Чи Справді Усі ІТ-спеціалісти Львова Працюють з Дому?

19 Mar, 2020

У п’ятницю ми надсилали усім учасникам Львівського ІТ Кластеру невелике опитування, щоб дізнатися як працюють ІТ-компанії Львова в час карантину і що запровадили у своїх офісах. Дякуємо всім за активні відповіді та ділимося з вами невеликою інфографікою, яку ми зробили на основі отриманих відповідей.

ІТ-компанії серйозно поставилися до світової пандемії та швидко зреагували – майже 97% компаній, яких ми опитали запевнили, що розіслали своїм працівникам детальні гайди з поводження під час пандемій та зібрали найпотрібнішу інформацію про COVID-19 з корисними лінками.

Далі, більшість компаній (а це 88% від опитаних) подбали про чистоту та безпеку офісів і забезпечили усі приміщення антисептичними засобами.
76% компаній запропонували працівникам опцію роботи з дому, якщо ті вважають це за необхідність. Більшість зробили це ще на минулому тижні. Карантин в офісах ввели поки що лише 38% компаній, але ще 19% запевняють, що планують ввести карантин найближчим часом.
imgpsh_fullsize-_1_

65% компаній скасували бізнес-подорожі працівників закордон, 50% – усі внутрішні події. А 23% від опитаних компаній заборонили мітинги команд оффлайн.

99% компаній найефективнішим методом боротьби з COVID-19 вважають дистанційну роботу працівників.

Що далі?

42% опитаних компаній називають введення карантину своїм наступним кроком у боротьбі з пандемією коронавірусу. 19% вважають, що зробили вже все можливе і не планують наступних кроків найближчим часом.

Серед інших відповідей стосовно наступних кроків компаній – закупівля кварцових ламп для стерилізації офісних приміщень; введення обов’язкового карантину лише для тих, хто повернувся з подорожі або має ознаки ГРВІ; забезпечення працівників актуальною інформацією надалі; запровадження консультацій корпоративного лікаря; вимірювання температури на вході в офіс. А деякі компанії готові навіть переглянути свою корпоративну політику та вдосконалити бізнес-процеси.