18 Квітня, 2022
Час читання: 2 хв.

Customertimes приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Customertimes – міжнародна консалтингова ІТ-компанія зі штаб-квартирою в Нью-Йорку, яка спеціалізується на розробці і впровадженні сучасних технологічних рішень для трансформації бізнесу, приєдналася до Львівського ІТ Кластера. Глобальна команда Customertimes налічує 1600+ експертів, за плечима яких більше 15 років успішної роботи на ринку і портфоліо з 4000+ проєктів в 65+ країнах світу. В Україні у компанії є офіси в Києві та Львові, де наразі працюють понад 600 ІТ-спеціалістів.

Customertimes надає ІТ-послуги компаніям зі списку Fortune 500 та іншим великим корпораціям у Європі, США та Латинській Америці. Це компанії-лідери в таких індустріях, як Healthcare, Life Sciences, CPG, Manufacturing, Finances, Education and Non-Profits тощо.

Із початку війни, яку розгорнула Росія проти України, компанія спрямувала всі зусилля на допомогу українським колегам та людям, що опинилися в скрутному становищі. Customertimes з перших днів допомагає співробітникам виїхати із небезпечних місць та знайти житло. У компанії з 22 лютого працює програма компенсації витрат при вимушеному переїзді в інші місця України або за кордон. Також у компанії запустили комплексну Wellbeing Program – програму психологічної допомоги для колег.

for-fb04-15-2
Задля підтримки України компанія відкрила The Give Back to Ukraine Fund – фонд, призначений для надання гуманітарної підтримки українцям. Партнери, замовники та колеги з усього світу долучилися до цієї ініціативи. Кошти фонду спрямовуються на допомогу співробітникам, а також на підтримку волонтерських ініціатив, аби допомогти тим, хто найбільше постраждав внаслідок війни.

“Попри війну Customertimes продовжує працювати, підтримувати українську економіку та робити свій внесок у розвиток ІТ-сфери та ІТ-спеціалістів в Україні. Ми раді долучитися до Львівського ІТ Кластера та сподіваємось на плідну співпрацю. Зараз як ніколи важливо об’єднуватися, докладати зусиль для розвитку ІТ-галузі та стати ще сильнішими заради спільної перемоги,” – зазначає Артем Колишкін, Country Head.

“Вітаю Customertimes в нашій спільноті. На сьогодні, Кластер – найбільша ІТ спільнота країни. Ми об’єднуємо все більше компаній і людей, готових будувати майбутнє міста і України. Попереду в нас багато спільних зустрічей, рішень, та проєктів. Дякую за те, що ви обрали розвивати ІТ-індустрію разом з нами,”Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Customertimes приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Customertimes – міжнародна консалтингова ІТ-компанія зі штаб-квартирою в Нью-Йорку, яка спеціалізується на розробці і впровадженні сучасних технологічних рішень для трансформації бізнесу, приєдналася до Львівського ІТ Кластера. Глобальна команда Customertimes налічує 1600+ експертів, за плечима яких більше 15 років успішної роботи на ринку і портфоліо з 4000+ проєктів в 65+ країнах світу. В Україні у компанії […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/customertimes-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0d181_62f864d07f92a.png
Скопійовано!