6 Вересня, 2022
Час читання: 2 хв.

Юрій Адамчук змінить Яна Веберінга на посаді CEO компанії Avenga

Компанія Avenga, глобальна інженерно-консалтингова платформа, оголосила про призначення Юрія Адамчука новим CEO компанії. Досвідчений бізнес-лідер працював в Avenga, та її попереднику Core Value, впродовж семи років, ставши у 2019 році CDO в Avenga Group та COO групи ще через рік. До цього він займав керівні посади в багатьох компаніях, включаючи KM Core, PricewaterhouseCoopers та KPMG. Ян Веберінг залишиться з Avenga у якості акціонера та голови Консультативного комітету.

“Я пишаюся тим, чого ми досягли разом як команда. Коли три роки тому я продав Avenga свою компанію, у нас був план по створенню повністю інтегрованого глобального гравця із всесвітньо відомим брендом та ціннісно-орієнтованим ДНК,” – каже Ян Веберінг і додає: “Тепер, коли цього досягнуто, настав сприятливий момент, щоб забезпечити послідовну передачу управління. Нам дуже пощастило, що не довелося довго шукати потрібного лідера. Протягом останніх років я тісно співпрацював з Юрієм, будуючи успіх Avenga, і я впевнений, що він виведе компанію на нові висоти. Як новий голова Консультативного комітету, я готовий консультувати його та його команду на цьому шляху.”

“Я вдячний Яну за створення фундаменту Avenga та управління компанією від самого початку. Надалі ми продовжуватимемо розвивати компанію як платформу «купуй і будуй», відкриваючи нові ринки та виявляючи нові можливості для зростання. Це дозволить нам реалізувати нашу довгострокову стратегію перетворення на лідера цифрової трансформації, що пропонує високоякісні рішення для наших клієнтів та найкращі умови праці для наших співробітників,” – говорить Юрій Адамчук.

Починаючи з 2019 року, Avenga стрімко розвивається, утвердившись як глобальна платформа, що має широку географію надання першокласних послуг клієнтам корпоративного рівня по всьому світу. Подальше розширення компанії пітримується інвестиціями під управлінням Oaktree Capital Management L.P. та Cornerstone Investment Management.

“Впродовж останніх трьох років Ян був чудовим партнером і зіграв важливу роль у перетворенні Avenga на глобальну платформу, якою вона є сьогодні. Ми з нетерпінням чекаємо на продовження нашого міцного партнерства з Яном протягом наступних років. З Юрієм ми бачимо себе на чудових позиціях для майбутнього. Він володіє всіма навичками та якостями лідера, які потрібні компанії для продовження свого успішного шляху,”  – говорить Карім Хайраллах, генеральний директор і портфельний менеджер Європейського основного фонду в Oaktree.

Поділитися статтею:
Юрій Адамчук змінить Яна Веберінга на посаді CEO компанії Avenga

Компанія Avenga, глобальна інженерно-консалтингова платформа, оголосила про призначення Юрія Адамчука новим CEO компанії. Досвідчений бізнес-лідер працював в Avenga, та її попереднику Core Value, впродовж семи років, ставши у 2019 році CDO в Avenga Group та COO групи ще через рік. До цього він займав керівні посади в багатьох компаніях, включаючи KM Core, PricewaterhouseCoopers та KPMG. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/yurij-adamchuk-zminyt-yana-veberinga-na-posadi-ceo-kompaniyi-avenga_63bd8477a8bca.png
Скопійовано!