11 Серпня, 2022
Час читання: 2 хв.

Компанія Seeton приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Seeton – український національний системний інтегратор, який понад 20 років впроваджує інноваційні ІТ-практики для бізнесу та держави в Україні та за кордоном. Seeton — це команда досвідчених професіоналів, яка реалізує комплексні проєкти та найкращі стратегічні рішення в інтересах клієнтів, допомагаючи їм бути гнучкими та адаптованими до викликів сьогодення.

Експертиза Seeton охоплює широкий спектр продуктів і послуг: телекомунікаційні та інженерні мережі, ІТ-інфраструктура, системи віртуалізації, інформаційна та мережева безпека, центри обробки даних та обчислювальна інфраструктура, хмарні рішення, бізнес-рішення, аналітичні системи, Big Data, рішення IoT, консалтинг, системи управління знаннями , уніфіковані комунікації, професійна технічна підтримка тощо.

Бізнес Seeton базується на довгострокових партнерствах з провідними виробниками ІТ: Cisco, Dell Technologies, HP Enterprise, IBM, Microsoft, Oracle, Pure Storage, VMware та багатьма іншими. Seeton розвиває бізнес за межами України та має представництво в Азербайджані – один із перших пріоритетів Seeton на міжнародному ринку. Seeton налічує понад 90 співробітників.

  “Дякуємо за довіру і прийняття Seeton до спільноти ІТ-спеціалістів та компаній Львова до Львівського ІТ Кластера! Для нас, насамперед, це можливість розширення професійного спілкування та розвитку, участі у найважливіших подіях ІТ – спільноти.

Seeton дуже близька та зрозуміла місія  ІТ Кластера – максимально сприяти розвитку високих технологій світового рівня. І ми, як один із провідних системних інтеграторів України, завдяки великому досвіду у сфері ІТ, готові зробити свій внесок у створення найкращих умов ведення бізнесу в Україні», – директор Seeton, Богдан Хорощак.

  “Тісна співпраця з ІТ-компаніями, що розуміють потреби бізнесу і готові до спільної роботи над впровадженням найсучасніших практик в спільноті – це гордість нашого Кластера, і ми дуже раді вітати Seeton у цьому колі однодумців. Впевнений, що вклад їх потужної команди неможливо переоцінити, і ми вже чекаємо нагоди долучитись до спільних проєктів”,  –  СЕО Львівського ІТ Кластера, Степан Веселовський.

Поділитися статтею:
Компанія Seeton приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Seeton – український національний системний інтегратор, який понад 20 років впроваджує інноваційні ІТ-практики для бізнесу та держави в Україні та за кордоном. Seeton — це команда досвідчених професіоналів, яка реалізує комплексні проєкти та найкращі стратегічні рішення в інтересах клієнтів, допомагаючи їм бути гнучкими та адаптованими до викликів сьогодення. Експертиза Seeton охоплює широкий спектр продуктів і […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-seeton-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3_62f808223d7c7.png
Скопійовано!