12 Вересня, 2022
Час читання: 3 хв.

ZONE3000 приєдналася до Львівського ІТ Кластера

ZONE3000 ー міжнародна ІТ-компанія, яка спеціалізується на розробці та підтримці технологічних продуктів у галузях хостингу, доменних імен, сертифікатів безпеки, особистої пошти та інших вебсервісів. Компанія працює в IT-галузі вже 24 роки та входить до десятки найбільших ІТ-компаній України. Своїм клієнтам та партнерам ZONE3000 пропонує повний комплекс сервісів щодо розробки продукту: від ідеї його створення до підтримки кінцевих користувачів продукту.

Компанія представлена в трьох українських містах: Харків, Львів та Дніпро. Зокрема, у Львові працює продуктовий, технологічний, R&D напрямки, а також напрямок технічної підтримки продуктів. На сьогодні кількість спеціалістів, з якими співпрацює ZONE3000 становить понад 2100. 

Стратегічні партнери ZONE3000 міжнародна компанія Namecheap, що входить до трійки провідних світових реєстраторів доменних імен, і українська компанія HOSTiQ, один з лідерів хостингового напряму в Україні.

Позиція компанії щодо війни чітка та однозначна ー росія країна-агресор, яку треба якнайшвидше вигнати з нашої землі. Це стосується і білорусі. Тому ZONE3000 не має жодних бізнес-контактів з їх представниками. Це стосується клієнтів, спеціалістів та користувачів продуктів. З початку повномасштабного вторгнення компанія разом з партнерами, Namecheap та HOSTiQ, припинили продаж продуктів та підтримку користувачів на цих територіях.

ZONE3000 вірить у перемогу України та робить все можливе аби її прискорити. Деякі спеціалісти команди приєдналися до лав ЗСУ та добровольчих формувань. В компанії поважають їх рішення та підтримують з точки зору роботодавця. Компанія підтримує благодійні фонди та волонтерські організації, допомагаючи фінансово або організаційними зборами на певні закупівлі. Багато членів команди є волонтерами: вони допомагають як цивільним в гарячих точках, так і нашим захисникам. Деякі особисті ініціативи членів команди трансформувалися в потужні волонтерські напрямки, діяльність яких вражає. Компанія теж їх підтримує ー як фінансово, так і інформаційно.

Щодо команди ZONE3000, то станом на сьогодні кожен спеціаліст та його близькі можуть отримати підтримку від компанії. З початку війни компанія разом з партнерами допомагали людям з евакуацією по Україні та за кордон, організували хаб в Болгарії для безпечного перебування та роботи, налагодили безперебійну виплату доходу та авансів за потреби, а також розглядали окремі звернення, якщо спеціаліст або його близькі опинилися в скрутному становищі. Підтримка компанії також включає постійну комунікацію з командою щодо поточного стану, надання психологічної підтримки, допомогу з організаційними питаннями тим, хто переїхав до іншого міста або країни тощо.

 

“Наша мета вступу до Кластера ー це посилення присутності компанії на заході країни, взаємна підтримка мемберів, активна участь у львівській IT-спільноті, обмін досвідом, практиками, корисною інформацією, нетворкінг та участь у розвитку всієї української IT-галузі. Ми сподіваємось на плідну співпрацю, взаємну підтримку учасників Кластера, корисний обмін досвідом та найкращими практиками у світі технологій,” – каже Сергій Скуріхін, СЕО та засновник ZONE3000.

“Вітаю нового учасника в нашій спільноті. Дякую компанії ZONE3000 за довіру та розуміння того, наскільки важливою зараз є підтримка не тільки всередині спільноти, а й поза нею. Зараз у Кластері діє низка ініціатив та проєктів, завдяки яким кожен новий учасник може ще більше докластися до підтримки ІТ-індустрії та приближення перемоги України у цій війні”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
ZONE3000 приєдналася до Львівського ІТ Кластера

ZONE3000 ー міжнародна ІТ-компанія, яка спеціалізується на розробці та підтримці технологічних продуктів у галузях хостингу, доменних імен, сертифікатів безпеки, особистої пошти та інших вебсервісів. Компанія працює в IT-галузі вже 24 роки та входить до десятки найбільших ІТ-компаній України. Своїм клієнтам та партнерам ZONE3000 пропонує повний комплекс сервісів щодо розробки продукту: від ідеї його створення до […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/zone3000-pryyednalasya-do-lvivskogo-it-klastera_63bd8461a27ec.png
Скопійовано!