16 Червня, 2022
Час читання: 2 хв.

Impressit створила соціальний ролик із закликом працювати з українськими ІТ-компаніями

14 червня 2022 року учасник спільноти Львівського ІТ Кластера, компанія Impressit, презентувала авторський соціальний ролик, метою якого є заклик до співпраці з українськими ІТ-компаніями.

Повномасштабне вторгнення росії в Україну спричинило ряд серйозних похідних проблем, зокрема, економічну кризу. За попередніми оцінками МВФ Україна може втратити до 35% ВВП. Враховуючи це, ІТ-індустрія може стати одним із стовпів вітчизняної економіки. Лише за 2021 рік галузь зросла на 36% та принесла країні 6,8 млрд. доларів експортної виручки.

За останнє десятиліття наша країна стала одним із найбільш відомих та перспективних IT-хабів у Східній Європі. І ми не дозволимо, аби війна змінила цей статус. Враховуючи цей потенціал та усвідомлюючи можливі виклики до економіки України, компанія Impressit створила соціальний ролик. В його основі лежить звернення до англомовної аудиторії із закликом працювати з українськими ІТ компаніями.

“У відео ми звертаємось до поточних клієнтів ІТ-компаній із закликом продовжувати свою співпрацю, а новим клієнтам наголошуємо на важливості підтримки економіки України. Якщо благодійні внески наших західних партнерів, зазвичай, є одноразовими, то робота з українськими компаніями вже є системною допомогою. Крім сплати податків, більшість ІТ-фахівців приймають активну участь у волонтерських проєктах”, – стверджує CEO Impressit Роман Зьомко.

Аби не оперувати лише сухими статистичними даними та посилити звернення, компанія запросила долучитись до відео представників двох компаній, які продовжують працювати з українськими розробниками.

Відеоролик не має жодної комерційної мети та знаходиться у відкритому та вільному доступі за посиланням. Ми не лише дозволяємо, але й заохочуємо поширення цього ролику на різних платформах та ресурсах.

 

Також однією із цілей цього  відео є залучення інших IТ-компаній до створення власного відеоконтенту, який би допоміг донести інформацію про реальний стан справ в українській ІТ-галузі та привернути увагу потенційних закордонних партнерів та інвесторів.

Попереду довгий шлях до перемоги та відбудови країни. Кожен крок та кожна дія є надзвичайно важливими. За допомогою якісних та постійних інформаційних приводів ми можемо привабити нові аудиторії та утримати увагу тих, хто вже працює із українським ринком.

Поділитися статтею:
Impressit створила соціальний ролик із закликом працювати з українськими ІТ-компаніями

14 червня 2022 року учасник спільноти Львівського ІТ Кластера, компанія Impressit, презентувала авторський соціальний ролик, метою якого є заклик до співпраці з українськими ІТ-компаніями. Повномасштабне вторгнення росії в Україну спричинило ряд серйозних похідних проблем, зокрема, економічну кризу. За попередніми оцінками МВФ Україна може втратити до 35% ВВП. Враховуючи це, ІТ-індустрія може стати одним із стовпів […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/impressit-d181d182d0b2d0bed180d0b8d0bbd0b0-d181d0bed186d196d0b0d0bbd18cd0bdd0b8d0b9-d180d0bed0bbd0b8d0ba-d196d0b7-d0b7d0b0d0bad0bbd0b8d0ba_62f863d987ff7.png
Скопійовано!