навчання складає 2 роки 10 місяців. Після закінчення училища можна одразу працювати в ІТ або продовжити навчання в університеті на одній із 18 програм, які оновив Львівський ІТ Кластер у чотирьох університетах Львова.

Поділитися статтею:
Як минув День відкритих дверей на оновленій програмі з основ програмування

6 липня відбувся День відкритих дверей у львівському ВПУ №29 на навчальній програмі “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” в межах проєкту Lviv IT Cluster Academy. Це ініціатива із модернізації професійно-технічної освіти від Львівського ІТ Кластера. Завдяки трансформації навчальної програми вдалося оновити зміст курсу, забезпечити належну матеріально-технічну базу та сучасні лабораторії і залучити до […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d18fd0ba-d0bcd0b8d0bdd183d0b2-d0b4d0b5d0bdd18c-d0b2d196d0b4d0bad180d0b8d182d0b8d185-d0b4d0b2d0b5d180d0b5d0b9-d0bdd0b0-d0bed0bdd0bed0b2_62f86370123e6.png
Скопійовано!