21 Вересня, 2023
Час читання: 3 хв.

ELEKS організувала інтернатуру з бізнес-аналізу для студентів

Компанія ELEKS провела шеститижневу інтернатуру з бізнес-аналізу, у межах якої п’ятнадцять студентів були розподілені у п’ять команд, за кожною з яких закріпили ментора/-ку – спеціаліста/-ку ELEKS.

Тарас Захарків, Head of Business Analysis Office в ELEKS, поділився своїми враженнями щодо програми стажування: “Business Analysis Office в ELEKS створив і спільно з ELEKS University провів унікальну програму літнього стажування з бізнес-аналізу. Цей курс запропонував учасникам/-цям (студентам/-кам УКУ, НУ “Львівська Політехніка”, IT Степ Університет) протягом 6 тижнів вичерпний і практичний досвід для амбітних бізнес-аналітиків початкового рівня. Ця програма була розроблена, щоб надати учасникам/-цям практичні знання про сферу бізнес-аналізу через реальні проєкти, спільну групову роботу та наставництво досвідчених професіоналів. Програма наголошує на застосуванні методів бізнес-аналізу в сприятливому навчальному середовищі”. 

Одним із ключових аспектів, які сприяли успіху програми, стала активна залученість менторів і менторок. Софія Огурчак, Education Coordinator в ELEKS, підкреслила важливість командної роботи, гнучкості та готовності пристосовуватися до дедлайнів і несподіваних викликів. Вона зазначила:

“Рівень і якість роботи, які показали студенти/-ки під час навчання, надихають, як і співпраця між менторами і учасниками. За кожною деталлю організації цього стажування стоять великі зусилля, які ми вкладаємо в нашу діяльність. Я надзвичайно рада, що нам вдалося втілити ідею інтернатури в життя.” 

Самі ментори поділилися своїми цінними досвідом та поглядами на роботу зі студентами. Євген Присяжний, Solution Business Analyst, зазначив:

“Бути ментором в програмі стажування ELEKS BA дало мені унікальну можливість перевірити і систематизувати свої знання з бізнес-аналізу. Приємно розуміти, що наша експертиза та поради можуть допомогти студентам на шляху їхньої кар’єри”.

Юлія Скоробогата, System Business Analyst, вважала досвід корисним і розповіла:

“Бути менторкою було певним викликом для мене, оскільки я намагалася і ділитися практичним досвідом і надихати студентів в галузі бізнес-аналізу. Думаю, що моя команда була дуже зрілою і брала на себе завдання як справжні професіонали”. 

Оксана Буцко-Стебельська, System Business Analyst, додала:

“Мені було дуже приємно бути частиною програми стажування, яку організували мої колеги з ELEKS. У ній взяли участь так багато яскравих та розумних студентів і студенток, які прагнуть вчитися”. 

Оксана Том’як, Solution Business Analyst, поділилася:

“Стажування для студентів – це фантастична можливість передавати практичні навички та досвід. Я рада, що студенти зможуть розпочати свою кар’єру з практичним досвідом”. 

Ярина Демків, System Business Analyst, висловила своє задоволення від роботи з яскравими, відкритими та ініціативними студентами. Вона зазначила:

“Дуже надихало, що наші зі студентами обговорення перетворюються в продуктові результати. Окрім цього, це було корисно і для мене – об’єднати знання з різних проєктів, щоб мати змогу ними ділитися.” 

Програма стажування з бізнес-аналізу від ELEKS не лише збагатила студентів практичними знаннями та досвідом, але й сприяла відчуттю співпраці та менторства в компанії. 

Поділитися статтею:
ELEKS організувала інтернатуру з бізнес-аналізу для студентів

Компанія ELEKS провела шеститижневу інтернатуру з бізнес-аналізу, у межах якої п’ятнадцять студентів були розподілені у п’ять команд, за кожною з яких закріпили ментора/-ку – спеціаліста/-ку ELEKS. Тарас Захарків, Head of Business Analysis Office в ELEKS, поділився своїми враженнями щодо програми стажування: “Business Analysis Office в ELEKS створив і спільно з ELEKS University провів унікальну програму […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/it-cluster-2.png
Скопійовано!