11 Березня, 2022
Час читання: 3 хв.

Компанія Materialise приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Materialise працює у сфері 3D-друку вже три десятиліття і розвиває низку софтверних продуктів для 3D-друку та супутніх послуг, які становлять основу для автомобільної, аерокосмічної промисловості, мистецтва, дизайну, а також сфери споживчих товарів. Всі ці рішення, на думку Materialise, роблять світ кращим та більш здоровим. Штаб-квартира Materialise знаходиться у Бельгії, компанія має філії по всьому світу. Materialise об’єднує групу розробників програмного забезпечення у сфері 3D-друку з одними з найбільших виробничих потужностей для 3D-друку у світі.

Адитивна промисловість (промисловість 3D друку) підтримує безпековий та зовнішньополітичний курс федерального уряду Німеччини, Європейського Союзу та НАТО. Як асоціація різних промислових компаній з 3D-друку (Адитивного виробництва), підтримуємо безпековий та зовнішньополітичний курс Федерального уряду Німеччини, Європейського Союзу та НАТО проти військових дій Путіна та його послідовників в Україні.

З великою стурбованістю асоціація дивиться на ситуацію, що склалася, і висловлює солідарність з усіма людьми, які постраждали і продовжують страждати в результаті війни, і які заслуговують на будь-яку можливу підтримку. З цієї причини асоціація вирішила призупинити всю бізнес-діяльність в Російській Федерації до подальшого повідомлення. Асоціація адитивної промисловості повністю підтримує заходи, вжиті міжнародним співтовариством, і вірить, що всі залучені сторони вичерпають всі можливості на дипломатичному рівні для досягнення миру і уникнення подальших невинних жертв. Війна має закінчитися швидко. Крім того, Асоціація адитивної промисловості пропонує повну підтримку та бере участь в направленні гуманітарної допомоги постраждалим, стоїть за український народ і за всіх, хто прагне свободи, миру та демократії. Асоціація вітає заходи, введені до цього часу, і готова підтримати будь-яке необхідне посилення. Бізнес та політика повинні стояти пліч-о-пліч задля захисту свободи, миру та демократії. Разом ми сильні.
Текст звернення Асоціації – The Additive Manufacturing industry Statement.  

Як Генеральний менеджер Materialise, я вважаю вторгнення в Україну не обґрунтованим актом агресії. Компанія Materialise присутня в Україні iз 2000 року. Думки і співпереживання всіх у Materialise – з українцями. Ми активно підтримуємо своїх українських співробітників: тих, хто залишився боронити свою країну, і тих, хто вирішив тимчасово перебазуватися за кордон задля збереження життя своїх рідних. Ми і надалі будемо допомагати своїм колегам в Україні, оскільки ми віримо у безцінний внесок, який вони роблять для кращого і здоровішого світу. Разом із багатьма компаніями галузі 3D-друку ми підтримуємо всі урядові ініціативи тиску на Російську Федерацію для знаходження виходу із цієї війни”, коментує Фрід Ванкрайен, СЕО Materialise.

“Переконаний, що Materialise підсилить нашу спільноту Львівського ІТ Кластера. Вірю, що наша співпраця буде плідною, спрямованою на активний розвиток ІТ-індустрії Львова, а також підтримку України в цей непростий час коли кожен з нас робить все для перемоги вільної та демократичної країни”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.  

Поділитися статтею:
Компанія Materialise приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Materialise працює у сфері 3D-друку вже три десятиліття і розвиває низку софтверних продуктів для 3D-друку та супутніх послуг, які становлять основу для автомобільної, аерокосмічної промисловості, мистецтва, дизайну, а також сфери споживчих товарів. Всі ці рішення, на думку Materialise, роблять світ кращим та більш здоровим. Штаб-квартира Materialise знаходиться у Бельгії, компанія має філії по всьому світу. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-materialise-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0be_62f8657fb8c72.png
Скопійовано!