2 Квітня, 2021
Час читання: 4 хв.

Японська Компанія Hitachi Купує GlobalLogic

Hitachi, Ltd. оголосила, що придбає GlobalLogic Inc., провідну технологічну компанію з головним офісом в США. Придбання базується на остаточній угоді між Hitachi Global Digital Holdings Corporation (“HGDH”), дочірньою компанією в США, SPC, створеною HGDH для придбання, та GlobalLogic Worldwide Holdings, Inc., материнською компанією GlobalLogic. Трансакція регулюється типовими умовами та схваленнями регуляторних органів, і очікується, що вона буде завершена до кінця липня 2021 року.

Завдяки цьому придбанню компанія Hitachi отримає передові технологічні можливості GlobalLogic та її надійну клієнтську базу, що включає великі технологічні компанії, для зміцнення цифрового портфоліо “Lumada”. Hitachi Vantara LLC, дочірня компанія Hitachi та її цифрова інфраструктура, управління даними та бізнес із цифровими рішеннями відіграє ключову роль у стимулюванні зростання бізнесу Lumada на світовому ринку.

Придбання створить синергію між п’ятьма секторами Hitachi – ІТ, енергетикою, промисловістю, мобільністю та smart життям – та бізнесом автомобільних систем (Hitachi Astemo) шляхом прискорення передової цифрової трансформації соціальної інфраструктури, такої як залізниця, енергетика та охорона здоров’я у глобальному масштабі. Завдяки своєму соціальному інноваційному бізнесу, який створюється разом із клієнтами, Hitachi прагне збільшити соціальну, екологічну та економічну цінність для своїх клієнтів та реалізувати принципи сталого суспільства.

Компанія GlobalLogic, головний офіс якої знаходиться в Кремнієвій долині, є провідною компанією на швидко зростаючому ринку послуг цифрової інженерії. Маючи понад 20 000 професіоналів у 14 країнах, GlobalLogic управляє дизайнерськими студіями та центрами розробки програмних продуктів по всьому світу.

GlobalLogic має експертизу у технологіях розробки програмного продукту, а також досвід дизайну та індустріальний досвід. Поєднуючи ці можливості, GlobalLogic допомагає клієнтам отримувати прибуток та створює додаткову цінність, створюючи інноваційне програмне забезпечення, яке є основою продуктів, платформ та цифрового досвіду. Компанія має міцну клієнтську базу з понад 400 клієнтами, серед яких лідери ринку та провідні бренди, що охоплюють такі ключові галузі, як комунікації, фінансові послуги, автомобільна промисловість, охорона здоров’я та науки про життя, технології, медіа та розваги та виробництво.

 

Тошіакі Хігасіхара, президент та генеральний директор компанії Hitachi, зазначає: “Придбання GlobalLogic створює нову захоплюючу можливість для компанії Hitachi розширити наші пропозиції рішень та послуг Lumada, надати цінність клієнтам у їхньому шляху цифрової трансформації та розвивати наш бізнес Lumada у всьому світі. Синергія провідного дизайну та інновацій GlobalLogic з досвідом Hitachi в галузі ІТ, операційних технологій та продуктів допоможе нам реалізувати нашу мету стати провідним новатором цифрових трансформацій у соціальній інфраструктурі у всьому світі. Разом ми створимо нову соціальну, екологічну та економічну цінність для компаній-клієнтів  і покращимо якість життя для людей завдяки внеску в реалізацію принципів сталого суспільства“.

Компанії в будь-якій галузі трансформуються за допомогою цифрових технологій – для кращого залучення клієнтів, отримання прибутку та покращення якості життя“. прокоментував Шашанк Самант, президент та генеральний директор GlobalLogic. “Попереду у нас надзвичайна можливість, і ми раді відправитися в цю подорож із компанією Hitachi, поєднуючи наші колективні навички, технології та присутність на ринку, щоб забезпечити більшу цінність для наших клієнтів на шляху до трансформації бізнесу“.

Очікується, що доходи GlobalLogic становитимуть приблизно 1,2 млрд. доларів США із скоригованою EBITDA  різнцицею у понад 20% у 2021 фінансовому році. Завдяки високому профілю прибутковості та значним доходам CAGR, GlobalLogic прагне досягти скоригованого EBITDA понад 1 млрд. Доларів США доларів до 2028 фінансового року.

HGDH та GlobalLogic Worldwide Holdings домовились про вартість власного капіталу у 8,5 млрд. Доларів США з вартістю підприємства 9,5 млрд. Доларів США. Це становить близько 37,4x у 2021 р. Та 29,4x у 2022 р. від очікуваної скоригованої EBITDA відповідно і знаходиться в межах розрахунку порівняльного аналізу компанії Hitachi та методу дисконтованого грошового потоку. Очікується, що загальна вартість придбання, включаючи погашення процентного боргу GlobalLogic, становитиме 9,6 млрд. Доларів США.

Hitachi придбає GlobalLogic Worldwide Holdings шляхом злиття за участю MergeCo H Global Inc. (“SPC”), дочірньої компанії, створеної HGDH з метою угоди. У цьому придбанні буде застосовано «метод зворотного трикутного злиття». Зокрема, SPC буде об’єднано з GlobalLogic Worldwide Holdings. Після злиття компаній HGDH або SPC надаватиме гроші акціонерам GlobalLogic Worldwide Holdings, після чого всі випущені акції GlobalLogic Worldwide Holdings будуть анульовані. Усі акції SPC, якими володіє HGDH, будуть конвертовані в звичайні акції GlobalLogic Worldwide Holdings, компанії, яка залишилась. Таким чином, HGDH придбає 100% випущених акцій GlobalLogic Worldwide Holdings, компанії, що залишилась, а GlobalLogic Worldwide Holdings і GlobalLogic стануть дочірніми компаніями HGDH.

Закриття транзакції передбачається до кінця липня 2021 р. і регулюється типовими умовами та схваленнями регуляторних органів.

LLC Credit Suisse Securities (USA) виступала фінансовим радником Hitachi у зв’язку з угодою, а Shearman & Sterling LLP – юридичним радником. Goldman Sachs & Co. LLC та J.P. Morgan Securities LLC працювали фінансовими радниками, а Kirkland & Ellis LLP – юридичним радником GlobalLogic.

Поділитися статтею:
Японська Компанія Hitachi Купує GlobalLogic

Hitachi, Ltd. оголосила, що придбає GlobalLogic Inc., провідну технологічну компанію з головним офісом в США. Придбання базується на остаточній угоді між Hitachi Global Digital Holdings Corporation (“HGDH”), дочірньою компанією в США, SPC, створеною HGDH для придбання, та GlobalLogic Worldwide Holdings, Inc., материнською компанією GlobalLogic. Трансакція регулюється типовими умовами та схваленнями регуляторних органів, і очікується, що […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d18fd0bfd0bed0bdd181d18cd0bad0b0-d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-hitachi-d0bad183d0bfd183d194-globallogic_62f86ac556110.jpeg
Скопійовано!