11 Травня, 2021
Час читання: 2 хв.

Кластер Розпочинає Масштабну Вакцинацію Працівників ІТ-компаній

Сьогодні, 11 травня Львівський ІТ Кластер розпочинає процес вакцинації працівників ІТ-індустрії Львова, зокрема компаній-членів спільноти. Вакциною AstraZeneca планують провакцинувати кілька тисяч ІТ-спеціалістів.

Завдяки тісній співпраці з міською владою та Міністерством охорони здоров’я України, Львівський ІТ Кластер має можливість розпочати спільну ініціативу вакцинації представників ІТ-індустрії Львова вакциною AstraZeneca. Відтак, з 11 травня запускає процес вакцинації, який триватиме до 28 травня (перша доза вакцини).

“Вакцинація це єдиний дієвий механізм сьогодні зупинити поширення коронавірусу та почати відновлювати нормальне функціонування економіки та життя. Для України важливо значно збільшити темпи вакцинування. Тут окрім роботи медиків, особливо важливим є розуміння наших мешканців та бажання вакцинуватись. В цьому плані Львівський ІТ Кластер подає приклад іншим спільнотам нашого міста”, прокоментував Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Вакцинація відбуватиметься в окремо облаштованому центрі вакцинації на стадіоні Арена Львів, доступ до якого матимуть лише представники ІТ-індустрії за попередньою реєстрацією. Львівський ІТ Кластер вважає, що старт масового вакцинування ІТ-спільноти міста позитивно вплине на динаміку вакцинування у Львові.

“Минулого року ми першими у Львові ініціювали масове тестування та закуповували експрес-тести на COVID-19, цього разу одними із перших вакцинуємо представників нашої спільноти. Дякуємо владі за те, що співпрацює з нами в цьому напрямку і дає нам змогу вкотре продемонструвати прогресивність ІТ-спільноти та готовність масово вакцинуватися. Вважаю, що цей приклад мотивуватиме всіх інших мешканців нашого міста активно вакцинуватись від COVID-19”, коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

 
1 / 6

Загалом, станом на 11 травня у Львівській області від COVID-19 вакциновано 61 671 осіб.

Нагадаємо, в межах проєкту United for Health, Кластер вже долучався до кампанії вакцинації у березні. За підтримки ЛМР, в межах кампанії з вакцинації громадських діячів для популяризації вакцини від COVID-19, було провакциновано 50 керівників ІТ-компаній Львова.
Поділитися статтею:
Кластер Розпочинає Масштабну Вакцинацію Працівників ІТ-компаній

Сьогодні, 11 травня Львівський ІТ Кластер розпочинає процес вакцинації працівників ІТ-індустрії Львова, зокрема компаній-членів спільноти. Вакциною AstraZeneca планують провакцинувати кілька тисяч ІТ-спеціалістів. Завдяки тісній співпраці з міською владою та Міністерством охорони здоров’я України, Львівський ІТ Кластер має можливість розпочати спільну ініціативу вакцинації представників ІТ-індустрії Львова вакциною AstraZeneca. Відтак, з 11 травня запускає процес вакцинації, який […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d180d0bed0b7d0bfd0bed187d0b8d0bdd0b0d194-d0bcd0b0d181d188d182d0b0d0b1d0bdd183-d0b2d0b0d0bad186d0b8d0bd_62f86a6e9cf3f.jpeg
Скопійовано!