Партнери Кластеру

A.T.Consulting

А.Т. Консалтинг – провідна консалтингова компанія, заснована в Західній Україні у 2005 році. Компанія надає повний спектр бухгалтерських та юридичних послуг для вітчизняних та іноземних клієнтів із США, Великобританії, Італії, Швеції, Туреччини, Франції, Індії, Польщі та інших країн.

У 2017 році А.Т. Консалтинг  було визнано компанією року у сфері консультування з питань комерційної діяльності за версією Всеукраїнського галузево-аналітичного центру.

IT Assistant

IT Assistant – це сервіс, за допомогою якого консультанти ІТ-компаній можуть отримати юридичну та медичну підтримку, замовити консьєрж-послуги з вирішення побутових питань, догляду за тваринами та екстреної автомобільної допомоги, а також скористатися дисконтною програмою в мережі партнерів сервісу.

Страхова компанія УНІКА

Страхова компанія «УНІКА» протягом багатьох років займає лідерські позиції на страховому ринку України та демонструє прибуткове зростання. УНІКА займає провідну позицію за зборами платежів, страховими виплатами, активами та часткою ринку в українському non-life страхуванні. УНІКА стабільно входить у ТОП-3 за більшістю інших показників, займаючи високі позиції на ринку КАСКО, ДМС та страхуванні майна.

«УНІКА Україна» це 26 регіональних дирекцій, 15 генеральних представництв, 90 видів страхових продуктів, 30 банків-партнерів, 30 різновидів страхових ліцензій, більш ніж 1 000 співробітників, 1 000 000 страхових договорів та 700 000 активних клієнтів.

УкрСиббанк

УкрСиббанк засновано у 1990 р. у Харкові. За цей час банк пройшов стрімкий шлях від регіонального банку до національного лідера. Від національного лідера до члена однієї з найбільших світових банківських груп. 

З 2006 р. основним партнером УкрСиббанку є міжнародний банк BNP Paribas. Інтеграція до групи компаній BNP Paribas відкрила УкрСиббанку нові можливості: причетність до світового бренду, використання прогресивного світового досвіду, перехід на нові стандарти менеджменту. 

УкрСиббанк – банк позитивних змін.