Ми об’єднали:

18k+
ФАХІВЦІВ IT-ІНДУСТРІЇ
100
КОМПАНІЙ

Львівський ІТ Кластер

Спільнота ІТ-спеціалістів та компаній Львова

Про Кластер

Львівський ІТ Кластер – це спільнота компаній у галузі інформаційних технологій, які разом з університетами і місцевою владою розвивають бізнес-середовище міста.

Львів – важливий ІТ-центр України, де міжнародні компанії ефективно розвиваються. Цифри говорять самі за себе: кількість нових ІТ-компаній щороку зростає майже на 30%, а чисельність фахівців збільшується на 25%.

Ми хочемо розвинути екосистему бізнесу Львова, перетворивши його на ІТ-центр не лише України, а й Центрально-Східної Європи.

  • Львів – найпотужніший ІТ-центр

   Ми вважаємо, що Львів може стати осередком найдинамічніших українських і міжнародних компаній.

  • Покращення бізнес-екосистеми

   Розвиток бізнес-середовища міста сприятиме зростанню кількості компаній Львівського ІТ Кластеру.

  • Комунікація освіти та компаній

   Ми хочемо налагодити ефективну взаємодію ВНЗ і компаній у сфері ІТ.

  • Новий рівень освіти

   Молоді фахівці мають комфортно розвиватися в українських ВНЗ, відповідно до потреб ринку праці.

  • Розвиток IT в Україні

   Об’єднавши зусилля усіх ІТ Кластерів України, ми зможемо гучніше заявити про наших інженерів і розробки, долучитись до роботи над масштабними міжнародними проектами.

Діяльність

Львівський ІТ Кластер реалізує проекти, які підтримують бренд прогресивного міста. Промоція, освіта, розвиток міжнародних відносин й інфраструктури слугують цьому найкращим прикладом.

7

Промоція

Промоція ІТ-індустрії – одна з головних місій Львівського ІТ Кластеру. Ми хочемо довести, що Львів є не лише столицею ароматної кави, а й прогресивних технологій України. 

Завдяки масштабній технологічній конференцій IT Arena та бізнес-конференції Lviv IT Jazz Львів з’явився на міжнародній мапі подій. Про досягнення львівських ІТ-спеціалістів, найцікавіші проекти та технології розповідає друкований журнал ITID Lviv. Щорічне дослідження-зріз ІТ-індустрії міста IT Research показує динаміку і вплив на інші галузі та економіку.

8

Освіта

Львівський ІТ Кластер активно залучає прогресивні компанії до модернізації системи освіти. Нові бакалаврські програми державних університетів працюють в рамках проекту IT Expert.  Експерти з IT Future розповідають школярам про можливості ІТ. Заявити про себе можна через змагання студентських стартапів Tech Battle та IT Challenge.

6

Інфраструктура

Інфраструктурні проекти Кластеру – це спосіб вплинути на урбаністичний розвиток Львова. Серед проектів Кластеру є перше в Україні житло для окремої спільноти ІТ-спеціалістів IT House та IT Village. Ми віримо, що відповідальне сусідство є запорукою сталого розвитку міста.  Крім того, Кластер ініціював запуск масштабного тех парку для ІТ-бізнесу – Innovation District IT Park. Вже у 2020 році він перетворить місто на справжній бізнес-центр з сучасними офісами, навчальними лабораторіями та університетом.

Якщо вас зацікавила діяльність Львівського ІТ Кластеру, і
ви бажаєте долучити вашу компанію

Залиште вашу заявку

Виконавчий директор Львівського ІТ Кластеру

Виконавчий директор очолює Секретаріат, який є робочим органом Кластеру. Це команда Кластеру, що займається безпосереднім втіленням у життя усіх проектів спільноти.

stepanweb-1
Степан Веселовський
Виконавчий директор Асоціації “Львівський Кластер Інформаційних Технологій та Бізнес-Послуг”
stepan.veselovskyi@itcluster.lviv.ua

Львівський ІТ Кластер долає будь-які перешкоди, щоб зміцнити та розвинути ІТ індустрію на місцевому та державному рівнях, а також утвердити конкурентоспроможні позиції української ІТ освіти та ІТ бізнесу в Європі та світі!

Контакти

Український офіс

79019, вул. Весняна 4,
Бізнес-інкубатор
“Startup Depot”,
Львів, Україна

Тел: 0800 300 331
Email: info@itcluster.lviv.ua
itcluster.lviv.ua

Пишіть нам