1 Листопада, 2022
Час читання: 2 хв.

ІТ-компанія Boosta запустила напрямок співпраці з університетами

Більшість українських студентів відзначають, що вища освіта є недостатньо прикладною, через що виникає складність при пошуках першої роботи. Це як замкнуте коло: без досвіду неможливо знайти роботу, а без роботи отримати досвід.

Міжнародна ІТ-компанія Boosta вже давно працює над освітніми ініціативами та навіть створила власну Boosta Academy, де найкращі експерти компанії навчають охочих digital-професіям. Але в цьому році було прийнято рішення розширити сферу діяльності та виокремити співпрацю з українськими вишами у окремий напрямок. Кооперація між вишами й бізнесом та інвестиції в навчання студентів це вагомий внесок у покращення професійної освіти та розвиток ІТ-сектору в Україні загалом.

Від початку 2022/2023 навчального року компанія вже розпочала співпрацю з 8 університетами країни, серед яких КНУ імені Тараса Шевченка, КПІ ім. Ігоря Сікорського, КНЕУ імені Вадима Гетьмана, ЛНУ імені Івана Франка, ДТЕУ/КНТЕУ, Ужгородський національний університет, Національний університет “Острозька академія” та Національний університет харчових технологій. Опосередковано також компанія співпрацює з іншими вишами через молодіжні організації STUD-POINT, UGEN тощо.

“Boosta має круту експертизу, адже вже більше 8 років спеціалісти компанії працюють в високонкурентних нішах на закордонних ринках, а нашими продуктами користуються сотні тисяч людей. Настав час поділитися цією експертизою, адже розвиток талановитих студентів не інвестиція в майбутнє нашої країни”, – коментує Анастасія Говорун, Head of PR у Boosta.

Сьогодні представники компанії активно беруть участь у ярмарках вакансій, читають лекції, вебінари, створюють програми стажування тощо. Основна мета діяльності Boosta в цьому напрямку – це покращення рівня професійної освіти та працевлаштування студентів.

Коли я була студенткою, мені не вистачало знань про те, як працевлаштуватися, які є можливості для початківців. Пошук роботи завжди викликав страх. Сьогодні, будучи представницею компанії, я хочу допомогти студентам усвідомити, що перша робота може бути класною, та підштовхнути їх до розвитку. Адже ми в Boosta максимально відкриті до тих, хто готовий підкорювати нові вершини”, – розповідає Анна Кривак, Student Relationship Manager у Boosta.

Серед найближчих планів Boosta – участь у розробці актуальних освітніх програм у співпраці з університетами, проведення лекція та практичних занять для студентів від практикуючих спеціалістів компанії, надання стипендій та грантів й багато іншого.

Окрім того, компанія активно розвиває інформаційний телеграм-канал “Boosta для молоді”, де на постійній основі публікує можливості для студентів, анонсує челенджі та ділиться відкритим вакансіями. Boosta відкрита до співпраці з іншими університетами. Якщо ви хочете стати партнером компанії, пишіть сюди: students@boosta.co 

 

Поділитися статтею:
ІТ-компанія Boosta запустила напрямок співпраці з університетами

Більшість українських студентів відзначають, що вища освіта є недостатньо прикладною, через що виникає складність при пошуках першої роботи. Це як замкнуте коло: без досвіду неможливо знайти роботу, а без роботи – отримати досвід. Міжнародна ІТ-компанія Boosta вже давно працює над освітніми ініціативами та навіть створила власну Boosta Academy, де найкращі експерти компанії навчають охочих digital-професіям. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/it-kompaniya-boosta-zapustyla-napryamok-spivpraczi-z-universytetamy_63bd82ca26dbf.png
Скопійовано!