19 Лютого, 2024
Час читання: 3 хв.

Мотивація працівників та бізнес-пропозиції: Нове HR-рішення від програми лояльності IT Club

Під час Загальних зборів Львівського IT Кластера Winter 2023, програма лояльності IT Club Loyalty презентувала нову HR-платформу. Її мета – надати HR-фахівцям компаній можливість керувати розподілом карток IT Club серед спеціалістів і полегшити використання платформи як потужного інструменту для мотивації. Розглянемо детальніше функціонал платформи та які його головні переваги для HR-фахівців.

IT Club Loyalty – це програма лояльності для ІТ-фахівців. Сервіс запустили спершу для IT-фахівців Львова. Згодом, програма лояльності трансформувалась в ефективне HR-рішення для найбільших роботодавців України. Сьогодні додатком IT Club користуються понад 300 ІТ-компаній та 30 000 спеціалістів. Програма об’єднує більш ніж 1 000 брендів, які пропонують спеціальні знижки та подарунки учасникам. Для користувачів також доступний розділ “Акції”, де партнери пропонують унікальні короткотермінові пропозиції. Крім того, у додатку зручний та зрозумілий дизайн, є можливість додавати партнерів у категорію улюблених, кастомізація з лого вашої компанії та різноманітні фільтри.

Обов’язки HR-менеджера включають підбір персоналу, адміністрування, навчання і розвиток, взаємодія зі спеціалістами та контроль ефективності. Як збалансувати та ефективно виконувати всі ці завдання водночас? HR-платформа IT Club Loyalty – це ефективний інструмент, який може спростити роботу HR-менеджерів.

HR-платформа пропонує такі головні переваги для компаній:

  • По-перше, HR-спеціалісти можуть самостійно регулювати використання карток працівниками.
  • По-друге, можливість додатково мотивувати працівників за допомогою екстрапромокодів, що доступні тільки з HR-платформи.
  • Наостанок, користувачі платформи можуть скористатися бізнес-пропозиціями від партнерів IT Club Loyalty у таких категоріях, як кафе, ресторани, товари для дому, охорона здоров’я, спорт, освіта та інше.

Нова HR-платформа доступна для всіх компаній-учасниць. Щоб отримати доступ, HR-менеджер компанії повинен звернутися до команди IT Club Loyalty та повідомити про своє бажання приєднатися. Після цього вони отримають електронний лист з даними та посиланням для реєстрації. Після успішної реєстрації HR-спеціалісти отримують можливість самостійно керувати доступом до IT Club Loyalty для своїх працівників.

Платформа зрозуміла та зручна. Я спробувала видати картки, видалити співробітників, які не працюють. Загальне враження позитивне. – Вікторія Ігнатенко, HR-менеджерка, Jappware

Зареєструвавшись на платформі, HR-спеціалісти отримують такі можливості:

  • Замовляти нові електронні картки для нових працівників у компанії.
  • Відстежувати активне використання програми IT Club Loyalty співробітниками.
  • Переглядати кількість доступних карток для вашої компанії, паперових та електронних.
  • Деактивувати облікові записи користувачів, які більше не є співробітниками компанії.

Крім того, HR-кабінет дає можливість тримати руку на пульсі співпраці з партнерами IT Club Loyalty, зокрема:

  • Переглядати партнерів програми, знижки, які вони пропонують, та умови співпраці.
  • Сортувати партнерів за містами та пропозиціями.
  • Генерувати екстрапромокоди від партнерів для заохочення своїх команд або винагороди для найкращих працівників.

Важливою перевагою нової HR-платформи є доступ до корпоративних знижок. Партнери програми лояльності готові надати ексклюзивні пропозиції компаніям-учасницям IT Club Loyalty. Ви хочете організувати корпоратив чи замовити фірмовий мерч? HR-платформа спростить роботу менеджерів з управління талантами, дозволяючи їм виконувати такі завдання у два кліки.

Я знайшла відповіді на всі свої питання. Чіткий та зрозумілий функціонал. UI/UX-дизайн сподобався. Загалом кабінет зручний для викристання. – Крістіна Дмитрик, Associate Manager, HRBP, GlobalLogic

Команда IT Club Loyalty планує розвивати та розширювати HR-платформу, наповнюючи її персоналізованими бізнес-пропозиціями за категоріями та покращуючи її зручність для компаній. Ми закликаємо HR-спеціалістів реєструватися та особисто ознайомитись з усіма перевагами.

Поділитися статтею:
Мотивація працівників та бізнес-пропозиції: Нове HR-рішення від програми лояльності IT Club

Під час Загальних зборів Львівського IT Кластера Winter 2023, програма лояльності IT Club Loyalty презентувала нову HR-платформу. Її мета – надати HR-фахівцям компаній можливість керувати розподілом карток IT Club серед спеціалістів і полегшити використання платформи як потужного інструменту для мотивації. Розглянемо детальніше функціонал платформи та які його головні переваги для HR-фахівців. IT Club Loyalty – […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/club1.png
Скопійовано!