14 Грудня, 2023
Час читання: 2 хв.

З айтівця в Миколая: приклад IT-компанії Vector Software

До Дня Святого Миколая IT-компанія Vector Software та її співробітники підготували подарунки дітям з Коростишівської спеціальної ЗОШ-інтернату в Житомирській області. Вже втретє за рік компанія допомагає дітям з особливими потребами, які проживають у цьому дитячому будинку.

Vector Software — це міжнародна ІТ-компанія з розробки програмного забезпечення, заснована українськими та норвезькими професіоналами, яка об’єднує найкращих інтелектуалів у всьому світі для створення значущих і ефективних рішень.

Спеціальна школа-інтернат з 1954 року функціонує для дітей з вадами розумового розвитку. Вона є навчально-виховним і корекційно-розвивальним закладом освіти, що забезпечує вихованцям загальноосвітню підготовку за спеціальними навчальними планами, програмами й підручниками в поєднанні з тривалим оздоровленням та корекцією психофізичних вад розвитку. Наразі в школі живе 94 дитини. 

Як втілювали мрії дітей? 

Всі діти народжуються з неймовірним внутрішнім світом, наповненим фантазіями та мріями. І, безумовно, найбажаніше має здійснюватися.

Миколай подарував Smart телевізор для учнів першого класу, щоб вони мали змогу розвиватися за допомогою аудіо- та відеоматеріалів. Клюшки для флорболу і шолом для захисника, щоб діти мали можливість грати на майданчику місцевої школи, бо тепер у них є спортивний інвентар для цього. 

Також він приніс іграшки для розвитку, адже діти з особливими потребами мають індивідуальні особливості розвитку, тому одна і та ж іграшка, може одну дитину заспокоїти, а іншого навпаки розлютити. Спеціальні іграшки необхідні таким дітям для розумового розвитку, логічного мислення, уваги, пам’яті та дрібної моторики. І, звичайно, Миколай не залишив діточок без солодкого. 

Війна точно навчила всіх допомагати іншим: робити благодійні внески, якщо є змога, підтримувати один одного, надавати прихисток тим, кому він так потрібен. Робити добро не лише наділяє нас внутрішньою силою, але і приносить щастя, чи не так? Таким чином ми вчимося проявляти турботу стосовно наших ближніх та пам’ятати, що навколо нас існує велика кількість людей, які потребують допомоги. 

В цій ситуації підтримки потребували 94 дитини, які зараз живуть у школі-інтернаті. Вони не сироти, тому що в них є опікуни. Зазвичай, це дальні родичі або старенькі бабуся чи дідусь. Проте, чи можуть вони надавати їм ту увагу та турботу, на яку заслуговує кожна дитина у світі? 

Ми не лише змінюємо світ навколо себе тим, що творимо добро, але й створюємо позитивні взаємозв’язки, які повертаються до нас у вигляді підтримки та допомоги. Всі охочі можуть знайти сиротинець чи школу-інтернат у своєму місті й стати Миколаєм для дітей. Допомога може бути різною: пожертвувати речі, переказати кошти на благодійний фонд або стати волонтером. 

Поділитися статтею:
З айтівця в Миколая: приклад IT-компанії Vector Software

До Дня Святого Миколая IT-компанія Vector Software та її співробітники підготували подарунки дітям з Коростишівської спеціальної ЗОШ-інтернату в Житомирській області. Вже втретє за рік компанія допомагає дітям з особливими потребами, які проживають у цьому дитячому будинку. Vector Software — це міжнародна ІТ-компанія з розробки програмного забезпечення, заснована українськими та норвезькими професіоналами, яка об’єднує найкращих інтелектуалів […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/vector-software2.jpg
Скопійовано!