Ми об’єднали:

15k+
ФАХІВЦІВ IT-ІНДУСТРІЇ
КОЖЕН
2
ІТ’ШНИК ЛЬВОВА УЧАСНИК КЛАСТЕРУ
80+
КОМПАНІЙ
З ЯКИХ
55%
ІНОЗЕМНI КОМПАНІЇ

Львівський ІТ Кластер

Спільнота ІТ-спеціалістів та компаній Львова

Про Кластер

Львівський ІТ Кластер (Lviv IT Cluster) – це спільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій (IT), які спільно із університетами та Міською владою покращують та розвивають ІТ у місті. Ми взяли на себе ініціативу з проведення системних змін у бізнес-середовищі міста та країни.

tsytata1

Ми бачимо Львів європейським містом, яке обирають українські та міжнародні компанії зі сфери інформаційних технологій для ефективного розвитку свого бізнесу.

Львів  – це місто з найвищим рівнем якості освіти в Україні, місто комфортного життя, можливостей професійного зростання, розвитку новітніх технологій та реалізації прогресивних ідей.

Львівський ІТ Кластер реалізовує проекти, які допомагають розвивати ІТ-індустрію Львова і підтримувати бренд, як міста зі сприятливим умовами для розвитку та ведення бізнесу, кар’єрного зростання та життя. Наша проектна діяльність спрямована на соціально важливі галузі – освіта, інфраструктура та промоція.

Також ми опановуємо нові перспективні напрямки, пов’язані з технологіями майбутнього та міжнародною співпрацею.

Львівський ІТ Кластер покликаний об’єднати компанії, університети та місцеву владу для реалізації важливих проектів з високою доданою вартістю та швидкими результатами, які сприятимуть впровадженню системних змін у бізнес-середовищі міста, розвитку ІТ-індустрії та галузі високих технологій.

Напрямки діяльності Львівського ІТ Кластеру:

 

promotsiya_ikonka

Промоція

Промоція ІТ-індустрії – одна з головних місій Львівського ІТ Кластеру. Це спосіб нового та модерного позиціонування для Львова, усім відомого історичного західноукраїнського міста.

Проекти Кластеру в цьому напрямку це проведення масштабної технологічної конференції IT Arena та бізнес-конференції IT Jazz, завдяки яким Львів з’явився на міжнародній мапі тех конференцій; випуск друкованого журналу ITID Lviv про досягнення львівських ІТ-спеціалістів, найцікавіші проекти та технології, з якими працює місцевий бізнес; щорічне дослідження-зріз ІТ-індустрії міста IT Research, вивчення динаміки її розвитку, а також вплив на інші індустрії та економіку.

Промоційні проекти допомагають розвинути бренд міста в цілком новому форматі – міста майбутнього, міста людського потенціалу та важливого українського ІТ-центру.

osvita

Освіта

Львівський ІТ Кластер веде активну діяльність в освітньому напрямку, залучаючи технологічні компанії до активної модернізації та покращення системи вищої освіти.

Освітні проекти Кластеру включають запуск нових бакалаврських програм в державних університетах в межах проекту IT Expert, промоцію тех індустрії та її можливостей серед учнів шкіл області через експертні лекції, надихаючі історії ІТ компаній та пізнавальні екскурсії з проектом IT Future, а також змагання студентських стартапів Tech Battle та IT Challenge, олімпіади кращих учнів області для додаткової мотивації навчатись та розвиватись у напрямку ІТ.

infrastruktura_ikonka

Інфраструктура

Інфраструктурні проекти Кластеру – це спосіб якісно вплинути на сучасний урбаністичний розвиток Львова, також зробити Львів привабливим та комфортним для життя та роботи: як для бізнесу, так і працівників ІТ-сфери зокрема.

Серед проектів Кластеру у цій сфері – перше в Україні житло для окремої комюніті ІТ-спеціалістів IT House та IT Village, на базі яких очікуємо ріст активних спільнот співмешканців, власників спільного простору та просто найкращих сусідів, що є запорукою сталого розвитку міста. Кластер став також ініціатором запуску масштабного тех парку для ІТ-бізнесу – Innovation District IT Park, який вже у 2020 році перетворить Львів на справжній бізнес-центр з сучасними офісами, навчальними лабораторіями та університетом.

Якщо вас зацікавила діяльність Львівського ІТ Кластеру, та
ви бажаєте долучити вашу компанію до Кластеру

Залиште вашу заявку

 • Львів – ІТ центр

  Перетворити Львів на один з найпотужніших центрів у сфері ІТ в Центрально-Східній Європі та підтримувати цей статус.

 • Розвиток бізнес еко-системи

  Сприяти розвитку бізнес еко-системи для роботи і зростання Львівського ІТ Кластеру та компаній, що входять до нього.

