Ми об’єднали:

18k+
ФАХІВЦІВ IT-ІНДУСТРІЇ
100
КОМПАНІЙ

Львівський ІТ Кластер

Спільнота ІТ-спеціалістів та компаній Львова

Про Кластер

Львівський ІТ Кластер – спільнота ІТ компаній, влади та освіти, які взяли на себе відповідальність працювати над розвитком галузі та регіону через освіту, промоцію галузі (міста, регіону, компаній) та інфраструктури.

Місія

У майбутньому ми бачимо Львів центром високих технологій
світового рівня. І наша місія – максимально цьому сприяти.

Львівський ІТ Кластер – прогресивна ІТ-спільнота Львова, успішні проекти якої наближують Львів до провідних міст Європи за рівнем комфортності життя, інфраструктурного розвитку, якісної технічної освіти, наявності всесвітньо відомих технологічних продуктів та усіх необхідних умов та створення та ведення бізнесу.

12

Львів – технологічний центр Східної Європи

Дублін – Кремнієва долина Європи, Лондон – столиця фін-теху, Берлін – стартапів, Лісабон – номер один для nomads, Естонія – новий стартап-напрямок. А що говорять про Львів? Сподіваємося скоро асоціація виглядатиме так: Львів – технологічний центр Східної Європи. І цього досягти ми плануємо через створення нового позиціонування та стратегії бренду міста, через історії успіху місцевих компаній та продуктів, через концентрацію у Львові талантів технологічної сфери, через наявність масштабних технологічних подій.

infrastructure2

Місто для комфортного життя

Щоб наше місто було максимально комфортним для життя, відповідною має бути й інфраструктура. Наша спільнота хоче сприяти покращенню інфраструктури Львова, щоб вона відповідала рівню провідних міст Європи. Що ми можемо для цього зробити? Покращити офісну інфраструктуру, сприяти запуску нових авіарейсів зі Львова, допомагати місту впроваджувати smart-рішення для транспортної та інфраструктурної систем та задіювати ресурси ІТ-компаній.

10

Львів – центр технічної освіти України

Львів вже є студентським центром Західної України і має відомі університети. Ми хочемо підсилити бренд наукового та студентського Львова – найякіснішою сучасною освітою у технічних напрямках. І ми спробуємо будувати цей бренд нашими інноваціями, нововведеннями та модернізацією існуючої освітньої системи з максимальним залученням експертів ІТ-галузі. Ми плануємо сприяти збільшенню кількості випускників тех-спеціальностей у Львові, запустити нові навчальні програми ІТ-напрямків, допомагати у підготовці викладацького складу.

12

Найпривабливіше українське місто для ІТ-спеціалістів

Нам важливо, аби талановиті ІТ-спеціалісти, молоді підприємці розглядали Львів місцем для своєї тимчасової чи постійної релокації, місцем кар’єрних можливостей та комфортного життя. Саме тому плануємо промотувати наше місто, як відкрите для ІТ-спеціалістів з України, та з-за кордону. Плануємо зробити спеціальне дослідження серед тих людей, які сюди переїхали, а також серед тих які планують переїзд.

12

Місто проривних проектів та стартапів

Щоб Львів був присутнім на мапі кращих продуктів та стартапів світу, ми плануємо розвивати перший в регіоні клуб ангельських інвесторів Lviv Tech Angels, підтримувати продукти, розроблені у Львові, а також спільно брати участь у технологічних виставках.

 width=

Найпотужніша бізнес-спільнота Львова

Ми плануємо розвинути ІТ-спільноту Кластеру до масштабів найбільш впливової та потужної у місті, такої, на думку якої зважають при прийнятті важливих для міста стратегічних рішень; такої, з якою радяться та співпрацюють. Окрім зовнішнього впливу, плануємо також посилити фокус і на компанії всередині спільноти. Учасники Львівського ІТ Кластеру – компанії різних розмірів та з різними потребами, тому ми плануємо допомагати у професійному напрямку усім компаніям, яким бракуватиме знань чи досвіду в тій чи іншій сфері ведення бізнесу.

Якщо вас зацікавила діяльність Львівського ІТ Кластеру, і
ви бажаєте долучити вашу компанію

Залиште вашу заявку

Виконавчий директор Львівського ІТ Кластеру

Виконавчий директор очолює Секретаріат, який є робочим органом Кластеру. Це команда Кластеру, що займається безпосереднім втіленням у життя усіх проектів спільноти.

stepport12
Степан Веселовський
Виконавчий директор Асоціації “Львівський Кластер Інформаційних Технологій та Бізнес-Послуг”
stepan.veselovskyi@itcluster.lviv.ua

Львівський ІТ Кластер долає будь-які перешкоди, щоб зміцнити та розвинути ІТ індустрію на місцевому та державному рівнях, а також утвердити конкурентоспроможні позиції української ІТ освіти та ІТ бізнесу в Європі та світі!

Контакти

Український офіс

79019, вул. Весняна 4,
Бізнес-інкубатор
“Startup Depot”,
Львів, Україна

Тел: 0800 300 331
Email: info@itcluster.lviv.ua
itcluster.lviv.ua

Пишіть нам