2 Серпня, 2023
Час читання: 2 хв.

Кластер передав обладнання Повітряному командуванню “Захід” Повітряних Сил ЗСУ

2 серпня у Львівській військовій адміністрації відбулася передача обладнання для ПвК “Захід”. Сили ППО отримали мережеве обладнання на техніку в межах проєкту SKY.

Військові отримали обладнання, яке підсилить технічну складову роботи центрів Повітряного командування “Захід”. Зокрема, це 5 систем Starlink, 15 ноутбуків, принтери, мережеве обладнання, телефони та роутери. Загальна вартість переданого – близько 1 000 000 гривень. 

“Ми продовжуємо нашою великою спільнотою та разом з партнерами реалізовувати проєкт SKY. Він стартував у перші місяці повномасштабного вторгнення і станом на сьогодні ми вже закупили та передали обладнання, необхідне для роботи наших Сил ППО, загальною вартістю понад 17 мільйонів гривень. Я вдячний кожній компанії Львівського ІТ Кластера, яка підтримує цей проєкт”, – розповідає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Військові ПвК “Захід” забезпечують захист неба восьми областей заходу України: Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Закарпатської, Рівненської, Хмельницької та Чернівецької. 

“Допомога для нас дуже важлива. Вона дає нам можливість набагато швидше та краще працювати. Ви бачите результати за останні місяці, вони є”, – каже Денис Левкович, представник ПвК “Захід”.

Серед донаторів, які підтримують проєкт SKY та ініціативу Victory Project, компанії – Linkup Studio та Leobit. 

Ми долучаємося до цього проєкту, адже хочемо бути дотичними до наближення перемоги та допомоги військовим. Зараз непростий час для ІТ-сфери, втім наша компанія максимально сконцентровує сили, аби підтримати військових. Це надає сенсу та розуміння, що ми не даремно працюємо і робимо внесок у перемогу”, – зазначає Олекса Стельмах, СЕО компанії Leobit.

“Під час повітряної тривоги, коли ти сидиш в укритті, все наче зупиняється. Але в той самий момент ти розумієш, що десь є люди, які зараз виконують надскладну роботу і зберігають нам життя. Тому підтримака Сил ППО – це наш обов’язок. Ми раді підтримати проєкт, який робить ПвК “Захід” це більш оснащеним”, – додає Андрій Самбір, СЕО компанії Linkup Studio.

Проєкт реалізовується у співпраці Львівського ІТ Кластера, Львівської військової адміністрації та Повітряного командування “Захід”. Реалізація проєкту передбачає модернізацію технічного забезпечення аналітичного та командного центрів Повітряного командування “Захід”. 

“Успіх на полі бою напряму залежить від професійності військових та застосування сучасних технологій. Львівщина – тилова область, однак навіть тут є великі ризики атаки з неба, як це було нещодавно. Саме тому підтримка наших військових протиповітряної оборони є вкрай важлива. Львівський ІТ Кластер завжди відгукується на запити наших військових, прикордонників, оборонців неба, за що їм величезна подяка”, – резюмує Максим Козицький, голова Львівської ОВА.

Проєкт SKY – одна з ініціатив напрямку Victory Projects, яку Кластер запустив на початку повномасштабного вторгнення. Мета SKY – допомогти з модернізацією Повітряного Командування “Захід”.

Поділитися статтею:
Кластер передав обладнання Повітряному командуванню “Захід” Повітряних Сил ЗСУ

2 серпня у Львівській військовій адміністрації відбулася передача обладнання для ПвК “Захід”. Сили ППО отримали мережеве обладнання на техніку в межах проєкту SKY. Військові отримали обладнання, яке підсилить технічну складову роботи центрів Повітряного командування “Захід”. Зокрема, це 5 систем Starlink, 15 ноутбуків, принтери, мережеве обладнання, телефони та роутери. Загальна вартість переданого – близько 1 000 […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/08/novyna_sajt-1.png
Скопійовано!