Ми об’єднали:

15k+
ФАХІВЦІВ IT-ІНДУСТРІЇ
КОЖЕН
2
ІТ’ШНИК ЛЬВОВА УЧАСНИК КЛАСТЕРУ
80+
КОМПАНІЙ
З ЯКИХ
55%
ІНОЗЕМНI КОМПАНІЇ

Львівський ІТ Кластер

Спільнота ІТ-спеціалістів та компаній Львова

Про Кластер

Львівський ІТ Кластер (Lviv IT Cluster) – це спільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій (IT), які спільно із університетами та Міською владою покращують та розвивають ІТ у місті. Ми взяли на себе ініціативу з проведення системних змін у бізнес-середовищі міста та країни.

Діяльність Львівського ІТ Кластеру є одним із пріоритетів Cтратегії конкурентоспроможності міста Львова

Ми бачимо Львів європейським містом, яке обирають українські та міжнародні компанії зі сфери інформаційних технологій для ефективного розвитку свого бізнесу.

Львів  – це місто з найвищим рівнем якості освіти в Україні, місто комфортного життя, можливостей професійного зростання, розвитку новітніх технологій та реалізації прогресивних ідей.

Львівський ІТ Кластер покликаний об’єднати компанії, університети та місцеву владу для реалізації важливих проектів з високою доданою вартістю та швидкими результатами, які сприятимуть впровадженню системних змін у бізнес-середовищі міста, розвитку ІТ-індустрії та галузі високих технологій. 

Що ми робимо

Коротко про наші проекти:

Реалізація проектів, які допомагають розвивати ІТ індустрію і підтримувати імідж Львова, як міста зі сприятливим умовами для розвитку бізнесу, кар’єрного зростання та життя – найважливіше завдання для команди Кластеру.

Наша проектна діяльність спрямована на соціально важливі галузі – освіта, право, інфраструктура, промоція.

Також ми опановуємо нові перспективні напрямки, пов’язані з технологіями майбутнього та міжнародною співпрацею.

Напрямки проектної діяльності Львівського ІТ Кластеру

Промоція міста Львова

Ми займаємося промоцією Львова та презентуємо його як місто можливостей для кар’єрного зростання та
ведення бізнесу.

Беззаперечно, Львів – це місто, де комфортно жити і працювати, на підтвердження цього з кожним роком все
більше ІТ спеціалістів обирають місто Лева для побудови свого майбутнього, та все більше компаній з інших регіонів України та з-за кордону відкривають офіси у Львові

Наймасштабніші промоційні проекти Кластеру:

Конференція IT Arena, що вперше відбулась 2-4 жовтня 2014 року та охопила найперспективніші та найтрендовіші напрямки ІТ-індустрії. Успіх конференції визначив: відтепер подія стане щорічною.

У 2017 році ІT Arena збере понад 2500 учасників не лише з України, але й із Східної Європи і відбуватиметься із 29 вересня до 1 жовтня.

Lviv ІТ Tour – виїзні ІТ конференції, які покликані сприяти кооперації та обміну досвідом між ІТ спеціалістами із різних міст. Спершу цей проект відвідав міста Західної України – Луцьк,Тернопіль, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ та Чернівці .

У 2017  році продовж 6-ти днів Lviv IT Tour відвідав 6 міст – Вінницю, Одесу, Миколаїв, Маріуполь, Дніпро та  Харків.

Люди

Висококваліфіковані спеціалісти – найбільша цінність для ІТ індустрії.

Ми дбаємо про розвиток людського капіталу та реалізуємо освітні проекти, які допомагають забезпечити
підготовку фахівців відповідно до вимог сучасного працедавця.

Cеред освітніх проектів Кластеру: IT Expert, IT Future, бакалаврські програми IoT@NULP, AI@NULP, DS@LNU, CS@LNU, DS&IS@LNU та шкільна олімпіада IT Challenge. 

