19 Січня, 2024
Час читання: 5 хв.

Як українська ІТ-компанія inVerita долучається до перемоги

inVerita вирішили поділитись підсумками діяльності компанії, яка робить ближчою нашу перемогу. Для того, щоб більше відкрити завісу того, як українська IT-індустрія працює саме для України.

Нещодавно ми впевнено увійшли у новий 2024 рік. Знаємо, що він буде черговим роком випробувань нашої сили та віри. inVertiaPeople готові з гідністю та новими силами продовжувати боротись за наші цінності та підтримувати тих, хто бореться на фронті. 

“Безперечно, цей рік був найважчим у новітній історії нашої Країни, але ми його пройшли разом і продовжуємо йти далі.”

Фундаментальні цінності inVerita стосуються не лише технологій, але й в здатності впливати на соціальні покращення та підтримку того, що є важливим для нас та для країни. 

“Від початку створення компанії і досі є три основні соціальні напрямки, для яких ми працюємо. Це освіта – фінансування освітніх проєктів для того, щоб для українців освіта та самоосвіта була доступнішою. Здоровʼя – активна підтримка спортивних команд. А головне – підтримка нашої Армії для того, щоб зберігати Незалежність України, особливо в умовах зовнішніх загроз від наших сусідів.”

Останні два роки, Фонд #inVerita особливим чином, зосередився на підтримці одного з найважливіших напрямків – Армія. Спільно з військовими, волонтерами та #inVeritaPeople вони щоденно вкладаються для наближення нашої Перемоги.

Загалом з фонду #inVeritaSupport було виділено понад 12,5 млн гривень.

На постійній основі співпрацюють більш ніж з 10-ма волонтерами та військовими. Долучились до підтримки 103 ОБрТрО, 110 ОМБр, 58 ОМПБр, 95 ОДШБр, 59 ОМПБр, 24 ОМБр, 48 ІБр, 128 ОГШБр, 54 ОМБр, 101 ОБрО ГШ, 19 РБр, 80 ОДШБр, 36 ОБрБО та багатьом іншим бригадам Захисників.

Однією з ключових складових підтримки inVerita є фінансова допомога, розподілена за різними потребами. Діаграма нижче ілюструє розподіл потреб, на які були виділені кошти. Ця діаграма відображає відданість різноманітним аспектам підтримки Військових, забезпечуючи їм необхідні ресурси для ефективного виконання завдань та збереження життя.

Також кожне свято в inVerita стає особливим заходом, оскільки в них завжди відчувається прагнення вшановувати та підтримувати Захисників. Компанія активно долучається та організовує різні ініціативи та заходи, щоб надати свою підтримку тим, хто на фронті.  Звісно, кожен з нас особисто долучається до підтримки захисників по-своєму, але є ініціативи, які обʼєднують. Нижче розповіли про ключові активності, до яких #inVerita та  #inVeritaPeople практично долучались протягом 2023-го:

  • До річниці повномасштабної війни в Україні працівники, які активно долучались до Фонду #inVerita,  отримали особисті подяки від СЕО компанії Зоряна Гудзія. Металева пластина з гострими кутами – як символ міцності та витримки українців.
  • На День Захисників та Захисниць України, 2 жовтня, inVerita передала прибуток компанії за цей день на підтримку воїнів в рамках ініціативи  DayForDefenders. Спільно залучили 3 874 896,61 грн та придбали потрібну техніку для Воїнів.
  • 8-му річницю inVerita теж святкували з особливою згадкою про захисників. Разом із гостем свята, відомим письменником Сергієм Жаданом, inVeritaPeople та inVerita зібрали понад $10 тис для купівлі автомобілів воїнам 13 БрОП «Хартія»
  • На День Подяки #inVeritaPeople командами закупили потрібні речі для воїнів 128 ОГШБр. Загалом відправили 195 кг солодощів, грілок, шкарпеток, ліків та інших необхідних речей нашим захисникам у Запорізьку область.
  • У 2023 році до дня Святого Миколая компанія долучилась до подарунків дітям полеглим захисників 103 ОБрТрО. А у 2022 #inVertiaPeople написали 300 листів Незнайомомим солдатам і склали смачні та корисні подарунки воїнів 103 ОБрТрО.

Підтримуючи армію, компанія також не забуває і про інші сфери розвитку соціуму, підтримка яких необхідна для того, щоб побудувати сильне суспільство. Нижче розповідаємо про декілька організацій, з якими inVerita вже роками співпрацює і продовжує це робити і в ці нелегкі часи.  

На постійній основі inVerita підтримує організацію “3Д – Давайте Допоможемо Дітям”, які опікуються дітьми та підлітками, які живуть в інтернатах або в сім’ях у складних життєвих обставинах. Нещодавно долучились до подарунків та організації різдвяного свята для 70-ти дітей. А також спільно з #inVeritaPeople придбали подарунки, щоб додати ще й практичну згадку про магію Різдва.

Окрім цього, inVerita на постійній основі підтримує розвиток флорболу в Україні. Зокрема, активно сприяє Floorball Club Lemberg, який успішно представляє Україну на змаганнях за кордоном, також підтримує збірну України, яка успішно виступає на міжнародній арені, поширюючи бренд України.

Не менш важливою є підтримка освітніх проєктів. Частина лідерської команди #inVerita бере участь у менторській програмі для студентів ЛНУ імені Івана Франка спільно з Львівським ІТ Кластером. Також активно розвиває власні LnD проєкти, про які розкажуть згодом.

Підбиваючи підсумки 2023 року, inVerita в першу чергу, дякує захисникам за те, що він пройшов та за можливість продовжувати працювати та розвивати нашу країну.

“Ми раді, що можемо долучатись до наближення Перемоги та підтримки інших важливих соціальних напрямків в Україні“.

Залученість у різних проявах і жертва, яку ми сьогодні можемо платити для того, щоб хлопці та дівчата на передовій знали, що вони ризикують своїм життям не даремно, і в тилу комусь це таки потрібно. Важливо у цей час не забувати вірити в той день, коли ми переможемо і почнемо відбудовувати вже нову країну”.

“Давайте продовжувати робити усе від себе можливе. І те, що видається неможливим, давайте теж продовжувати робити. І одного дня, коли ворог буде подоланий, ми тим більше усвідомимо, що все це було зовсім недаремно”. 

“У 2024 ми входимо з новими силами, рішучістю та вірою. Разом ми можемо досягти більше та робити світ навколо нас кращим та зберегти Україну вільною”.

Поділитися статтею:
Як українська ІТ-компанія inVerita долучається до перемоги

inVerita вирішили поділитись підсумками діяльності компанії, яка робить ближчою нашу перемогу. Для того, щоб більше відкрити завісу того, як українська IT-індустрія працює саме для України. Нещодавно ми впевнено увійшли у новий 2024 рік. Знаємо, що він буде черговим роком випробувань нашої сили та віри. inVertiaPeople готові з гідністю та новими силами продовжувати боротись за наші […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/2.jpg
Скопійовано!