4 Липня, 2022
Час читання: 3 хв.

Запускаємо оновлену навчальну програму “Графічний дизайн” у Львівській національній академії мистецтв

Вже у вересні перші студенти розпочнуть навчання на оновленій бакалаврській програмі “Графічний дизайн” у Львівській національній академії мистецтв. Навчальну програму оновили учасники Львівського ІТ Кластера, щоб максимально актуалізувати її до потреб ринку. Для цього команда Кластера сформувала робочу групу та залучила кращих фахівців у сфері UI/UX дизайну з компаній-учасниць спільноти.

Спеціалісти рівня Senior та Lead з компаній Qubstudio, LinkUp Studio, OTAKOYI та Pingle Studio разом з представниками Академії мистецтв переглянули навчальну програму “Графічний дизайн”. Значну увагу зосередили на тому, якими компетенціями мають володіти випускники після завершення навчання. Проаналізували теми та завдання, які мають виконувати студенти в межах модернізованого навчального напряму. Фахівці з компаній Кластера долучаться також до викладання та менторства на програмі. Крім того, Кластер допомагатиме з організацією практики студентів в ІТ-компаніях.

“Особливістю освітньої програми “Графічний дизайн” є широкий набір знань та вмінь, які студенти отримують  упродовж навчання. Цього року ми тісно співпрацюємо з Львівським IT Кластером для оновлення змісту програми. Ще більше часу буде присвячено вивченню дизайну інтерфейсів. Ключовими складовими навчального процесу стануть індивідуальне менторство студентських проєктів з боку представників компаній та можливість проходження практики в умовах, що максимально наближені до реального життя. Наші студенти системно працюють над задачами різного рівня складності. Після завершення навчання кожен отримає міцне портфоліо, яке потрібне для успішної дизайнерської кар’єри” – каже Петро Нагірний кандидат технічних наук, перший проректор ЛНАМ, куратор програми “Графічний дизайн”.

Щоб вступити на програму “Графічний дизайн”, необхідно написати мотиваційний лист та пройти творчий конкурс в Академії мистецтв. Протягом перших двох курсів студенти вивчатимуть основи графічного дизайну. Під час другого курсу матимуть окремий предмет по UI/UX, а з третього курсу зможуть обрати один з трьох вузьких напрямів: Book design, Interaction чи UI/UX Design.

Оновлена програма відкриває нові перспективи для студентів, адже крім теоретичних знань, вони розвиватимуть Soft skills, опанують основи Project management  та навчаться працювати з практичними інструментами, такими, як Figma, Mirror, xMind Adobe Illustrator та ін. Оновлення програми “Графічний дизайн” відбувалося в контексті необхідності розвитку продуктового мислення в студентів.

“Напрямок UX/UI Design програми “Графічний дизайн” в ЛНАМ направлений на тих студентів, котрі хочуть стати висококваліфікованим дизайнерами та вирішувати складні проблеми бізнесу та користувачів за допомогою спроєктованого ними інтерфейсу. Протягом навчання, вони отримають повний спектр необхідних навичок: дослідження бізнесу та користувачів, генерування інноваційних ідей, створення інтерактивного рішення у вигляді вайфрейму та його тестування, і звичайно, візуальне відображення у вигляді дизайн-макетів. Знання, котрі студенти отримають в Академії, дадуть змогу досить легко потрапити в ІТ-сферу та знайти компанію мрії” – додає Ярослав Жмихов, Lead UX Designer OTAKOYI, учасник робочої групи Львівського ІТ Кластера, що працює над оновлення програми “Графічний дизайн”.

Унікальність програми в тому, що вона максимально орієнтована на ринок та актуальні потреби ІТ-компаній. Цього вдалося досягти завдяки тому, що її основу матрицю компетенцій випускника розробили провідні спеціалісти з ІТ-компаній. А саме ті фахівці, які відповідають за навчання нових працівників рівня Trainee та Junior всередині компанії. Тобто підхід, який використовують для покращення рівня знань новачків в компаніях перенесено в освітню програму для навчання студентів.

“На наших оновлених бакалаврських програмах навчається вже більше 4000 студентів. “Графічний дизайн” – 18 освітня програма в межах проєкту IT Expert. Цю програму Кластер оновив у співпраці з Львівською академією мистецтв і вона стане фактично першою у Львові, яка випускатиме UI/UX дизайнерів з необхідним рівнем підготовки для роботи в ІТ-компаніях”,  зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Після завершення бакалаврату випускники програми “Графічний дизайн” володітимуть рівнем Strong Junior та легко зможуть знайти роботу без додаткового навчання чи підготовки. Багато студентів зможуть працювати вже під час навчання, якщо добре зарекомендують себе менторам або під час практики в компаніях.

Поділитися статтею:
Запускаємо оновлену навчальну програму “Графічний дизайн” у Львівській національній академії мистецтв

Вже у вересні перші студенти розпочнуть навчання на оновленій бакалаврській програмі “Графічний дизайн” у Львівській національній академії мистецтв. Навчальну програму оновили учасники Львівського ІТ Кластера, щоб максимально актуалізувати її до потреб ринку. Для цього команда Кластера сформувала робочу групу та залучила кращих фахівців у сфері UI/UX дизайну з компаній-учасниць спільноти. Спеціалісти рівня Senior та Lead […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b7d0b0d0bfd183d181d0bad0b0d194d0bcd0be-d0bed0bdd0bed0b2d0bbd0b5d0bdd183-d0bdd0b0d0b2d187d0b0d0bbd18cd0bdd183-d0bfd180d0bed0b3d180_62f863a383f8b.png
Скопійовано!