 • Розвиток IT в Україні

  Налагодити контакти та сприяти співпраці ІТ компаній та Кластерів у різних містах задля розвитку ІТ в Україні

 • Доступ до людського капіталу
  Забезпечити доступ компаніям Львівського ІТ Кластеру до висококваліфікованого людського капіталу, а молодим фахівцям – до навчальних можливостей європейського рівня та працевлаштування у кращих компаніях галузі.
 • Комунікація інституцій освіти та компаній
  Утворити одну з найефективніших у Східній Європі систем взаємодії та комунікації інституцій освіти та компаній у сферах інформаційних та високих технологій
 • Впровадження міжнародних проектів
  Підтримувати статус визнаної інституції для впровадження спільних проектів на міжсекторному рівні

Історія Кластеру

07
October
2013
До Кластеру приєднується компанія Global Logic

GlobalLogic — міжнародна IT­-компанія повного циклу розробки програмних продуктів з центральним офісом в США та представництвами у восьми країнах світу. Компанія спеціалізується на створенні програмних продуктів у таких галузях, як цифрові медіа, електроніка, охорона здоров’я, фінанси, роздрібна торгівля і телекомунікації. Серед клієнтів — як перспективні стартапи, так і лідери ринків. GlobalLogic в Україні входить до п’ятірки найбільших IT­-компаній країни. Компанія має офіси у Києві, Харкові, Львові і Миколаєві та співпрацює із понад 2500 спеціалістами.

07
November
2014
DataArt приєднується до Львівського ІТ Кластеру

DataArt – це американська аутсорсингова компанія, що займається розробкою програмного забезпечення. Серед клієнтів DataArt – технологічні компанії та інвестиційні фонди, представники ринку мобільних технологій, онлайн-мандрівок, мас-медіа, медицини та інтернет-проектів.

10
July
2014
BLPS Group тепер у Кластері

BLPS Group займається розробкою максимально доступних програм для тих, хто навчається, функціональних продуктів для користувачів, а також надає найбільш ефективні та високоякісні послуги й готові платформи видавництвам і контент-провайдерам. Серед ініціатив компанії – Gateway2Achieve™ – наступне покоління навчальних програм і BLPS Content Connections™ – надання високоякісних послуг у сфері видавництва.

03
April
2015
До Кластеру приєдналась компанія Київстар

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги  зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 26 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.

05
February
2015
InternetDevels приєдналася до Львівського ІТ Кластеру

Компанія “InternetDevels” вже більше 8 років надає послуги з веб-розробки клієнтам з усіх куточків світу. Понад 100 експертів здатні вирішувати задачі будь-якої складності. Послуги компанії включать створення сайтів на Drupal та Symfony, розробку модулів, UX та UI-дизайн, тестування, SEO, підтримку сайтів, хостинг і багато іншого. “InternetDevels є активними членами Drupal-спільноти, організаторами і спонсорами українських та міжнародних Drupal-подій.

10
December
2015
Вітаємо Intelliarts у спільноті Львівського ІТ Кластеру!

Intelliarts – компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення та консалтингом, з розробницьким центром у Львові, Україна та представництвом в Мюнхені, Німеччина.
З моменту заснування компанії у 1999 році, Intelliarts надає першокласні послуги з розробки програмного забезпечення для клієнтів зі всьому світу. Портфоліо Intelliarts налічує більше 100 успішно завершених проектів по розробці програмного забезпечення та консалтингу для більш ніж 20 клієнтів з Європи та Сполучених Штатів.

12
October
2015
Vakoms приєднався до Львівского ІТ Кластеру

Vakoms працює на ринку ІТ з 2010 року, має офіси у Львові та Лондоні. За плечима компанії вже понад дві з половиною сотні успішно реалізованих проектів, серед яких мобільні додатки та сервіси, веб-сайти, бази даних та хмарні рішення. Клієнти компанії Vakoms – як перспективні стартапи, так і великі гравці зі США, Ізраїлю, Великобританії, Швейцарії, Нідерландів й інших європейських країн, а також Канади, Гонконгу й Австралії. Розробки Vakoms представлені у таких сферах діяльності: електронна комерція, бізнес-аналітика, Big Data, спорт, здоров’я та медицина, розумний дім, мультимедія та ігри, подорожі та відпочинок.

01
January
2016
Нас стає більше – компанія Уарнет приєдналась до Lviv IT Cluster!

Львівський ІТ Кластер вітає компанію Уарнет у своїй спільноті!Компанія Уарнет вже понад 20 років надає послуги доступу до мережі інтернет. За цей час компанія стала справжнім лідером на Західній Україні.

