Ми об’єднали:

30k+
ФАХІВЦІВ IT-ІНДУСТРІЇ
250+
КОМПАНІЙ

Львівський ІТ Кластер

Спільнота ІТ-спеціалістів та компаній Львова

Про Кластер

Львівський ІТ Кластер – спільнота ІТ компаній, влади та освіти, які взяли на себе відповідальність працювати над розвитком галузі та регіону через освіту, промоцію галузі (міста, регіону, компаній) та інфраструктури.

Місія

У майбутньому ми бачимо Львів центром високих технологій
світового рівня. І наша місія – максимально цьому сприяти.

Візія

Львівський ІТ Кластер – прогресивна ІТ-спільнота Львова, успішні проекти якої наближують Львів до провідних міст Європи за рівнем комфортності життя, інфраструктурного розвитку, якісної технічної освіти, наявності всесвітньо відомих технологічних продуктів та усіх необхідних умов для створення та ведення бізнесу.

12

Львів – технологічний центр Східної Європи

Дублін – Кремнієва долина Європи, Лондон – столиця фін-теху, Берлін – стартапів, Лісабон – номер один для nomads, Естонія – новий стартап-напрямок. А що говорять про Львів? Сподіваємося скоро асоціація виглядатиме так: Львів – технологічний центр Східної Європи. І цього досягти ми плануємо через створення нового позиціонування та стратегії бренду міста, через історії успіху місцевих компаній та продуктів, через концентрацію у Львові талантів технологічної сфери, через наявність масштабних технологічних подій.

infrastructure2

Місто для комфорного життя

Щоб наше місто було максимально комфортним для життя, відповідною має бути й інфраструктура. Наша спільнота хоче сприяти покращенню інфраструктури Львова, щоб вона відповідала рівню провідних міст Європи. Що ми можемо для цього зробити? Покращити офісну інфраструктуру, сприяти запуску нових авіарейсів зі Львова, допомагати місту впроваджувати smart-рішення для транспортної та інфраструктурної систем та задіювати ресурси ІТ-компаній.

10

Львів – центр технічної освіти України

Львів вже є студентським центром Західної України і має відомі університети. Ми хочемо підсилити бренд наукового та студентського Львова найякіснішою сучасною освітою у технічних напрямках. І ми спробуємо будувати цей бренд нашими інноваціями, нововведеннями та модернізацією існуючої освітньої системи з максимальним залученням експертів ІТ-галузі. Ми плануємо сприяти збільшенню кількості випускників технічних спеціальностей у Львові, запустити нові навчальні програми ІТ-напрямків, допомагати у підготовці викладацького складу.

12

Найпривабливіше українське місто для ІТ-спеціалістів

Нам важливо, аби талановиті ІТ-спеціалісти, молоді підприємці розглядали Львів як місце для своєї тимчасової чи постійної релокації, місце кар’єрних можливостей та комфортного життя. Саме тому ми плануємо промоутувати наше місто, як відкрите для ІТ-спеціалістів з України та з-за кордону. Ми плануємо зробити спеціальне дослідження серед тих людей, які сюди переїхали, а також серед тих, які планують переїзд.

12

Місто проривних проектів та стартапів

Щоб Львів був присутнім на мапі кращих продуктів та стартапів світу, ми плануємо розвивати перший в регіоні клуб ангельських інвесторів Lviv Tech Angels, підтримувати продукти, розроблені у Львові, а також спільно брати участь у технологічних виставках.

 width=

Найпотужніша бізнес-спільнота Львова

Ми плануємо розвинути ІТ-спільноту Кластеру до масштабів найбільш впливової та потужної у місті, такої, на думку якої зважають при прийнятті важливих для міста стратегічних рішень; такої, з якою радяться та співпрацюють. Окрім зовнішнього впливу, плануємо також посилити фокус і на компанії всередині спільноти. Учасники Львівського ІТ Кластеру – компанії різних розмірів та з різними потребами, тому ми плануємо допомагати у професійному напрямку усім компаніям, яким бракуватиме знань чи досвіду в тій чи іншій сфері ведення бізнесу.

Діяльність

Львівський ІТ Кластер реалізує проекти, які підтримують бренд прогресивного міста. Промоція, освіта, розвиток міжнародних відносин й інфраструктури слугують цьому найкращим прикладом.

7

Промоція

Промоція ІТ-індустрії – одна з головних місій Львівського ІТ Кластеру. Ми хочемо довести, що Львів є не лише столицею ароматної кави, а й прогресивних технологій України. 

Завдяки масштабній технологічній конференцій IT Arena та бізнес-конференції Lviv IT Jazz Львів з’явився на міжнародній мапі подій. Про досягнення львівських ІТ-спеціалістів, найцікавіші проекти та технології розповідає друкований журнал ITID Lviv. Щорічне дослідження-зріз ІТ-індустрії міста IT Research показує динаміку і вплив на інші галузі та економіку.

8

Освіта

Львівський ІТ Кластер активно залучає прогресивні компанії до модернізації системи освіти. Нові бакалаврські програми державних університетів працюють в рамках проекту IT Expert.  Експерти з IT Future розповідають школярам про можливості ІТ. Заявити про себе можна через змагання студентських стартапів Tech Battle та IT Challenge.

6

Інфраструктура

Інфраструктурні проекти Кластеру – це спосіб вплинути на урбаністичний розвиток Львова. Серед проектів Кластеру є перше в Україні житло для окремої спільноти ІТ-спеціалістів IT House та IT Village. Ми віримо, що відповідальне сусідство є запорукою сталого розвитку міста.  Крім того, Кластер ініціював запуск масштабного техпарку для ІТ-бізнесу – Innovation District IT Park

Якщо вас зацікавила діяльність Львівського ІТ Кластеру, і
ви бажаєте долучити вашу компанію

Залиште вашу заявку

Виконавчий директор Львівського ІТ Кластеру

Виконавчий директор очолює Секретаріат, який є робочим органом Кластеру. Це команда Кластеру, що займається безпосереднім втіленням у життя усіх проектів спільноти.

stepport12
Степан Веселовський
Виконавчий директор Асоціації “Львівський Кластер Інформаційних Технологій та Бізнес-Послуг”
stepan.veselovskyi@itcluster.lviv.ua

Львівський ІТ Кластер долає будь-які перешкоди, щоб зміцнити та розвинути ІТ індустрію на місцевому та державному рівнях, а також утвердити конкурентоспроможні позиції української ІТ освіти та ІТ бізнесу в Європі та світі!

Контакти

Український офіс

79019, вул. Весняна 4,
Бізнес-інкубатор
“Startup Depot”,
Львів, Україна

Тел: 0800 300 331
Email: info@itcluster.lviv.ua
itcluster.lviv.ua

Пишіть нам