1 Листопада, 2023
Час читання: 2 хв.

Knopka – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Кнопка це інноваційна система оповіщень для лікарняних закладів, спеціально розроблена для автоматизації роботи медичного персоналу та контролю своєчасності надання допомоги.

Ідея створення Knopka виникла в Івана Осадчого, CEO компанії, після його досвіду догляду за бабусею в лікарні у 2018 році, коли Іван помітив як багато сил медпрацівники витрачають на комунікацію між собою та пацієнтом, і що це стає проблемою у разі критичних станів пацієнтів.

Заснована у 2019 році шістьма українськими підприємцями, Knopka швидко здобула популярність як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку завдяки своєму інноваційному підходу та простоті впровадження.

На сьогодні Knopka вже успішно функціонує у більше ніж 20 лікарнях, а команда налічує понад 20 фахівців. Нещодавно систему було впроваджено у трьох приймальних відділеннях Рівненської клінічної лікарні імені Юрія Семенюка, Регіональному медичному центрі родинного здоров’я Дніпропетровської обласної ради та у Львівському обласному шпиталі ветеранів імені Юрія Липи.

У 2022 році стартап отримав срібну нагороду на конкурсі IT Arena Startup Competition. Іван Осадчий, засновник та CEO Knopka, підкреслив амбітні плани щодо подальшого розвитку та експансії компанії. Крім того, стартап був частиною української делегації на виставці CES 2023 у Лас-Вегасі.

“Приєднання Knopka до Львівського ІТ Кластера відкриє нові можливості для співпраці та спільного розвитку, сприяючи подальшій інноваційній експансії у сфері медичних технологій”, підкреслив Іван Осадчий, CEO Knopka.

Цього року Knopka представить своє рішення на найбільшій у світі медичній виставці Medica (Німеччина) та на міжнародній конференції Slush (Фінляндія). 

“Радий, що Knopka тепер у спільноті Кластера. Адже це мотивуючий приклад того, як участь у Startup Competition може стати поштовхом до розвитку та масштабування. Зі стартапу на IT Arena до помітного гравця на ринку та учасника найбільшої в Україні спільноти техкомпаній – це шлях та досвід, який точно буде цікавим іншим. З нетерпінням очікую нашої подальшої співпраці”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Knopka – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Кнопка – це інноваційна система оповіщень для лікарняних закладів, спеціально розроблена для автоматизації роботи медичного персоналу та контролю своєчасності надання допомоги. Ідея створення Knopka виникла в Івана Осадчого, CEO компанії, після його досвіду догляду за бабусею в лікарні у 2018 році, коли Іван помітив як багато сил медпрацівники витрачають на комунікацію між собою та пацієнтом, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_0677.jpg
Скопійовано!