03
February
2016
Компанія NORM приєдналася до Львівського ІТ Кластеру!

NORM – Information Technologies Support & Investments є компанією, яка створює технічні рішення в галузі інформаційних технологій і телекомунікації, що відповідають запитам наукового і виробничого секторів. У зв’язку з міждисциплінарним характером реалізованих проектів, ми співпрацюємо з науковцями та інженерами, що представляють різні галузі знання. Поєднання безлічі дисциплін науки і техніки в пошуках їх гармонійного використання в навколишній дійсності є двигуном нашої діяльності. Зі спостережень наукового життя в Польщі NORM знає, що існує величезний предметний потенціал серед вітчизняних дослідників, який іноді є науковою традицією. NORM, зокрема, виникло для того, щоб можна було творчо і ефективно цей потенціал використати.

04
April
2016
Lviv IT Cluster поповнився новим учасником – Intellias!

Intellias – українська ІТ-компанія із 14-річним досвідом в розробці програмного забезпечення. Понад 400 спеціалістів у сфері розробки та тестування програмного забезпечення працюють на проектах замовників із країн Західної Європи, США та Канади.

07
December
2016
До спільноти Lviv IT Cluster приєдналась компанія KindGeek!

KindGeek – це компанія амбітних професіоналів. Головна ідея компанії дуже проста – допомогти з технічними аспектами проекту розумним людям, підприємцям, компаніям. KindGeek дає їм можливість зосередитися на бізнесі, в той час як компанія робить те, що вони роблять найкраще – дивовижні розробки програмного забезпечення.

Компанія підтримує стартапи та малий і середній бізнес. Їхні клієнти є у США, Європі, Азії, Південній Африці. KindGeek був заснований в лютому 2015 року, на основі чотирьох принципів, які вони практикують щодня. А саме на довірі, відкритості, почуття прекрасного і соціальної відповідальності.  Компанія відкрита для людей. Там вважають, що єдиний спосіб досягнути результатів – це робити правильні речі з правильними людьми.

07
December
2016
Rolique стали учасниками Lviv IT Cluster

Rolique – це ІТ-компанія заснована у місті Львів, Україна. Збудувавши стабільну та перспективну компанію з відданою командою у Львові, згодом ми розширили нашу діяльність у Польщі та Німеччині. Наша спеціалізація це дизайн та розробка веб-сайтів і додатків.

Ми співпрацюємо з клієнтами для створення успішних цифрових бізнес проектів, продуктів та послуг. Наша команда завжди прагне до розвитку бездоганного, вміло розробленого програмного забезпечення. Ми дійсно віримо, що невелика група експертів, що працюють над досягненням спільної мети, може досягти дивовижних результатів.

07
December
2016
Чудові новини! Компанія Levi9 приєдналась до Lviv IT Cluster!

Зустрічайте Levi9 – заснована ще у 1989 році, компанія Levi9 IT Services Ukraine є найстаршою професійною ІТ аутсорсинговою компанією, яка анітрохи не відстає за стрімким розвитком технологій.

Працівники Levi9 щиро вірять, що працювати в цій компанії – це не просто робота, адже ти стаєш частиною динамічної, кваліфікованої та мотивованої європейської команди з унікальним духом корпоративної сім’ї.

08
January
2016
Компанія Nestlé приєдналася до Львівського ІТ Кластеру!

Nestlé Бізнес Сервіс Львів (NBS Lviv) – це міжнародний підрозділ Nestlé, об’єднаний в структуру сервісного центру. Ми надаємо стандартизовані послуги підрозділам компанії в таких важливих бізнес-процесах, як нарахування заробітної плати, адміністрування даних персоналу та бухгалтерські операції. Це дозволяє компанії зосередитись на основних бізнес-завданнях та досягати успіху на ринку.

11
November
2016
Вітаємо COI у нашій команді!

COI — команда з нестандартними підходами та крутими ідеями. Компанію надихають нові задачі, виклики, пошук знань та досвіду. Об’єднуючи свої здібності, COI розвивається разом і реалізовується в:

 • Software — десктопні та мобільні додатки, веб-сайти.
 • Marketing — брендинг, соцмережі, дизайн та фото.

Виконавчий директор Львівського ІТ Кластеру

Виконавчий директор очолює Секретаріат, який є робочим органом Кластеру. Це команда Кластеру, що займається безпосереднім втіленням у життя усіх проектів спільноти.

stepanweb-1
Степан Веселовський
Виконавчий директор Асоціації “Львівський Кластер Інформаційних Технологій та Бізнес-Послуг”
stepan.veselovskyi@itcluster.lviv.ua

Львівський ІТ Кластер долає будь-які перешкоди, щоб зміцнити та розвинути ІТ індустрію на місцевому та державному рівнях, а також утвердити конкурентоспроможні позиції української ІТ освіти та ІТ бізнесу в Європі та світі!

Контакти

Український офіс

79019, вул. Весняна 4,
Бізнес-інкубатор
“Startup Depot”,
Львів, Україна

Тел: 0800 300 331
Email: info@itcluster.lviv.ua
itcluster.lviv.ua

Пишіть нам