6 Березня, 2023
Час читання: 2 хв.

IT Research: Salary Report – Львівський ІТ Кластер досліджує зарплатні тенденції тех-ринку України

IT Research: Salary Report – унікальне комплексне дослідження Львівського ІТ Кластера. Команда аналізує знеособлені дані надані провідними IT-компаніями, які представляють різні бізнес-моделі та розміри. Це дозволить власникам звіту точніше порівняти зарплатну політику своєї компанії з компаніями такого ж сегменту.

На відміну від більшості зарплатних досліджень, які в основному виходять раз на рік, команда Кластера готує ІT Research: Salary Report раз у півроку. Це дозволяє компаніям отримувати оновлену інформацію впродовж року після salary review ринку. Крім того, Кластеру вдалося напрацювати механізм, який дозволить оптимізувати для учасників проєкту час очікування з моменту збору даних до формування звіту до двох місяців. Відтак, дослідження репрезентує найбільш актуальну інформацію на ринку України. 

Звіт оформлений в зручному форматі з інтерактивним дашбордами, результати розрахунків можна копіювати. Значна кількість додаткових фільтрів дозволяє уточнити запит та навести фокус на потрібних параметрах. Після сортування, ви також отримаєте  описові профілі, які містять інформацію про віковий розподіл, стать, методи співпраці з компанією (ФОП чи найманий працівник). Більшість зарплатних досліджень чи опитувань мають можливість сортування даних Developer/Software Engineer лише за спеціалізацією або лише за технологіями. Команда у  IT Research: Salary Report врахувала цей аспект і ввела опцію, яка дозволяє обрати за фільтром і одне й інше. Крім того, для Project та Product Manager у звіті також є деталізація: у дослідженні представлені дані щодо винагород спеціалістів з технічним бекграундом чи без нього. Статистики компенсацій представлені і в Gross, і в Net.

Результати дослідження допоможуть бізнесу:

  • Оптимізувати компенсаційну систему компанії на основі даних від гравців ринку.
  • Формувати достойну винагороду працівникам.
  • Запобігати відтоку кадрів.
  • Бути конкурентним роботодавцем на ІТ-ринку України.
  • Формувати бюджетну політику для стійкості та розвитку бізнесу.

Звіт може стати аргументом під час переговорів щодо зарплатних очікувань, як з претендентами на відкритті вакансії, так і з наявними працівниками. Крім того, дослідження допоможе переглянути бюджети проєктів та скласти план найму згідно з ними. 

Щоб отримати детальну інформацію та доступ до звіту, контактуйте:  ilona.palamar@itcluster.lviv.ua

Поділитися статтею:
IT Research: Salary Report – Львівський ІТ Кластер досліджує зарплатні тенденції тех-ринку України

IT Research: Salary Report – унікальне комплексне дослідження Львівського ІТ Кластера. Команда аналізує знеособлені дані надані провідними IT-компаніями, які представляють різні бізнес-моделі та розміри. Це дозволить власникам звіту точніше порівняти зарплатну політику своєї компанії з компаніями такого ж сегменту. На відміну від більшості зарплатних досліджень, які в основному виходять раз на рік, команда Кластера готує […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/it-research-salary-report-social-2000h1050-sajt_golovna-novyna-1.png
Скопійовано!