Промоція та розвиток компаній-членів Кластеру

Промоція Львова як центру розвитку галузі ІТ на міжнародному та національному рівні.

Інституційний розвиток Кластеру завдяки залученню додаткового фінансування, вкл. з програм ЄС.

Організація торгівельних місій з різними країнами для налагодження партнерства та пошуку нових клієнтів.

Участь компаній Кластеру у міжнародних виставках та конференціях.

Залучення нових членів до Кластеру.

Лояльність та підвищення якості життя

Проект Lviv IT Club – більше 650 закладів, які надають знижку для учасників Кластеру.
Серед них аптеки, кафе, ресторани, паби, готелі, розважальні заклади та ряд інших закладів у яких діє картка лояльності IT Club.

Проект IT House – унікальний проект, який має на меті збудувати єдине у своєму роді житло для ІТ працівників

МИ турбуємось за якість та умови життя ІТ працівників.

Наука (Дослідження. Аналітика)

IT Research – ми реалізовуємо масштабне унікальне аналітичне дослідження всього ІТ ринку Львова з високою репрезентативністю. Цей проект зможете надати точну та вичерпну інформацію щодо кількості ІТ працівників у Львові, їхнього роду зайнятості, кваліфікації,  а також зарплатні.

Якщо вас зацікавила діяльність Львівського ІТ Кластеру, та
Ви бажаєте долучити вашу компанію до Кластеру

Залиште вашу заяку

Завантажити положення про членські внески ТУТ!

 • Львів – ІТ центр
  Перетворити Львів на один з найпотужніших центрів у сфері ІТ
  в Центрально-Східній Європі та підтримувати цей статус.
 • Розвиток бізнес еко-системи
  Сприяти розвитку бізнес еко-системи для роботи і зростання
  Львівського ІТ Кластеру та компаній, що входять до нього.
 • Розвиток IT в Україні
  Налагодити контакти та сприяти співпраці  ІТ компаній та Кластерів у різних містах задля розвитку ІТ в Україні
 • Доступ до людського капіталу
  Забезпечити доступ компаніям Львівського ІТ Кластеру до висококваліфікованого людського капіталу, а молодим фахівцям – до навчальних можливостей європейського рівня та працевлаштування у кращих компаніях галузі.
 • Комунікація інституцій освіти та компаній
  Утворити одну з найефективніших у Східній Європі систем взаємодії та комунікації інституцій освіти та компаній у сферах інформаційних та високих технологій
 • Впровадження міжнародних проектів
  Підтримувати статус визнаної інституції для впровадження спільних проектів на міжсекторному рівні

Історія Кластеру

07
October
2013
До Кластеру приєднується компанія Global Logic

GlobalLogic — міжнародна IT­-компанія повного циклу розробки програмних продуктів з центральним офісом в США та представництвами у восьми країнах світу. Компанія спеціалізується на створенні програмних продуктів у таких галузях, як цифрові медіа, електроніка, охорона здоров’я, фінанси, роздрібна торгівля і телекомунікації. Серед клієнтів — як перспективні стартапи, так і лідери ринків. GlobalLogic в Україні входить до п’ятірки найбільших IT­-компаній країни. Компанія має офіси у Києві, Харкові, Львові і Миколаєві та співпрацює із понад 2500 спеціалістами.

07
November
2014
DataArt приєднується до Львівського ІТ Кластеру

DataArt – це американська аутсорсингова компанія, що займається розробкою програмного забезпечення. Серед клієнтів DataArt – технологічні компанії та інвестиційні фонди, представники ринку мобільних технологій, онлайн-мандрівок, мас-медіа, медицини та інтернет-проектів.

10
July
2014
BLPS Group тепер у Кластері

BLPS Group займається розробкою максимально доступних програм для тих, хто навчається, функціональних продуктів для користувачів, а також надає найбільш ефективні та високоякісні послуги й готові платформи видавництвам і контент-провайдерам. Серед ініціатив компанії – Gateway2Achieve™ – наступне покоління навчальних програм і BLPS Content Connections™ – надання високоякісних послуг у сфері видавництва.

