Партнери Кластеру

A.T.Consulting

А.Т. Консалтинг – провідна консалтингова компанія, заснована в Західній Україні у 2005 році. Компанія надає повний спектр бухгалтерських та юридичних послуг для вітчизняних та іноземних клієнтів із США, Великобританії, Італії, Швеції, Туреччини, Франції, Індії, Польщі та інших країн.

У 2017 році А.Т. Консалтинг  було визнано компанією року у сфері консультування з питань комерційної діяльності за версією Всеукраїнського галузево-аналітичного центру.

IT Assistant

IT Assistant – це сервіс, за допомогою якого консультанти ІТ-компаній можуть отримати юридичну та медичну підтримку, замовити консьєрж-послуги з вирішення побутових питань, догляду за тваринами та екстреної автомобільної допомоги, а також скористатися дисконтною програмою в мережі партнерів сервісу.

УкрСиббанк

УкрСиббанк засновано у 1990 р. у Харкові. За цей час банк пройшов стрімкий шлях від регіонального банку до національного лідера. Від національного лідера до члена однієї з найбільших світових банківських груп. 

З 2006 р. основним партнером УкрСиббанку є міжнародний банк BNP Paribas. Інтеграція до групи компаній BNP Paribas відкрила УкрСиббанку нові можливості: причетність до світового бренду, використання прогресивного світового досвіду, перехід на нові стандарти менеджменту. 

УкрСиббанк – банк позитивних змін.