16 Грудня, 2022
Час читання: 2 хв.

Кластер передав 125 роутерів для шкіл Львова

14 грудня Львівський ІТ Кластер у межах проєкту Shelter Link передав 125 роутерів і точок доступу до інтернету. Це вже друга така передача. Раніше спільнота Кластера передала понад понад 1000 роутерів для навчальних закладів Львівської області.

Ці роутери дадуть можливість у кожній львівській школі мати безперебійний доступ до інтернету. Оскільки сьогодні навчання у всіх школах міста відбувається офлайн, то потреба у зв’язку з дітьми під час повітряних тривог чи перебоїв з електропостачанням зростає в рази.

“Батьки мають мати постійний зв’язок, у першу чергу, із вчителями своїх дітей, аби не хвилюватись. Це забезпечить їм спокій і вони зможуть сконцентруватись на своїй роботі, розвивати економіку та донатити на Збройні сили України. Ми раді, що маємо змогу допомогти, та компанії-учасники до цього долучаються”, – розповів CEO Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський.

Одним із найбільших благодійників цього етапу проєкту Shelter Link стала компанія Кластера EPAM. А загальна вартість проєкту Shelter Link сягає понад 2 000 000 гривень.

“Ми  долучилися до цього проєкту, бо ми розуміємо як важливо мати доступ до зв’язку з дітьми, вчителями під час тривоги. Я сподіваюся, що з часом повітряних тривог стане менше і ці точки доступу виконуватимуть іншу функцію, причина якої буде не така як зараз”, – додає адміністративний директор ЕРАМ Ukraine Олександр Теслер.

Раніше ми прийняли принципове рішення: діти мають ходити до школи, навчатися. Ми облаштували у школах укриття, пічки і запаси всього необхідного. Але питання зв’язку є критично важливим. Я можу висловити лише щиру подяку від імені громади міста Львова ІТ Кластера та компанії EPAM за ці фантастичні роутери”, – зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Для того, щоб отримати роутер, школам необхідно звернутися до Управління освіти ЛМР. Проєкт Shelter Link – одна з ініціатив Victory Projects, яку Львівський ІТ Кластер запустив на початку повномасштабного вторгнення. Її мета – підтримати тех-індустрію, Збройні сили  та приблизити перемогу України.

Поділитися статтею:
Кластер передав 125 роутерів для шкіл Львова

14 грудня Львівський ІТ Кластер у межах проєкту Shelter Link передав 125 роутерів і точок доступу до інтернету. Це вже друга така передача. Раніше спільнота Кластера передала понад понад 1000 роутерів для навчальних закладів Львівської області. Ці роутери дадуть можливість у кожній львівській школі мати безперебійний доступ до інтернету. Оскільки сьогодні навчання у всіх школах […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/klaster-peredav-125-routeriv-dlya-shkil-lvova_63bd801ca40f9.png
Скопійовано!