03
April
2015
До Кластеру приєдналась компанія Київстар

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги  зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 26 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.

05
February
2015
InternetDevels приєдналася до Львівського ІТ Кластеру

Компанія “InternetDevels” вже більше 8 років надає послуги з веб-розробки клієнтам з усіх куточків світу. Понад 100 експертів здатні вирішувати задачі будь-якої складності. Послуги компанії включать створення сайтів на Drupal та Symfony, розробку модулів, UX та UI-дизайн, тестування, SEO, підтримку сайтів, хостинг і багато іншого. “InternetDevels є активними членами Drupal-спільноти, організаторами і спонсорами українських та міжнародних Drupal-подій.

10
December
2015
Вітаємо Intelliarts у спільноті Львівського ІТ Кластеру!

Intelliarts – компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення та консалтингом, з розробницьким центром у Львові, Україна та представництвом в Мюнхені, Німеччина.
З моменту заснування компанії у 1999 році, Intelliarts надає першокласні послуги з розробки програмного забезпечення для клієнтів зі всьому світу. Портфоліо Intelliarts налічує більше 100 успішно завершених проектів по розробці програмного забезпечення та консалтингу для більш ніж 20 клієнтів з Європи та Сполучених Штатів.

12
October
2015
Vakoms приєднався до Львівского ІТ Кластеру

Vakoms працює на ринку ІТ з 2010 року, має офіси у Львові та Лондоні. За плечима компанії вже понад дві з половиною сотні успішно реалізованих проектів, серед яких мобільні додатки та сервіси, веб-сайти, бази даних та хмарні рішення. Клієнти компанії Vakoms – як перспективні стартапи, так і великі гравці зі США, Ізраїлю, Великобританії, Швейцарії, Нідерландів й інших європейських країн, а також Канади, Гонконгу й Австралії. Розробки Vakoms представлені у таких сферах діяльності: електронна комерція, бізнес-аналітика, Big Data, спорт, здоров’я та медицина, розумний дім, мультимедія та ігри, подорожі та відпочинок.

01
January
2016
Нас стає більше – компанія Уарнет приєдналась до Lviv IT Cluster!

Львівський ІТ Кластер вітає компанію Уарнет у своїй спільноті!Компанія Уарнет вже понад 20 років надає послуги доступу до мережі інтернет. За цей час компанія стала справжнім лідером на Західній Україні.

03
February
2016
Компанія NORM приєдналася до Львівського ІТ Кластеру!

NORM – Information Technologies Support & Investments є компанією, яка створює технічні рішення в галузі інформаційних технологій і телекомунікації, що відповідають запитам наукового і виробничого секторів. У зв’язку з міждисциплінарним характером реалізованих проектів, ми співпрацюємо з науковцями та інженерами, що представляють різні галузі знання. Поєднання безлічі дисциплін науки і техніки в пошуках їх гармонійного використання в навколишній дійсності є двигуном нашої діяльності. Зі спостережень наукового життя в Польщі NORM знає, що існує величезний предметний потенціал серед вітчизняних дослідників, який іноді є науковою традицією. NORM, зокрема, виникло для того, щоб можна було творчо і ефективно цей потенціал використати.

04
April
2016
Lviv IT Cluster поповнився новим учасником – Intellias!

Intellias – українська ІТ-компанія із 14-річним досвідом в розробці програмного забезпечення. Понад 400 спеціалістів у сфері розробки та тестування програмного забезпечення працюють на проектах замовників із країн Західної Європи, США та Канади.

07
December
2016
До спільноти Lviv IT Cluster приєдналась компанія KindGeek!

KindGeek – це компанія амбітних професіоналів. Головна ідея компанії дуже проста – допомогти з технічними аспектами проекту розумним людям, підприємцям, компаніям. KindGeek дає їм можливість зосередитися на бізнесі, в той час як компанія робить те, що вони роблять найкраще – дивовижні розробки програмного забезпечення.

