24 вересня, у Львові, Факультет прикладних наук УКУ та найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням SoftServe підписали Меморандум про стратегічне партнерство.
Сторони зобов’язуються співпрацювати в напрямках наукової, навчальної та навчально-методичної роботи факультету, обмінюватися досвідом та науковими напрацюваннями, зокрема:
- SoftServe щороку надаватиме суттєву фінансову підтримку на розвиток факультету.
- SoftServe готовий спонсорувати до 8-ми студентських дослідницьких проєктів на рік. Для цього у Лабораторії Машинного навчання факультету буде створена спільна група UCU-SoftServe Research Group, до якої увійдуть працівники та студенти факультету та R&D інженери SoftServe для спільної роботи над дослідженнями.
- На Факультеті прикладних наук УКУ буде створено новий навчальний курс Deep Reinforcement Learning, в рамках якого студенти вивчатимуть новітні тренди у сфері штучного інтелекту, найсучасніші методи машинного навчання тощо. Викладачами курсу виступлять експерти SoftServe.
«SoftServe для нас один з найцінніших партнерів, адже компанія долучилася до створення Факультету прикладних наук 4 роки тому і з того часу ми системно співпрацюємо над низкою ініціатив. Багато студентів нашого факультету продовжили свій професійний розвиток вже як працівники SoftServe, а експерти компанії є частими лекторами на наших програмах, – наголошує декан Факультету прикладних наук УКУ Ярослав Притула. – Мені надзвичайно приємно, що наша співпраця набуває все більш масштабних та системних форм. Впевнений, що вона відкриє перед нашими викладачами та студентами ще більше можливостей для навчання, розвитку та побудови кар’єри».
«Для SoftServe підтримка та розвиток технологічної освіти в Україні є одним з ключових напрямків корпоративної соціальної відповідальності, – говорить Голова Ради директорів SoftServe Ярослав Любінець. – Адже ми розуміємо, що внесок бізнесу важливий для того, щоб надавати молоді необхідні знання та навички, які дозволять їм стартувати та успішно розвивати кар’єру. Більше того, інженер – це не лише фах, а й спосіб мислення, в якому людина намагається знайти оптимальний спосіб вирішення проблем, котрі бачить навкруги. Чим більше таких представників буде у новому поколінні українців, тим більше шансів досягти тих глобальних цілей, які нині стоять перед нашим суспільством».
Меморандум про стратегічне партнерство набуває чинності з дня його підписання та діятиме до 30 вересня 2021 року. У липні кожного року факультет та компанія проводитимуть річну звітну зустріч, де обговорюватимуться результати партнерства, досягнуті результати та плани на наступний рік.
Довідка:
Український католицький університет (УКУ) – сучасний, приватний університет у Львові, який живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами.
Факультет прикладних наук УКУ, заснований у 2016 році, пропонує сучасну технологічну освіту за трьома напрямками: бакалаврські програми з комп’ютерних наук, інформаційних технологій та бізнес аналітики та магістерська програма з наук про дані. Основними напрямками наукової роботи факультету є статистичний аналіз, машинне навчання, комп’ютерне бачення, опрацювання природньої мови, бізнес-аналітика. У 2019 році за рейтингом DOU факультет визнано найкращим в Україні освітнім закладом в галузі інформаційних технологій. Англомовна магістерська програма з наук про дані увійшла у рейтинг найкращих програм з наук про дані та бізнес аналітики в Європі.
SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.
SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Більше 8000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).