17 Липня, 2023
Час читання: 1 хв.

Capgemini Engineering увійшла до 10 найкращих IT-компаній у рейтингу корпоративної соціальної відповідальності

Capgemini Engineering визнали однією з 10 найкращих ІТ-компаній в Україні, згідно з рейтингом корпоративної соціальної відповідальності (CSR), опублікованим The Page та CSR Ukraine. 

Максимальний бал компанія отримала у категорії “безпека співробітників”. Адже на початку повномасштабного вторгнення реалізувала програми переселення співробітників у безпечні регіони, комплексну well-being програму, що забезпечує їх психологічну підтримку. Також Capgemini Engineering має програму реінтеграції ветеранів у співпраці з Veteran HUB та співпрацює із центром Superhumans, щоб побудувати сучасний центр протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни дорослих і дітей.

Крім того, компанія розробила надійний план безперервності бізнесу, який забезпечує безперебійне надання послуг своїм клієнтам, вадаптуючись до мінливих обставин. 

Поділитися статтею:
Capgemini Engineering увійшла до 10 найкращих IT-компаній у рейтингу корпоративної соціальної відповідальності

Capgemini Engineering визнали однією з 10 найкращих ІТ-компаній в Україні, згідно з рейтингом корпоративної соціальної відповідальності (CSR), опублікованим The Page та CSR Ukraine.  Максимальний бал компанія отримала у категорії “безпека співробітників”. Адже на початку повномасштабного вторгнення реалізувала програми переселення співробітників у безпечні регіони, комплексну well-being програму, що забезпечує їх психологічну підтримку. Також Capgemini Engineering має […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/07/microsoftteams-image-314.png
Скопійовано!