Компанія підтримує стартапи та малий і середній бізнес. Їхні клієнти є у США, Європі, Азії, Південній Африці. KindGeek був заснований в лютому 2015 року, на основі чотирьох принципів, які вони практикують щодня. А саме на довірі, відкритості, почуття прекрасного і соціальної відповідальності.  Компанія відкрита для людей. Там вважають, що єдиний спосіб досягнути результатів – це робити правильні речі з правильними людьми.

07
December
2016
Rolique стали учасниками Lviv IT Cluster

Rolique – це ІТ-компанія заснована у місті Львів, Україна. Збудувавши стабільну та перспективну компанію з відданою командою у Львові, згодом ми розширили нашу діяльність у Польщі та Німеччині. Наша спеціалізація це дизайн та розробка веб-сайтів і додатків.

Ми співпрацюємо з клієнтами для створення успішних цифрових бізнес проектів, продуктів та послуг. Наша команда завжди прагне до розвитку бездоганного, вміло розробленого програмного забезпечення. Ми дійсно віримо, що невелика група експертів, що працюють над досягненням спільної мети, може досягти дивовижних результатів.

07
December
2016
Чудові новини! Компанія Levi9 приєдналась до Lviv IT Cluster!

Зустрічайте Levi9 – заснована ще у 1989 році, компанія Levi9 IT Services Ukraine є найстаршою професійною ІТ аутсорсинговою компанією, яка анітрохи не відстає за стрімким розвитком технологій.

Працівники Levi9 щиро вірять, що працювати в цій компанії – це не просто робота, адже ти стаєш частиною динамічної, кваліфікованої та мотивованої європейської команди з унікальним духом корпоративної сім’ї.

08
January
2016
Компанія Nestlé приєдналася до Львівського ІТ Кластеру!

Nestlé Бізнес Сервіс Львів (NBS Lviv) – це міжнародний підрозділ Nestlé, об’єднаний в структуру сервісного центру. Ми надаємо стандартизовані послуги підрозділам компанії в таких важливих бізнес-процесах, як нарахування заробітної плати, адміністрування даних персоналу та бухгалтерські операції. Це дозволяє компанії зосередитись на основних бізнес-завданнях та досягати успіху на ринку.

11
November
2016
Вітаємо COI у нашій команді!

COI — команда з нестандартними підходами та крутими ідеями. Компанію надихають нові задачі, виклики, пошук знань та досвіду. Об’єднуючи свої здібності, COI розвивається разом і реалізовується в:

 • Software — десктопні та мобільні додатки, веб-сайти.
 • Marketing — брендинг, соцмережі, дизайн та фото.

Секретаріат Асоціації “Львівський Кластер Інформаційних Технологій та Бізнес-Послуг”

Секретаріат на чолі з Виконавчим директором є робочим органом Кластеру. Це команда Кластеру, що займається безпосереднім втіленням у життя усіх проектів спільноти.

Ми завжди спілкуємось на «ти» та підтримуємо один одного

stepanweb-1
Степан Веселовський
Виконавчий директор Асоціації “Львівський Кластер Інформаційних Технологій та Бізнес-Послуг”
stepan.veselovskyi@itcluster.lviv.ua

Львівський ІТ Кластер долає будь-які перешкоди, щоб зміцнити та розвинути ІТ індустрію на місцевому та державному рівнях, а також утвердити конкурентоспроможні позиції української ІТ освіти та ІТ бізнесу в Європі та світі!

Контакти

Український офіс

79019, вул. Весняна 4,
Бізнес-інкубатор
“Startup Depot”,
Львів, Україна

Тел: 0800 300 331
Email: info@itcluster.lviv.ua
itcluster.lviv.ua

Пишіть нам