18 Липня, 2022
Час читання: 2 хв.

Avenga пропонує пройти безкоштовний курс з SalesForce

Компанія Avenga має одну з  найбільших команд Salesforce в Україні, яка складається з кваліфікованих спеціалістів. Саме тому, одним з першочергових завдань компанії є розвиток salesforce-ком’юніті в Україні, навчання молодих кадрів та просвітницька діяльність, адже багато хто навіть з IT-індустрії не розуміє переваги цієї платформи.

Нещодавно в Українському католицькому університеті Salesforce команда від Avenga провела курс тривалістю в один семестр. Курс був наповнений лекціями та практичними завданнями. Усі студенти успішно захистили свої проєкти та отримали практичний досвід роботи на платформі Salesforce. Тепер їх можна сміливо назвати junior Salesforce розробниками. Адже впродовж навчання вони охопили безліч тем, зокрема: адміністрування, роботу з базою даних в Salesforce, декларативне програмування,  Frontend та backend розробку в Salesforce та інтеграцію.

“Хороший матеріал, покривається багато тем, які дають розуміння як загалом все влаштовано у Salesforce. Домашні завдання поєднані між собою як один проєкт, тому цікаво що в кінці виходить щось більш-менш цілісне, а не окремо виконані завдання. Також завдання зазвичай легкі і швидкі, але деколи все-таки вимагають часу подумати”, розповіла одна зі студенток курсу.

Avenga бажає юним Salesforce спеціалістам побудувати успішну кар’єру та дякує спікерам за вклад в розвиток Salesforce-ком’юніті в Україні.

Salesforce уже не перший рік є світовим лідером серед CRM-платформ. Компанія Salesforce була заснована в 1999 році колишнім виконавчим директором Oracle Марком Беніоффом. Головна ідея створення це побудова доступного програмного забезпечення і впровадження його повністю онлайн в якості сервісу.

Більше про Salesforce, про поріг входу та чому варто обрати цю технологію, дивіться в  інтерв’юА вже 26 вересня, стартує нова програма. Навчання Avenga Academy, де ви пройдете безкоштовний курс Salesforce. Навчання проводять сертифіковані інженери, а найкращим студентам запропонують співпрацю з компанією Avenga.

Реєстрація триватиме до 11 вересня. Більше деталей на

сайті.

Поділитися статтею:
Avenga пропонує пройти безкоштовний курс з SalesForce

Компанія Avenga має одну з  найбільших команд Salesforce в Україні, яка складається з кваліфікованих спеціалістів. Саме тому, одним з першочергових завдань компанії є розвиток salesforce-ком’юніті в Україні, навчання молодих кадрів та просвітницька діяльність, адже багато хто навіть з IT-індустрії не розуміє переваги цієї платформи. Нещодавно в Українському католицькому університеті Salesforce команда від Avenga провела курс […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/avenga-d0bfd180d0bed0bfd0bed0bdd183d194-d0bfd180d0bed0b9d182d0b8-d0b1d0b5d0b7d0bad0bed188d182d0bed0b2d0bdd0b8d0b9-d0bad183d180d181-d0b7-sa_62f8633b73b8f.png
Скопійовано!