Партнери Кластеру

АТ “УКРСИББАНК”

АТ “УКРСИББАНК” засновано у 1990 р. у Харкові. За цей час банк пройшов стрімкий шлях від регіонального банку до національного лідера. Від національного лідера до члена однієї з найбільших світових банківських груп.

З 2006 р. основним партнером АТ “УКРСИББАНК” є міжнародний банк BNP Paribas. Інтеграція до групи компаній BNP Paribas відкрила АТ “УКРСИББАНК” нові можливості: причетність до світового бренду, використання прогресивного світового досвіду, перехід на нові стандарти менеджменту.

АТ “УКРСИББАНК” –  банк для світу, що змінюється.

 

Страхова компанія УНІКА

Страхова компанія «УНІКА» протягом багатьох років займає лідерські позиції на страховому ринку України та демонструє прибуткове зростання. УНІКА займає провідну позицію за зборами платежів, страховими виплатами, активами та часткою ринку в українському non-life страхуванні. УНІКА стабільно входить у ТОП-3 за більшістю інших показників, займаючи високі позиції на ринку КАСКО, ДМС та страхуванні майна.

«УНІКА Україна» це 26 регіональних дирекцій, 15 генеральних представництв, 90 видів страхових продуктів, 30 банків-партнерів, 30 різновидів страхових ліцензій, більш ніж 1 000 співробітників, 1 000 000 страхових договорів та 700 000 активних клієнтів.