20 Березня, 2024
Час читання: 2 хв.

Компанія Wiseboard приєдналася до Львівського IT Кластера

З 2023 року Wiseboard допомагає українським ІТ-бізнесам зростати завдяки експертним радникам. Заснована під час повномасштабної війни, за рік Wiseboard дав поштовх до розвитку більш ніж 40-ка компаніям, допомігши визначити блокери росту, подолати їх і досягти своїх цілей.

У пулі Wiseboard наразі понад 100 радників. Це засновники, топ-менеджери та віце-президенти з багаторічним досвідом із провідних компаній України та світу: Genesis, MacPaw, Softserve, Yalantis, ELEKS, Intellias та інших. Вони мають експертизу у продажах, маркетингу, бізнес девелопменті, операційці, делівері, та R&D. 

Для кожного бізнесу радник підбирається особисто, після визначення індивідуальних потреб та викликів компанії. У цьому допомагає більш як 10-річний досвід роботи CEO Wiseboard в рекрутингу та глибоке знання індустрії. Тож у пулі радників Wiseboard – експерти з різних країн та індустрій. 

Наразі команда Wiseboard налічує 20 людей, які працюють дистанційно із Києва, Львова, Харкова, Торонто, Варшави. Усіх драйвить спільна мета – зробити українські ІТ-компанії потужними гравцями на міжнародній технологічній арені. 

Wiseboard підтримує ЗСУ разом із майданчиком “Ментори в тилу”, створеним Артуром на початку повномасштабного вторгнення. Цей проєкт налічує понад 500 менторів, зоврема – фахівців Google, Meta, Grammarly, Preply, Amazon, Wix, які допомогла десяткам людей та бізнесів отримати поради для особистого та професійного зростання. Всі кошти від консультацій спрямовуються на допомогу українським військовим. Станом на зараз це понад 1 млн гривень.

“Я захоплююся стійкістю українських ІТ-бізнесів, які попри війну та кризу створюють нові продукти, працюють із клієнтами по всьому світу та конкурують зі справжніми технологічними гігантами. Наша місія – побудувати для них трамплін, який дозволить досягти ще більших висот. Ми раді стати частиною Львівського ІТ-кластеру, адже маємо одні цінності: розвивати українську ІТ-галузь та підтримувати компанії на цьому шляху”, – каже засновник Wiseboard Артур Федоренко.

“Ми вдячні Wiseboard за довіру до Львівського IT Кластера. Особливо в такий непростий час для України. Ми впевнені, що наша співпраця буде плідною та довготривалою і принесе користь нашій індустрії, місту та країні”, – додав Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського IT Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія Wiseboard приєдналася до Львівського IT Кластера

З 2023 року Wiseboard допомагає українським ІТ-бізнесам зростати завдяки експертним радникам. Заснована під час повномасштабної війни, за рік Wiseboard дав поштовх до розвитку більш ніж 40-ка компаніям, допомігши визначити блокери росту, подолати їх і досягти своїх цілей. У пулі Wiseboard наразі понад 100 радників. Це засновники, топ-менеджери та віце-президенти з багаторічним досвідом із провідних компаній […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/wiseboard_news-photo.png
Скопійовано!