19 Серпня, 2022
Час читання: 2 хв.

Безкоштовні лекції від Google, TED, Udemy, McDonalds та Академія для українських HR-спеціалістів

Команда AcademyOcean та Міністерство культури та інформаційної політики України запустили соціальний проєкт  “Coaching for Ukraine” для українських L&D та HR безкоштовні онлайн сесії та навчальну академію з лекціями від світових експертів.

“Чудова ініціатива, і я радий, що взяв у ній участь!” написав у своєму LinkedIn. Робін Хойл, який входить до 15 найвпливовіших людей L&D світу, один зі спікерів онлайн сесії. Також він закликав своїх колег також приєднатися до проєкту.

Спікери проєкту: світові експерти та лідери думок у галузі навчання та розвитку. Робін Хойл (входить до 15 найвпливовіших людей L&D світу), Дональд Тейлор (очільник лондонської конференції навчальних технологій “Learning Technologies Conference”). Також відомі спікери проєкту TED, як Тод Дьюет. Популярні автори курсів на Udemy та Linkedin Learning. Tran Lan директорка з навчального дизайну та технологій McDonald’s.

Проєкт стартував 16 червня. За цей час було проведено 9 онлайн-зустрічей, які відвідало понад 3000 учасників. До навчальної академії приєдналося більш ніж 850 спеціалістів. Найбільш наполегливі студенти уже отримали свої перші сертифікати за пройдені курси.

Що чекає на учасників:

  • щотижневі онлайн заходи у Zoom (безкоштовно);
  • синхронний переклад на українську та записи виступів;
  • міжнародні експерти з лідерства, L&D та HR;
  • сертифікат після проходження курсу лекцій;
  • можливість познайомитися з кращими світовими практиками навчання та розвитку працівників;
  • онлайн академія від AcademyOcean, де можна прослухати попередні лекції спікерів;

Хто може навчатись?

  • українські L&D та HR спеціалісти;
  • ті, хто мають справу з управлінням командою, навчанням працівників та створенням навчального контенту.

Як зареєструватись?

Команда AcademyOcean створила навчальну академію для учасників проєкту. Кожен учасник отримує доступ до власного кабінету з записами усіх вебінарів, підсумком лекцій українською мовою, а також з додатковими корисними матеріалами та ресурсами.

Щоб приєднатися до проєкту, зареєструйтеся за посиланням.

Поділитися статтею:
Безкоштовні лекції від Google, TED, Udemy, McDonalds та Академія для українських HR-спеціалістів

Команда AcademyOcean та Міністерство культури та інформаційної політики України запустили соціальний проєкт  “Coaching for Ukraine” для українських L&D та HR – безкоштовні онлайн сесії та навчальну академію з лекціями від світових експертів. “Чудова ініціатива, і я радий, що взяв у ній участь!” – написав у своєму LinkedIn. Робін Хойл, який входить до 15 найвпливовіших людей […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/bezkoshtovni-lekcziyi-vid-google-ted-udemy-mcdonalds-ta-akademiya-dlya-ukrayinskyh-hr-speczialistiv_63bd850f110b8.png
Скопійовано!