Партнери Кластеру

Insoft Capital

Insoft Capital – це нішовий інвестиційний фонд, що спеціалізується на ІТ-аутсорсингових компаніях України та Східної Європи. Шляхом інвестування в капітал, а також кредитування операційної діяльності аутсорсингових компаній, Insoft Capital планує збільшити швидкість зростання індустрії, а також сприяти розвиткові всієї ІТ-екосистеми.

PwC Україна

PwC працює на українському ринку з 1993 року і є членом міжнародної мережі фірм, що представлені в 157 країнах світу зі штатом співробітників понад 223,000 осіб. Фірма надає аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги. Центральний офіс в Україні розташований у м Київ. Фірма також представлена двома офісами у Львові та Дніпрі.

УкрСиббанк

УкрСиббанк засновано у 1990 р. у Харкові. За цей час банк пройшов стрімкий шлях від регіонального банку до національного лідера. Від національного лідера до члена однієї з найбільших світових банківських груп. 

З 2006 р. основним партнером УкрСиббанку є міжнародний банк BNP Paribas. Інтеграція до групи компаній BNP Paribas відкрила УкрСиббанку нові можливості: причетність до світового бренду, використання прогресивного світового досвіду, перехід на нові стандарти менеджменту. 

УкрСиббанк – банк позитивних змін.