18 Липня, 2022
Час читання: 2 хв.

Кластер презентує результати дослідження IT Research Resilience: Вплив війни на розвиток ІТ-індустрії України

28 липня Львівський ІТ Кластер проведе презентацію результатів дослідження IT Research Resilience: Вплив війни на розвиток ІТ-індустрії України. Це дослідження, яке сфокусоване на комплексному вивченні змін, які відбуваються в тех-індустрії України після 24 лютого та аналізі розвитку подій і трансформації ландшафту ІТ-сфери після перемоги України.

Оскільки, через вторгнення росії приблизно 70-80% представників ІТ-індустрії України перемістились із небезпечних областей до західних регіонів, опитування проходило саме в цих областях: Львівській, Тернопільській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Волинській та Рівненській. Результати IT Research Resilience міститимуть результати про:

  • те, як війна змінює ландшафт ІТ-ринку та аналіз де в Україні потенційно можуть з’явитися нові тех-хаби;
  • репрезентативні дані про міграційні настрої та плани IT-працівників, зважаючи на кілька можливих сценаріїв завершення війни: чи залишаться вони в Україні, чи готові повертатися до своїх міст або ж готуються до виїзду за кордон; 
  • соціально-демографічний профіль спеціалістів, який серед іншого, дозволяє простежити як війна вплинула на рівень доходів;
  • як трансформувалася структура компаній за розміром людського капіталу під час війни;
  • зміни, які відбулися на ринку праці після 24 лютого та що його чекає у майбутньому;
  • тимчасовий економічний ефект у регіонах, куди під час або на час війни переїхали ІТ-спеціалісти.

IT Research Resilience провели за верифікованою протягом шести років методологією та адаптованою на час війни. До дослідження долучені футурологи, аналітики, економісти, які на основі результатів IT Research Resilience підготували аналітичний прогноз для ІТ-індустрії України з урахуванням різних сценаріїв розвитку подій.

Львівський ІТ Кластер запрошує представників ЗМІ на презентацію результатів IT Research Resilience: Вплив війни на розвиток ІТ-індустрії України, яка відбудеться 28 липня. Представників ЗМІ, які хочуть відвідати подію, просимо заздалегідь акредитуватися до 24 липня, 18:00. Акредитуватися можна за посиланням.

Участь у події візьмуть представники Міністерства цифрової трансформації, ІТ-індустрії, ІТ-кластерів із різних регіонів України та влади міста Львова та області.

Проєкт IT Research Resilience підтримують Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та Western NIS Enterprise Fund.

IT Research Resilience це дослідницький проєкт Львівського ІТ Кластера. Він трансформувався із проєкту IT Research Ukraine, який Кластер анонсував на початку 2022 року. Через повномасштабний наступ росії, дослідження адаптували під нові реалії. У межах підготовки IT Research Ukraine, Кластер заручився підтримкою та партнерством Міністерства цифрової трансформації, програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та Western NIS Enterprise Fund. Усі партнерства чинні і під час реалізації проєкту IT Research Resilience.

 

Поділитися статтею:
Кластер презентує результати дослідження IT Research Resilience: Вплив війни на розвиток ІТ-індустрії України

28 липня Львівський ІТ Кластер проведе презентацію результатів дослідження IT Research Resilience: Вплив війни на розвиток ІТ-індустрії України. Це дослідження, яке сфокусоване на комплексному вивченні змін, які відбуваються в тех-індустрії України після 24 лютого та аналізі розвитку подій і трансформації ландшафту ІТ-сфери після перемоги України. Оскільки, через вторгнення росії приблизно 70-80% представників ІТ-індустрії України перемістились […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0bfd180d0b5d0b7d0b5d0bdd182d183d194-d180d0b5d0b7d183d0bbd18cd182d0b0d182d0b8-d0b4d0bed181d0bbd196d0b4_62f86342a8f28.png
Скопійовано!