23 Травня, 2019
Час читання: 2 хв.

Який Проект Учнів Переміг на IT Challenge 2019?

Вже шостий рік поспіль Львівський ІТ Кластер, Львівська Міська Рада та Львівська Політехніка проводять олімпіаду для школярів IT Challenge. Учні 7-11 класів Львівських шкіл та шкіл області мали можливість брати участь в олімпіаді та проявити свої здібності в сфері технологій та знання англійської мови. Сьогодні відбулось офіційне нагородження переможців олімпіади, яка розпочалась ще в січні і проходила в три етапи.

IT Challenge – це олімпіада з ІТ для школярів, де кожен учень має змогу поборотися за цінні призи від львівських ІТ-компаній. Третій та останній етап конкурсу – захист власних проєктів, які учні готували впродовж місяця. Цього року у третьому етапі позмагались 11 команд, кожна з яких працювала над своїм додатком, web-платформою чи хардверним продуктом.


1
/
6

Переможцем конкурсу став Олександр Оглашенний, учень  середньої загальноосвітньої школи №9 м. Львова. Олександр працює над розробкою програмованого домашнього маніпулятора у вигляді роботизованої руки. Як зазначає Олександр, його проєкт – це “спроба впровадження сучасних технологій у повсякденне життя звичайних людей, метою якої є спонукати дітей навчатись програмуванню у доволі цікавий і креативний спосіб”. Переможець розповідає, що звернув увагу на ріст популярності робототехніки, але серед роботизованих пристроїв немає достатньої кількості продуктів, які можна було б використовувати в побуті.

Олександр отримав 10 000 грн від Львівського ІТ Кластера  на подальшу роботу над своїм проєктом. А середня загальноосвітня школа №9 м. Львова отримає від ІТ Кластера комп’ютерний клас.


1
/
5


“Підтримуючи талановитих школярів сьогодні, ми виховуємо не тільки хороших професіоналів, але й майбутніх партнерів та конкурентів, а саме в умовах високої конкуренції відбувається стрімкий ріст економіки. Вже за кілька років вони творитимуть бізнес-середовище Львова. Львівський ІТ Кластер вже шостий рік поспіль підтримує IT Challenge і ми дуже раді бачити молодих проактивних людей, які хочуть розвиватися в ІТ-напрямку,” – коментує подію Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Усі фіналісти також отримали подарунки від ІТ компаній, учасників Львівського ІТ Кластера, а троє учасників, які показали найкращий результат, отримали сертифікати на навчання від LITS. Дякуємо компаніям, які долучились: Global Logic, N-iX, Data Art, SoftServe, Perfectial, Sombra, LITS.

Поділитися статтею:
Який Проект Учнів Переміг на IT Challenge 2019?

Вже шостий рік поспіль Львівський ІТ Кластер, Львівська Міська Рада та Львівська Політехніка проводять олімпіаду для школярів IT Challenge. Учні 7-11 класів Львівських шкіл та шкіл області мали можливість брати участь в олімпіаді та проявити свої здібності в сфері технологій та знання англійської мови. Сьогодні відбулось офіційне нагородження переможців олімпіади, яка розпочалась ще в січні […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/yakyj-proekt-uchniv-peremig-na-it-challenge-2019_62f96b09b5d60-scaled.jpeg
Скопійовано!