18 Квітня, 2023
Час читання: 3 хв.

З’явилися вільні місця в Коворкінгу MY GLOBAL WORKSPACE у Львові

Коворкінги є відносно новим трендом в деяких містах нашої країни, але все частіше стають популярними серед стартапів, фрилансерів та індивідуальних підприємців. Для великих ІТ-компаній такий формат роботи далеко не новий, але часто є оптимальним, адже дає можливість вирішити питання організації робочого простору для своїх працівників за невеликі кошти.

Повномасштабна війна стала випробуванням для кожного бізнесу, і ІТ-галузь не стала вийнятком. Релокація команд та компаній у безпечні регіони стала для більшості основним завданням, а для багатьох залишається і по сьогодні.

MY GLOBAL WORKSPACE – міжнародна мережа Коворкінгів, яка пропонує як стандартні, так і індивідуальні рішення «гнучких» офісних просторів. Офіси в Україні знаходяться у містах: Львів, Івано-Франківськ та Чернівці.

У цій статті йтиметься про локацію у Львові, за адресою: вул. Кульпарківська, 59. Відкриття Коворкінгу відбулося у 2022 році, до початку повномасштабного вторгнення. Офіс продовжив свою роботу, розмістивши у себе великі ІТ-компанії, які масово перемістили своїх працівників у безпечні регіони.

Головною перевагою Коворкінгів, в якому б місті вони не знаходилися, є те, що вони можуть задовільнити запити абсолютно різного формату. Це не просто «коворкінг» в класичному розумінні, а налаштування роботи повноцінних окремих офісів з якісним обслуговуванням, де може працювати як і невеликий стартап, так і велика міжнародна компанія.

З 1 травня 2023 року у Львові з’являються вільні місця для індивідуальних працівників і з можливістю розмістити команди та ІТ-компанії. Тут кожний знайде все необхідне:

 • 2-рівневий світлий офіс з зонами Опенспейс та Приватними кімнатами (на 4-7 осіб)
 • Комфортні робочі місця, обладнані великими столами із еко-матеріалів, ергономічними кріслами та моніторами
 • Кімнати для нарад та відео-конференцій
 • Обідня та релакс зони, де можна приготувати смачні напої та солодощі
 • Зручне розташування офісу у місті
 • Карткова система доступу лише для членів Коворкінгу
 • Повний доступ до високоякісного та безпечного Інтернету
 • Допомога та супровід всіх клієнтів Адміністраторами офісу
 • Регулярні івенти та можливість їх організації під запит клієнта.
 • Додаткові послуги з постачання технічного обладнання (мишка, навушники, клавіатура та ін.)
 • Забезпечення альтернативними засобами живлення та Інтернету (у випадку відключення електроенергії)
 • Використання додатку для бронювання місць та/або замовлення додаткових послуг, який спростить вашу роботу (буде доступний з червня 2023 року).

Маючи вже великий досвід роботи з різноманітною аудиторією клієнтів, MY GLOBAL WORKSPACE підбере для Вас найоптимальніше рішення для організації роботи та співпраці як для індивідуальних підприємців, фрілансерів, так і для великих команд та компаній. Адже бачення та концепт роботи MY GLOBAL WORKSPACE полягає в тому, щоб створити сприятливе та комфортне місце для роботи, де всі відвідувачі будуть отримувати найкращі умови для своєї продуктивності та насолоджуватись позитивним середовищем. Для корпоративних клієнтів – це чудова можливість заощадити кошти на довгостроковому утриманні власних окремих офісів і надати своїм віддаленим працівникам можливість нетворкінгу та обміну досвідом з колегами, чого часто не вистачає під час роботи з дому.

Отримати більше інформації та ознайомитися з ціновою* політикою Коворкінгу MY GLOBAL WORKSPACE можна за посиланнями:

Web: https://myglobalworkspace.com/

Instagram: https://www.instagram.com/myglobal_workspace/
Facebook: https://www.facebook.com/MyGlobalWorkspace

За прорахунком індивідуальних запитів та додаткових послуг у Коворкінгах, можна звернутися за контактним телефоном +380 (98) 111-84-35 або написати на пошту info@myglobalworkspace.com

*- Для членів та партнерів Львівського IT Кластера діють спеціальні знижки до 20%.

Поділитися статтею:
З’явилися вільні місця в Коворкінгу MY GLOBAL WORKSPACE у Львові

Коворкінги є відносно новим трендом в деяких містах нашої країни, але все частіше стають популярними серед стартапів, фрилансерів та індивідуальних підприємців. Для великих ІТ-компаній такий формат роботи далеко не новий, але часто є оптимальним, адже дає можливість вирішити питання організації робочого простору для своїх працівників за невеликі кошти. Повномасштабна війна стала випробуванням для кожного бізнесу, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/7-2.jpg
Скопійовано!