11 Червня, 2024
Час читання: 2 хв.

Історія партнерства між Digis і Scalamandra: чому компанії об’єдналися під брендом Digis Group

Digis – міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення, заснована у 2015 році Ніком Нагаткіним (внесений до списку Forbes 30 under 30 Europe Tech). Digis, яка починалася як компанія, заснована шкільними друзями, перетворилася на команду з 200 професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, що спеціалізується на повному циклі розробки продуктів і наданні послуг аутстаффінгу. Серед клієнтів можна знайти такі відомі імена, як PwC, BlaBlaCar, HubSpot, Huma та інші.

В рамках зростання та розширення Digis протягом останніх 3 років, команда почала будувати мережу партнерств з нішевих агенцій, що спеціалізуються на певних технологіях та галузях, щоб зміцнити бутік-пропозицію.

Рішення створити стратегічне партнерство зі Scalamandra було викликано особистими інвестиціями Ніка в компанію у 2023 році. Ідея цього партнерства полягає в тому, щоб запропонувати клієнтам послуги функціонального програмування, а також допомогти компаніям перейти на інші мови програмування за потреби.

Scalamandra була заснована Іллєю Подавалкіним у 2020 році, під час глобальної пандемії COVID-19. Компанія спеціалізується на наданні Scala інженерів для розробки ІТ-продуктів та роботи з великими даними. Назва “Scalamandra” поєднує улюблену мову програмування Scala з назвою ящірки, відомої своєю здатністю до регенерації, що відображає стійкість компанії в умовах економічних викликів. Компанія має власний навчальний центр, який допомагає розробникам досягати мідл та сіньор рівня. Крім того, вона підтримує фонд “Саламандра”, який фокусується на збереженні амфібій та їх середовищ існування.

“Я познайомився з Ніком у серпні 2022 року на онлайн-конференції. Мені дуже сподобалася його презентація, і я написав йому в Instagram, щоб познайомитися. Виявилося, що у нас багато спільного — від історії заснування наших компаній до поглядів на життя. Відтоді його досвід у стартапах та венчурному капіталі допоміг нашій компанії стати більш системною та привабливою для клієнтів. Крім того, наш бренд зміцнив Digis Group і приніс унікальну експертизу. Я радий, що це партнерство створило синергію і зробило нас обох кращими.” Ілля Подавалкін.

Майбутнє Digis Group виглядає перспективним. Це партнерство, разом з іншими в процесі реалізації, відкриває нові можливості для розширення та зростання для обох сторін. Digis постійно шукає нішеві компанії з розробки програмного забезпечення, щоб приєднатися до своєї програми інкубації та створити сильні партнерства. Цей досвід демонструє, що разом ми можемо рости швидше, і привабливість для клієнтів зростає, коли кожна компанія вносить свій глибокий досвід.

Поділитися статтею:
Історія партнерства між Digis і Scalamandra: чому компанії об’єдналися під брендом Digis Group

Digis – міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення, заснована у 2015 році Ніком Нагаткіним (внесений до списку Forbes 30 under 30 Europe Tech). Digis, яка починалася як компанія, заснована шкільними друзями, перетворилася на команду з 200 професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, що спеціалізується на повному циклі розробки продуктів і наданні послуг аутстаффінгу. Серед клієнтів […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/novyna.png
Скопійовано!