Партнери Кластера

Credit Agricole Bank

Credit Agricole Bank — найстарший іноземний банк в Україні, який надає весь спектр банківських послуг, є лідером в автокредитуванні, стратегічним партнером для агробізнесу та робить свій внесок у розвиток української IT-галузі, пропонуючи спеціальні вигідні продукти.

Банк входить до міжнародної групи Credit Agricole (Франція), яка є лідером у банківському страхуванні та управлінні активами на ринку Європи та банком №1 за версією Euromoney. Група багато інвестує у розвиток інновацій та стартапів, зокрема має власний акселератор Le Village by CA, який з 2014 року допомагає стартапам знаходити інвестиційні рішення і можливості для виходу на ринки.

Nexia DK

Nexia DK. Auditors and Consultants, група компаній, що є частиною провідної глобальної мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia International. Nexia International є повноправним членом Форуму фірм (FoF) Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC) та займає 8-е місце серед міжнародних мереж згідно з рейтингом International Accounting Bulletin Survey 2020. Мережа Nexia налічує 752 офісів у понад 128 країн світу.

В Україні група компаній Nexia DK була заснована ще у 2003 році, проте, сьогодні ми займаємо провідні місця на українському ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу.

Офіси компанії розташовані у Львові та Києві, але географія нашої діяльності значно ширша. Об’єднуючи близько 90 фахівців у різних напрямках бізнесу ми вирішуємо найскладніші завдання та допомагає своїм клієнтам впевнено виходити на нові ринки.

Q Partners

Q Partners – інвестиційна компанія українського інвестора Андрія Іванова. Заснована в 1992 як багатопрофільна інвестиційна група, що об’єднала проєкти в різних секторах економіки. За свою історію компанія здійснила низку великих угод, серед яких залучення акціонерного капіталу, а також продаж бізнесів стратегічним українським та іноземним інвесторам у металургійній, енергетичній, фармацевтичній галузях, а також у FMCG, нерухомості, інфраструктури та сільському господарстві на загальну суму понад $5 млрд. Поточний обсяг інвестицій у проекти – $700 млн. Q Partners фокусується на розвитку бізнесів з високим потенціалом зростання для подальшого продажу стратегічним партнерам або залучення акціонерного капіталу.

USAID

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (USAID CEP) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

WNISEF

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом, фонд інвестував 186 млн. доларів США у 130 компаній із приблизно 26 000 працівників та зробив можливим залучення 2.2 млрд доларів в компанії України та Молдови.
З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF забезпечує фінансування інноваційних, високоефективних програм, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові.

АТ “УКРСИББАНК”

АТ “УКРСИББАНК” засновано у 1990 р. у Харкові. За цей час банк пройшов стрімкий шлях від регіонального банку до національного лідера. Від національного лідера до члена однієї з найбільших світових банківських груп.

З 2006 р. основним партнером АТ “УКРСИББАНК” є міжнародний банк BNP Paribas. Інтеграція до групи компаній BNP Paribas відкрила АТ “УКРСИББАНК” нові можливості: причетність до світового бренду, використання прогресивного світового досвіду, перехід на нові стандарти менеджменту.

АТ “УКРСИББАНК” –  банк для світу, що змінюється.

 

Міністерство цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації  було створене у вересні 2019 року. Його мета  –  перетворити Україну на цифрову державу. Ключовий проєкт Мінцифри екосистема Дія, що складається з мобільного застосунку, порталу та інших сервісів. У Дії Мінцифра запустила перший у світі цифровий паспорт, що є повним аналогом звичайного, найшвидшу реєстрацію бізнесу, комплексну послугу для батьків єМалятко та багато інших послуг. Ще один важливий проєкт –  Дія.City –  унікальний правовий та податковий простір для IT-компаній. Після повномасштабного вторгнення росії, Мінцифра розпочала першу у світі діджитал-війну проти агресора.

Страхова компанія УНІКА

Страхова компанія «УНІКА» протягом багатьох років займає лідерські позиції на страховому ринку України та демонструє прибуткове зростання. УНІКА займає провідну позицію за зборами платежів, страховими виплатами, активами та часткою ринку в українському non-life страхуванні. УНІКА стабільно входить у ТОП-3 за більшістю інших показників, займаючи високі позиції на ринку КАСКО, ДМС та страхуванні майна.

«УНІКА Україна» це 26 регіональних дирекцій, 15 генеральних представництв, 90 видів страхових продуктів, 30 банків-партнерів, 30 різновидів страхових ліцензій, більш ніж 1 000 співробітників, 1 000 000 страхових договорів та 700 000 активних клієнтів.