Партнери Кластеру

Credit Agricole Bank

Credit Agricole Bank — найстарший іноземний банк в Україні, який надає весь спектр банківських послуг, є лідером в автокредитуванні, стратегічним партнером для агробізнесу та робить свій внесок у розвиток української IT-галузі, пропонуючи спеціальні вигідні продукти.

Банк входить до міжнародної групи Credit Agricole (Франція), яка є лідером у банківському страхуванні та управлінні активами на ринку Європи та банком №1 за версією Euromoney. Група багато інвестує у розвиток інновацій та стартапів, зокрема має власний акселератор Le Village by CA, який з 2014 року допомагає стартапам знаходити інвестиційні рішення і можливості для виходу на ринки.

Nexia DK

Nexia DK – група компаній, що є частиною провідної глобальної мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній – Nexia International.

Сьогодні Nexia DK займає провідні місця на українському ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу. Клієнтами є компанії-лідери як з українським, так і з іноземним капіталом.

АТ “УКРСИББАНК”

АТ “УКРСИББАНК” засновано у 1990 р. у Харкові. За цей час банк пройшов стрімкий шлях від регіонального банку до національного лідера. Від національного лідера до члена однієї з найбільших світових банківських груп.

З 2006 р. основним партнером АТ “УКРСИББАНК” є міжнародний банк BNP Paribas. Інтеграція до групи компаній BNP Paribas відкрила АТ “УКРСИББАНК” нові можливості: причетність до світового бренду, використання прогресивного світового досвіду, перехід на нові стандарти менеджменту.

АТ “УКРСИББАНК” –  банк для світу, що змінюється.

 

Страхова компанія УНІКА

Страхова компанія «УНІКА» протягом багатьох років займає лідерські позиції на страховому ринку України та демонструє прибуткове зростання. УНІКА займає провідну позицію за зборами платежів, страховими виплатами, активами та часткою ринку в українському non-life страхуванні. УНІКА стабільно входить у ТОП-3 за більшістю інших показників, займаючи високі позиції на ринку КАСКО, ДМС та страхуванні майна.

«УНІКА Україна» це 26 регіональних дирекцій, 15 генеральних представництв, 90 видів страхових продуктів, 30 банків-партнерів, 30 різновидів страхових ліцензій, більш ніж 1 000 співробітників, 1 000 000 страхових договорів та 700 000 активних клієнтів.