14 Березня, 2023
Час читання: 2 хв.

ZONE3000 відкриває мережу хабів в Україні

До початку війни спеціалісти ZONE3000 працювали переважно в трьох містах України: Харків, Львів та Дніпро. В Харкові та Львові компанія і зараз має робочі простори. Напередодні повномасштабного вторгнення в локаціях були облаштовані сховища, які весь минулий рік були укриттям для фахівців з їхніми родинами й тваринами. 

Воєнні часи внесли свої корективи, і тепер географія фахівців, які залишаються в Україні, значно розширилася. У компанії було прийнято рішення про відкриття мережі хабів в Україні, щоб забезпечити команді безпечні та безперебійні умови для роботи.

Перший хаб було відкрито у Кривому Розі. Пізніше коворкінги відкрилися у Тернополі, Вінниці, Одесі, Черкасах, Рівному, Луцьку, Хмельницькому, Полтаві, Сумах, Івано-Франківську, Чернівцях. Плануються до відкриття локації в Києві та Кременчуці. ZONE3000 планує й далі розширювати мережу коворкінгів для своєї команди.

Першочерговою метою було пристосування роботи команди до теперішніх реалій. Тому локації насамперед мають бути обладнані генераторами й безперебійниками, а поблизу має бути укриття. Такими ж умовами забезпечені й представництва ZONE3000 у Харкові та Львові, де мережа ще й посилена станціями Starlink. Завдяки цьому спеціалісти компанії можуть працювати з комфортом навіть під час відсутності електрики, тепла й інтернету.

Варто зазначити, що в компанії заздалегідь готувалися до повномасштабного вторгнення. Ще в кінці 2021 року було розроблено план евакуації та підтримки фахівців команди та їхніх рідних. Саме завдяки цьому в перші тижні вторгнення вдалося запобігти паніці й продовжувати працювати.

Наразі, ZONE3000 продовжує співпрацю зі своїми стратегічними клієнтами – американським доменним реєстратором Namecheap та українським хостинговим провайдером HOSTiQ.

Поділитися статтею:
ZONE3000 відкриває мережу хабів в Україні

До початку війни спеціалісти ZONE3000 працювали переважно в трьох містах України: Харків, Львів та Дніпро. В Харкові та Львові компанія і зараз має робочі простори. Напередодні повномасштабного вторгнення в локаціях були облаштовані сховища, які весь минулий рік були укриттям для фахівців з їхніми родинами й тваринами.  Воєнні часи внесли свої корективи, і тепер географія фахівців, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/hub-odesa-mityng-rum.jpg
Скопійовано!