8 Червня, 2023
Час читання: 2 хв.

A La Carte Benefits Program від Symphony Solutions

Symphony Solutions нещодавно представила нову та вдосконалену A La Carte Benefits Program, якою можуть насолоджуватися всі Симфонійці вже з весни 2023 року. Що ж у ній такого чудового, читайте далі.

Коли Symphony Solutions перетворилася на віртуальну компанію, компанія відчула потребу змінити програму переваг, щоб вона стала іще доступнішою для кожного Симфонійця та вийти за рамки того, що різні компаній зазвичай пропонують. Тому провели ретельне дослідження ринку та все проаналізували і зробили відбірку найкращих ідей та концепцій і додали “вишеньку” у пакет переваг Symphony Solutions. Так з’явилися програма A La Carte.

Benefits A La Carteунікальна програма, яка:

  •  Виходить за межі кордонів. Будучи міжнародною компанією, Symphony Solutions відійшла від прив’язки переваг до фізичного розташування офісів і запропонувала підхід, який задовольнить кожного Симфонійця.
  •  Справедлива. Незалежно від локації, відділу, на якому етапі своєї кар’єри чи скільки часу працюєте в компанії, усі Симфонійці можуть скористатися широким вибором переваг і налаштувати програму відповідно до своїх потреб.
  • 3. Дбає про те, що важливо. Core Benefits завжди гарантовані, тому користувач можете покластися на Symphony Solutions у забезпеченні того, що справді важливо.
  • 4. Цінує людину. Кожен Симфонієць є унікальною особистістю та професіоналом своєї справи, і це відображено в новій програмі переваг. Переваги A La Carte підлаштовуються під потреби користувача тут і зараз.

Core + Extras: новий пакет переваг “у розрізі”

Що отримує користувач в пакеті переваг із новою пропозицією A La Carte?

Core Benefits – це надійний фундамент унікального досвіду Симфонійця. Найнеобхідніше завжди гарантовано. Робоча станція, програма NEO, Symphony Academy, 30 днів оплачуваної відпустки, тимбілдинги, програма лояльності, подарунки на особливі свята, медичне страхування, необмежена кількість оплачуваних лікарняних, 3 дні спеціальної відпустки, реферальна програма. 

Benefits A La Carte. Усі Симфонійці мають нагоду створити власний пакет переваг та обирати додаткові бонуси в межах річного бюджету. Є три категорії на вибір:

  • Облаштування домашнього офісу
  • Ментальне та фізичне здоров’я 
  • Навчання та розвиток

Symphony Solutions об’єднує професіоналів та експертів галузі з усього світу. Коли ви стаєте Симфонійцем, отримуєте такі унікальні переваги:

  • Віртуальні спільноти з’єднують Симфонійців у понад 17 країнах, створюючи простір для спілкування та нетворкінгу.
  • Працюйте будь-де. Особиста робоча станція та хороше підключення до Інтернету – це все, що треба для максимальної продуктивності.\

 Symphony Solutions будує мультикультурну спільноту, яка цінує справедливість, свободу та взаємопідтримку. Відвідайте сторінку A La Carte Benefits Program і дізнайтеся більше про те як круто бути Симфонійцем. Хоче стати частиною команди, перегляньте відкриті вакансії просто зараз.

Поділитися статтею:
A La Carte Benefits Program від Symphony Solutions

Symphony Solutions нещодавно представила нову та вдосконалену A La Carte Benefits Program, якою можуть насолоджуватися всі Симфонійці вже з весни 2023 року. Що ж у ній такого чудового, читайте далі. Коли Symphony Solutions перетворилася на віртуальну компанію, компанія відчула потребу змінити програму переваг, щоб вона стала іще доступнішою для кожного Симфонійця та вийти за рамки […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/website.jpg
Скопійовано!