20 Червня, 2023
Час читання: 3 хв.

Зростання компанії Exalate продовжується з відкриттям офісу у Львові

Компанія Exalate – це провідний постачальник інтеграційних рішень, яка оголошує про відкриття свого нового офісу у Львові, Україна. Це не лише підкреслює швидке зростання компанії та її глобальне охоплення, але й також свідчить про прагнення Exalate підтримувати динамічний технологічний сектор України.

“Оскільки Exalate розпочинає свій шлях як незалежна компанія, нами рухає оновлений фокус на покращенні наших пропозицій, розширенні нашого світового охоплення та побудові всесвітньої мережі пов’язаних компаній, – заявив Френсіс Мартенс, генеральний директор та власник продукту Exalate, – відкриття нашого офісу у Львові є ще одним кроком на шляху до реалізації нашого бачення”.

Започаткована як рішення для інтеграції програмного забезпечення, Exalate нещодавно стала незалежною компанією після успішного запуску під брендом iDalko. Виняткова траєкторія зростання Exalate призвела до значного збільшення команди, розширення партнерської бази та вражаючих темпів зростання ставок, з подвоєнням доходів у порівнянні з попереднім роком, при цьому компанія обслуговує понад 2000 клієнтів по всьому світу. Спираючись на цей імпульс, компанія Exalate вступає у нову фазу інновацій з оновленим фокусом на вдосконаленні своїх пропозицій. Відкриття  офісу у Львові відображає прагнення Exalate до заохочення різноманітності, співпраці та проактивності всередині своєї глобальної команди.

Львів посідає особливе місце в історії Exalate як одна з перших локацій компанії. Все розпочалося у 2011 році, коли власник та генеральний директор  компанії Exalate Френсіс Мартенс співпрацював з українськими розробниками над створенням першої версії продукту. Будучи під враженням від їхньої якісної роботи та відданості справі, українська команда Exalate з того часу постійно зростає. 

“Ми пишаємося нашою подорожжю в Україні: від скромного початку до відкриття нашого нового офісу, – сказав Мартенс, ми віримо у талант та потенціал України, і ми раді продовжити наш спільний шлях. Ми вдячні за можливість зробити свій внесок у місцеву технологічну екосистему та підтримати  людей, які були з нами з самого початку.”

Відкриття нового офісу у Львові не лише свідчить про зростання Exalate, але й підкреслює постійну підтримку компанії  України, особливо у надзвичайно складні часи. 

Exalate усвідомлює нагальну необхідність виступати за припинення російської агресії в Україні і твердо вірить, що компанії, присутні в регіоні, зобов’язані залишатися згуртованими і піднімати свій голос, щоб поширювати заклики про підтримку.

Як член Львівського ІТ Кластеру, Exalate підтримує становлення Львова як технологічного хабу у Східній Європі. Об’єднавши зусилля з професіоналами-однодумцями, Exalate сподівається на динамічну співпрацю, яка сприятиме інтенсивному обміну інноваційними ідеями, різноманітним досвідом та цінними знаннями. Завдяки цьому партнерству Exalate прагне розвивати спільноту, яка буде сприяти колективному зростанню та спільному успіху.

“Ми пишаємось тим, що є присутніми у Львові та підтримуємо розвиток регіону як визначного технологічного хабу”, –  додала Хільде Ван Бремпт, співзасновниця  компанії Exalate, – наша міжнародна команда, яка складається з понад 100 професіоналів, які розмовляють 30 мовами, уособлює нашу віру в силу різноманітності та колективну міць, яку вона приносить нашій організації”.

Поділитися статтею:
Зростання компанії Exalate продовжується з відкриттям офісу у Львові

Компанія Exalate – це провідний постачальник інтеграційних рішень, яка оголошує про відкриття свого нового офісу у Львові, Україна. Це не лише підкреслює швидке зростання компанії та її глобальне охоплення, але й також свідчить про прагнення Exalate підтримувати динамічний технологічний сектор України. “Оскільки Exalate розпочинає свій шлях як незалежна компанія, нами рухає оновлений фокус на покращенні […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/itcluster-articleimage.png
Скопійовано!