6 Червня, 2023
Час читання: 3 хв.

Цілі та виклики: Львівський ІТ Кластер провів Стратегічну сесію

1 червня Львівський ІТ Кластер провів Стратегічну сесію. Подія зібрала понад 135 учасників, які представляли не тільки членів спільноти, а й ІТ-кластери різних міст України, навчальні заклади міста, Мінцифру та владу Львова.

Сьогодні Львівський ІТ Кластер є найбільшим об’єднанням тех-компаній в Україні. Спільнота налічує понад 260 компаній-учасниць. Стратегічну сесію провели для того, щоб ознайомити усіх з оновленою місією та візією асоціації та сформувати стратегічні цілі роботи Кластера, зважаючи на актуальні виклики учасників спільноти та ІТ-індустрії країни.

Фасилітатором події став Павло Шеремета – економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи, колишній Міністр економічного розвитку і торгівлі України. Під час роботи в групах учасники працювали над визначенням “больових” точок та пошуку рішень, відштовхуючись від пунктів візії Львівського ІТ Кластера:

  • Технологічний центр світового рівня
  • Місто для комфортного життя
  • Центр найкращої технічної освіти в Україні
  • Найпривабливіше українське місто для ІТ-спеціалістів
  • Місто інноваційних проєктів та стартапів
  • Найпотужніша бізнес-спільнота

“Ця сесія – фінальний крок у побудові Стратегії роботи Кластера. Раніше ми фіналізували нашу місію та візію. Сьогодні ми окреслити цілі. Впевнений, що результатом нашої роботи стане запуск важливих проєктів, спрямованих на розвиток тех-індустрії, нашого міста та країни в найближчому майбутньому. Дякую усім компаніям, які присвятили цей день Кластеру, ділилися ідеями та готові брати на себе відповідальність щодо втілення наших ініціатив”, – зазначив Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Наступним етапом стане остаточне формування стратегічних цілей діяльності Львівського ІТ Кластера та розробка ідей для проєктів та ініціатив, які допоможуть досягти головної місії нашої спільноти – сприяти перетворенню Львова в інноваційний та інвестиційно привабливий технологічний центр світового рівня.

Під час Стратегічної сесії керівниця команди досліджень Ярина Возняк розповіла про комплексне дослідження винагород на ІТ-ринку України IT Research: Salary Report. Це ексклюзивна аналітика, яка допомагає розумно балансувати між менеджментом талантів та формуванням належної пропозиції для клієнтів. Завдяки IT Research: Salary Report можна дізнати діапазон компенсацій для понад 100 посад ІТ-галузі залежно від рівня, спеціалізації та технологій.

Крім того, напередодні Львівський ІТ Кластер долучився до Стратегічної Сесії, яку організувала команда Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» для ключових стейкхолдерів ІТ-галузі України. Учасники у вузькому колі обговорили  як підтримати тех-сферу, втримати наявні позиції та розвиватись, попри виклики та побудувати потенційні гіпотези та ідеї проєктів. Під час сесії учасники обговорили нагальні проблеми для ІТ-ринку та їх вирішення, а саме: продажі та експорт, залучення інвестицій та фінансування, розвиток людського капіталу та повернення талантів.

Обидві Стратегічні сесії стали важливим етапом для розуміння ситуації, в якій зараз перебуває ІТ-індустрія, які перед нею стоять виклики та що робити компаніям, кластерам та владі для підтримки та розвитку галузі.

Поділитися статтею:
Цілі та виклики: Львівський ІТ Кластер провів Стратегічну сесію

1 червня Львівський ІТ Кластер провів Стратегічну сесію. Подія зібрала понад 135 учасників, які представляли не тільки членів спільноти, а й ІТ-кластери різних міст України, навчальні заклади міста, Мінцифру та владу Львова. Сьогодні Львівський ІТ Кластер є найбільшим об’єднанням тех-компаній в Україні. Спільнота налічує понад 260 компаній-учасниць. Стратегічну сесію провели для того, щоб ознайомити усіх […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/strategic-2.png
Скопійовано!