14 Листопада, 2023
Час читання: 3 хв.

Компанія Customertimes представила звіт з корпоративної соціальної відповідальності за 2023 рік

ІТ-компанія Customertimes підготувала щорічний репорт з Соціальної Корпоративної Відповідальності (CSR) за 2023 рік. Відповідальність компанії перед клієнтами та бізнесом, співробітниками та їхніми родинами, ІТ-спільнотою та українським суспільством загалом, а також багато інших проєктів та їхні результати — у звіті CSR 2023.

Customertimes від самого початку війни підтримує Україну. У березні 2022 року компанія створили фонд «The Give Back to Ukraine» для допомоги тим, хто постраждав від бойових дій. Завдяки потужному волонтерському руху серед колег, Customertimes мав змогу від початку надавати адресну допомогу тим, хто став на захист країни або ж постраждав внаслідок воєнних дій. Кошти з фонду на допомогу України насамперед спрямовані на підтримку волонтерських зборів CTzens (ред. — співробітників Customertimes) — закупівлю медикаментів, одягу, харчування, засобів звʼязку, транспорту та багатьох інших важливих речей. З початку повномасштабного вторгнення компанія спрямувала більше ніж 12,6 млн грн і не планує зупинятись.

Окрім того, Сustomertimes підтримує українські благодійні фонди. Серед десятка проєктів, які підтримали в Customertimes, є й ініціатива «Прихисток з любов’ю», розроблена фондом «Благомай». Проєкт покликаний побудувати десятки мобільних будиночків для українців, які втратили своє житло під час війни. Більшість родин, які туди заселились, вимушено переїхали з Донецької, Луганської, Херсонської, Миколаївської, Харківської областей тощо. 

У розділі «Бізнес» компанія зазначає, що у 2023 році отримала ISO 27001 — сертифікат міжнародного стандарту з інформаційної безпеки, який визначає вимоги до ефективної системи управління data security. Цей сертифікат підтверджує, що Customertimes розвиває якість власних послуг через постійне удосконалення, а їхні клієнти можуть бути впевнені, що всі дані обробляються кваліфікованими фахівцями та за всіма вимогами до безпеки.

У звіт потрапила й низка освітніх ініціатив. Наприклад, Customertimes профінансували онлайн-навчання для півсотні українців, які постраждали внаслідок війни. На курсі «Fullstack-розробник з нуля» в школі GoIT вони здобули нову професію за допомогою Customertimes. Серед студентів були українці, які вимушено залишили свої домівки в Маріуполі, Сіверськодонецьку, Бахмуті, Херсоні тощо. У лютому 2023 року студенти успішно завершили курс та деякі з них відразу ж отримали першу роботу в ІТ.

“Ми впевнені, що сила технологій може формувати кращий світ. Цей звіт із CSR підкреслює наше зобов’язання бути позитивною силою для реальних змін у суспільстві, тож ми дійсно пишаємося тим, що вже зробила наша команда. Водночас ми розуміємо, що наш шлях тільки почався. В наших планах продовжувати розвивати вже знайомі всім ініціативи та масштабувати їх”, — відзначає Дімітрі Сідні, CEO та Co-Founder у Customertimes.

Про Customertimes

Customertimes — міжнародна консалтингова ІТ-компанія зі штаб-квартирою в Нью-Йорку та представництвами в 11 країнах. Компанія спеціалізується на розробці та впровадженні сучасних технологічних рішень для бізнес-трансформації. Глобальна команда співробітників, яких у компанії називають CTzens, об’єднує 1300+ професіоналів, з більш ніж 15-річним досвідом та портфоліо 4000+ проектів у 65+ країнах світу. 

Компанія співпрацює з бізнес-гігантами в індустріях Healthcare, Life Sciences, CPG, Manufacturing, Finances, Education та Non-Profits, серед яких IQVIA, UPSA, L’Oreal, Dyson, Philips, Sharp та інші.

Поділитися статтею:
Компанія Customertimes представила звіт з корпоративної соціальної відповідальності за 2023 рік

ІТ-компанія Customertimes підготувала щорічний репорт з Соціальної Корпоративної Відповідальності (CSR) за 2023 рік. Відповідальність компанії перед клієнтами та бізнесом, співробітниками та їхніми родинами, ІТ-спільнотою та українським суспільством загалом, а також багато інших проєктів та їхні результати — у звіті CSR 2023. Customertimes від самого початку війни підтримує Україну. У березні 2022 року компанія створили фонд […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/13-nov-2023_csr_it-cluster-1200x630-1.jpg
Скопійовано!