14 Вересня, 2023
Час читання: 2 хв.

Indeema Software та Vakoms провели благодійний аукціон 

8 вересня компанії Indeema Software та Vakoms провели благодійний аукціон серед команд зі збору коштів на Збройні Сили України.

За результатами аукціону вдалося зібрати значну суму, а саме 220 020 гривень, яка була розподілена на два важливі збори. Половина коштів піде на закупівлю тепловізора для працівника компанії Vakoms. Інша половина коштів буде використана для доукомплектування безпілотного літального апарату для 216 батальйону 125 окремої бригади територіальної оборони України.

Серед лотів були представлені вироби ручної роботи, домашня випічка, різні прикраси, авторський похід в гори, сертифікати та військові предмети – шведський АТ-4, до прикладу, тубус від гільзи до M-777 чи навіть контейнер від NLAW. Найдорожчим лотом став браслет, зроблений із останньої довоєнної партії легендарної Азовсталі, його вдалось продати за 53 тисячі гривень. За найбільший донат учаснику подарували український прапор з підписами бійців окремого розвідувально-диверсійного спецпідрозділу “КРАКЕН” та шеврон одного з батальйонів інтернаціонального легіону під назвою “Вовкодав”.

“Підтримка ЗСУ зараз неабияк важлива. Усі втомились від війни, тому ефективність і військових і цивільних може знижуватись. Саме тому ми вирішили організувати подію, метою якої є підняти мотивацію людей в тилу та зібрати грошей на корисні речі для захисників на фронті”, – прокоментував Володимир Шевчик, CEO Indeema Software.

Варто додати, що такий формат компанії влаштовують не вперше. Минулого року вони також організовували благодійний аукціон, тоді вдалось зібрати 130 тисяч гривень.

Подібні ініціативи нагадують нам, що кожен з нас може внести свій вклад у підтримку армії та покращення умов для тих, хто захищає нашу країну. 

Поділитися статтею:
Indeema Software та Vakoms провели благодійний аукціон 

8 вересня компанії Indeema Software та Vakoms провели благодійний аукціон серед команд зі збору коштів на Збройні Сили України. За результатами аукціону вдалося зібрати значну суму, а саме 220 020 гривень, яка була розподілена на два важливі збори. Половина коштів піде на закупівлю тепловізора для працівника компанії Vakoms. Інша половина коштів буде використана для доукомплектування […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/frame-504.png
Скопійовано!