Назад до подій
05
Травень
П’ятниця
10:00
Lviv

IT Future Conf 2023

IT Future Conf –  це перша онлайн-конференція про ІТ-сферу для старшокласників і випускників шкіл. Наші лектори – це топ-представники індустрії, які знають все про перспективи, які відкриває галузь та секрети побудови успішної кар’єри в ІТ. Завдяки онлайн-формату, долучитися до IT Future Conf можуть старшокласники з різних куточків України та світу.

Для тих, хто хоче пов’язати своє майбутнє з IT, дводенна IT Future Conf – можливість з більше дізнатися про індустрію від тих, хто вже здійснив свою мрію та працює в ІТ. Наші спікери поділяться секретами та тонкощами роботи в тех-сфері. А головне – розкажуть, як втілити мрію про ІТ в реальність, зокрема куди та які спеціальності вступати, щоб потрапити в ІТ.

Для тих, хто ще визначився ким стане після отримання атестата, ІT Future Conf – чудова можливість розглянути ІТ-сферу в якості майбутньої професії. Адже це індустрія не лише технічного спрямування. Графічні дизайнери, HR, PR та маркетинг спеціалісти –  затребувані напрями в ІТ-сфері. Спікери конференції представляють абсолютно різні професії тех-індустрії та розказують про весь спектр перспектив та можливостей, які відкриває галузь.

Зареєструватися на подію
Поділитися подією:
https://itcluster.lviv.ua/events/it-future-conf-2023/
IT Future Conf 2023

IT Future Conf –  це перша онлайн-конференція про ІТ-сферу для старшокласників і випускників шкіл. Наші лектори – це топ-представники індустрії, які знають все про перспективи, які відкриває галузь та секрети побудови успішної кар’єри в ІТ. Завдяки онлайн-формату, долучитися до IT Future Conf можуть старшокласники з різних куточків України та світу. Для тих, хто хоче пов’язати […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/osnovnij-baner-konferentsiyi-2023.png
Скопійовано!