5 Липня, 2024
Час читання: 3 хв.

YouControl приєдналася до Львівського ІТ Кластера

YouControl українська ІТ-компанія, що вже 10 років розробляє сервіси на основі відкритих даних і є лідером на цьому ринку.

Можливості продуктів бренду:

  • YouControl – комплексна аналітична система для бізнес-аналітики, комплаєнсу, ділової розвідки та розслідувань. Система агрегує дані з понад 220 надійних  джерел та формує повне досьє на кожну компанію України та ФОП, відстежує зміни та візуалізує зв’язки. Містить дані для перевірки іноземних компаній. Крім того, дозволяє за декілька секунд отримати актуальну інформацію про фізичну особу з офіційних джерел. За допомогою інтеграції API від YouControl користувачі можуть одержати кастомізоване рішення й автоматизувати більшість завдань, пов’язаних з перевіркою контрагентів та отримувати актуальні дані у свою CRM-систему.
  • YC.Market – інструмент для аналізу ринку, пошуку клієнтів та партнерів. Є дієвим для розбудови нових можливостей в B2B, моніторингу новостворених компаній та фізичних осіб-підприємців в Україні. Також реалізує функцію аналізу конкурентів, дослідження обсягів і охоплення ринку, економічного розвитку різних регіонів і сфер.
  • YC World – міжнародна платформа для побудови та візуалізації ділових зв’язків між компаніями та фізичними особами з країн СНД та Великої Британії. На сьогодні продукт містить 180+ млн звʼязків з більш ніж 26 країн, в тому числі інформацію про пов’язаність контрагентів з росією та білоруссю.

Бізнес-модель компанії — так зване перехресне фінансування. Комерційні користувачі купують ліцензії на програмне забезпечення. Це юристи, фінансисти, співробітники служб безпеки, директори бізнесу і т.д.. Вони використовують YouControl для реалізації комплаєнсу, отримання конкурентних переваг та підвищення ефективності бізнесу. А в межах соціальної місії компанія надає безоплатний доступ до своїх продуктів журналістам, ГО, громадським активістам для проведення фактчекінгу, розслідувань, аналізу держзакупівель, вивчення декларацій. Також безкоштовний доступ до системи надається закладам вищої освіти, благодійним та волонтерським фондам.

Команда YouControl на постійній основі адвокатує відкриття суспільно важливих наборів даних. Компанія відстоює права громадян на інформацію та підзвітність влади задля протидії корупції та формуванню в країні тренду на  прозорість і доброчесність. Для всіх охочих самостійно зануритися у світ Open Data є безоплатні навчальні курси від YouControl Academy.

Сьогодні ком’юніті — потужний інструмент для впливу і позитивних змін як у  бізнес-середовищі, так і суспільстві в цілому. Об’єднуючись та допомагаючи один одному ми можемо швидше й ефективніше досягати спільних цілей на користь країни. Команда YouControl рада доєднатися до спільноти Львівського ІТ Кластеру. Сподіваюся, зможемо разом реалізовувати прогресивні та корисні проєкти”, — сказав Сергій Мільман, засновник і СЕО YouControl.

“YouControl є одним із лідерів у впровадженні корисних рішень для бізнесу. Ми завжди радіємо, коли до нашої спільноти приєднуються компанії з такою потужною експертизою. Вірю, що наша співпраця буде плідною та довготривалою. Переконаний, попереду у нас багато спільних досягнень. Вітаємо YouControl у найбільшій спільноті техкомпаній України”, — зазначив CEO Львівського IT Кластера, Степан Веселовський.

Поділитися статтею:
YouControl приєдналася до Львівського ІТ Кластера

YouControl — українська ІТ-компанія, що вже 10 років розробляє сервіси на основі відкритих даних і є лідером на цьому ринку. Можливості продуктів бренду: Бізнес-модель компанії — так зване перехресне фінансування. Комерційні користувачі купують ліцензії на програмне забезпечення. Це юристи, фінансисти, співробітники служб безпеки, директори бізнесу і т.д.. Вони використовують YouControl для реалізації комплаєнсу, отримання конкурентних […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/07/1200_630-kaver-dlya-relizu.png
Скопійовано!