5 Серпня, 2021
Час читання: 4 хв.

Другий Випуск Бакалаврів На Програмі Інтернет Речей

Програма Інтернет речей (Internet of things) на спеціальності Комп’ютерні науки у Львівській політехніці була створена Львівським ІТ Кластером ще у 2016 році. Вона стала першою з 17 програм, які були розроблені у колаборації викладачів та спеціалістів ІТ-індустрії. Зараз до програми ІоТ залучені більш, ніж півсотні ІТ-фахівців. У 2021 році вже другий випуск програми отримав дипломи бакалавра. Святкування нового випуску відбулося в компанії Intellias, представники якої значно доклалися до підготовки та реалізації освітньої програми ІоT.

Програма ІоТ є результатом ефективної співпраці багатьох провідних ІТ-компаній Львова. Серед них Intellias, SoftServe, PLVision, Perfectial, Infineon Technologies та інші компанії ІТ Кластера.

Інноваційна програма Інтернет речей у НУЛП поєднала в собі нові предмети та сучасну технічну базу для ефективного навчання. Студенти користуються  широкими можливостями у розробці та програмуванні ІоТ пристроїв на базі лабораторії «Інтернет речей» та лабораторії “Проектування і конструювання Інтернету речей”, що були створені завдяки підтримці львівських ІТ-компаній.
for-fb2021-08-04-1

Представники IT-компаній висловили свої сподівання на нове покоління українських IT-фахівців.

“Ця освітня програма – приклад дуальної освіти, коли компанії беруть участь в освітньому процесі рівно так само, як студенти. За час існування програми дипломи бакалавра отримали більше ста студентів. Програма грунтується на реальних кейсах та складається з чотирьох компонентів: фундаментальні науки, технологічні науки в плані роботи з пристроями, програмування та галузеві дисципліни.” поділився думками Роман Павлюк, Head of Technology Office в Intellias, викладач програми IoT.

Крім цього, щоб наблизити навчальний процес до реальних проєктів, велика увага приділяється командній роботі та заняттям з менторами, які мають значний професійний досвід в ІТ-індустрії.

Ще однією перевагою програми ІоТ є широкі можливості для здобуття першого професійного досвіду. Успішні студенти брали участь в хакатонах та конференціях, проходили стажування в найбільших ІТ-компаніях Львова, щоб за 4 роки здобути повний набір знань та навичок, необхідних для побудови успішної кар’єри.

“За ініціативи Зеновія Вереса, ми об’єдналися у групу волонтерів, хоча всі ми різні люди, але тим не менше, змогли разом створити досить успішну освітню програму, і маємо сьогодні вже другий випуск. Тому, я бажаю нашим випускникам теж підтримувати одне одного, це і є ключ до успіху,” Ярослав Клочник, Sub Cluster Lead of Integration Platforms у SoftServe, викладач програми IoT.

“На одній з конференцій IT Arena, під час інавгурації наших студентів, СЕО Lifecell сказав: “Дивлячись на сцену, ви бачите теперішнє і минуле. Я ж у кращій ситуації, адже я дивлюсь у зал і бачу майбутнє”. Мені надзвичайно приємно бачити спільноту однодумців, які сьогодні стають творцями нового теперішнього. Щиро сподіваюсь, що їх вогонь в очах буде палати і надалі, ідеї будуть впроваджуватись і вони будуть прикладом для нових студентів.” Зеновій Верес, Solution Architect у SoftServe, викладач програми ІоТ.

Цьогорічна вступна кампанія ще раз засвідчила зростаючу популярність програми ІоТ всього було отримано майже 800 заяв абітурієнтів, прохідний бал для навчання на бюджеті становить 193,4. Всього на програмі цього року 65 бюджетних місць, більшість з яких станом на 02.08 вже зайняті. (Джерело: https://vstup.edbo.gov.ua/offer/826173/)
for-fb2021-08-04-2

“Львівський ІТ Кластер вже протягом 5-ти років працює над розвитком освіти у Львові і саме програма Інтернет речей у Львівській політехніці була першою, яка дала поштовх до якісних змін в освіті. Успішне працевлаштування наших студентів та позитивні відгуки про практичне навчання показує, що зміни в освіті можливі лише завдяки синергії бізнесу та освіти можна досягти високого потенціалу в майбутньому,”Христина Горбась, керівник освітнього напрямку ІТ Кластера.

Ще раз дякуємо усім фахівцям компаній, які активно беруть участь у розробці, впровадженні програми та забезпеченні програми менторами для підготовки студентських проєктів в межах командної роботи, а саме Андрію Скоропаду, СЕО компанії Perfectial, Андрію Сиваку, Software Engineering Manager компанії Infineon Technologies, Андрію Терлизі, Chief Delivery Officer в Intellias, Петру Саснику, Solutions Architect, SoftServe і Віталію Дутці, Business Director, Transportation & Logistics в Intellias. А також дякуємо власне компаніям, які активно долучаються до створення інноваційних бакалаврських програм та нагадаємо, що проєкт IT Expert Львівського ІТ Кластера включає 17 інноваційних програм у 3-х університетах Львова, на які можна вступати на загальних умовах.

Детальнішу інформацію про кожну програму  можна знайти за посиланням.
Поділитися статтею:
Другий Випуск Бакалаврів На Програмі Інтернет Речей

Програма Інтернет речей (Internet of things) на спеціальності Комп’ютерні науки у Львівській політехніці була створена Львівським ІТ Кластером ще у 2016 році. Вона стала першою з 17 програм, які були розроблені у колаборації викладачів та спеціалістів ІТ-індустрії. Зараз до програми ІоТ залучені більш, ніж півсотні ІТ-фахівців. У 2021 році вже другий випуск програми отримав дипломи […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b4d180d183d0b3d0b8d0b9-d0b2d0b8d0bfd183d181d0ba-d0b1d0b0d0bad0b0d0bbd0b0d0b2d180d196d0b2-d0bdd0b0-d0bfd180d0bed0b3d180d0b0d0bcd196_62f869259cf41.png
Скопійовано!